اوگاندا Bobi Wine آواز می خواند در برابر ویروس انتقاد رهبران

کامپالا اوگاندا – اوگاندا ستاره پاپ و رهبر مخالفان Bobi Wine, که منتشر شد, ترانه اصرار آفریقا مردم را به شستن دست های خود را برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید است انتقاد از دولت های آفریقایی برای حفظ بهتر سیستم مراقبت های بهداشتی برای قاره 1.3 میلیارد نفر است.

در آهنگ جدید “کرونا ویروس هشدار” شراب و همکار Nubian Li برجسته کردن اقدامات پیشگیری در برابر ویروس که در حال حاضر گزارش شده در حداقل 46 از آفریقا 54 کشور جهان است.

صحبت به آسوشیتد پرس در مورد آهنگ شراب — محبوب نوازنده قانونگذار و ریاست جمهوری طالب که نام واقعی است Kyagulanyi Ssentamu — گفت: وقت آن است که برای آفریقا رهبران به کانال بیشتر منابع به سمت ساختمان عملکردی سیستم مراقبت های بهداشتی است که در خدمت هر دو غنی و فقیر.

“برای مدت زمان طولانی ما شده اند خواستار دولت اوگاندا مانند بسیاری از دولت ها در قاره آفریقا است که غفلت از سیستم مراقبت های بهداشتی” گفت: شراب. “آنها به شدت سرمایه گذاری در سلاح و سرمایه گذاری به شدت در محدود کردن صدای مردم است.”

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر آفریقا گفت: “این زمان برای آنها (قاره رهبران) به یاد داشته باشید که عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی است که نه تنها سود برای فقرا بلکه غنی از آنجا که در حال حاضر به عنوان ما موضع آنها می توانند سفر خارج از کشور برای مراقبت های پزشکی. آنها را به صورت همان بیمار از مراقبت های پزشکی برای مقابله با آنها. و این باید یک پیام به آنها.”

شراب انتقاد از اوگاندا دولت ساخته شده است که او یک رهبر از کسانی که مخالف زمان رئیس جمهور Yoweri Museveni که حکومت شرق کشور آفریقایی از سال 1986. Museveni انتظار می رود که به دنبال انتخاب مجدد در سال آینده و شراب است گفت: او را به چالش با رئیس جمهور است.

پس از تبدیل شدن به قوی دولت منتقد شراب تلاش برای انجام و برگزاری تظاهرات مسدود شده توسط مقامات. او گله و شکایت از آزار و اذیت و ضرب و شتم توسط نیروهای امنیتی زمانی که آنها را متوقف کرده و ظاهر عمومی. مقامات او را متهم به تلاش برای فریب جوانان مردم را به شورش و اتهام او را با متعدد جرایم جنایی از جمله خیانت که او را انکار می کند.

بسیاری از اوگاندا در حال خشم توسط روزنامه گزارش از مقامات عالی رتبه به دنبال درمان پزشکی در خارج از کشور در هزینه مالیات دهندگان در حالی که دولت اجرا در مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق دور افتاده به طور معمول اجرا از لوازم اساسی مانند دستکش و مسکن. دولت خرج می کند و کمتر از 15 درصد از بودجه خود را بر سلامت و رسانه های محلی اغلب استناد فساد مرتبط با سلامت تهیه می پردازد.

سازمان بهداشت جهانی نیز خواست آفریقایی اعضای اتحادیه برای تحقق یک سال 2001 تعهد به اختصاص حداقل 15 درصد از بودجه سالانه خود را به سمت بخش بهداشت و درمان. U. N. آژانس در گزارش سال 2011 که تقریبا تمام کشورهای آفریقایی موفق به دیدار با این هدف است.

این که رئیس جمهور هشدار داده آفریقا به “آماده شدن برای بدترین” به عنوان coronavirus شروع به گسترش در محلی میان نگرانی که این قاره را شکننده سلامت سیستم آماده نیست برای رسیدگی به این چالش است. این ویروس جدید شده است آهسته برای رسیدن به آفریقای اما گسترش آن در سراسر این قاره است که چیدن تا سرعت. آفریقا ثبت نام بیش از 3,500 موارد با آفریقای جنوبی ثبت بیشترین تعداد در بیش از 1000.

اوگاندا گزارش شده 30 مورد از COVID-19 عمدتا افرادی که به تازگی از سفر از طریق امارات متحده عربی شهر دبی است.

در روزهای اخیر Museveni باعث شده است تا تلاش های دولت برای مبارزه با این ویروس به برنامه های که در آن او توضیح می دهد که چگونه این ویروس به بدن انسان به عنوان دولت سلامت کارشناسان نشسته در نزدیکی او بود. Museveni بسته شده است و مدارس به طور موقت ممنوع و مذهبی و فرهنگی اجتماعات را برای جلوگیری از گسترش ویروس. اوگاندا تنها فرودگاه بین المللی شده است تعطیل و حمل و نقل عمومی محدود شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im