UCLA سالمندان ‘را ویران کرد’ به عنوان دانشگاه لغو سنتی مراسم فارغ التحصیلی

UCLA را لغو سنتی مراسم فارغ التحصیلی و نگه دارید و آنها را از راه دور برای جلوگیری از گسترش coronavirus صدراعظم ژن بلوک چهارشنبه اعلام کرد.

“همانطور که ما همه کار برای محدود کردن گسترش COVID-19 آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که ما نمی خواهد بود قادر به جمع آوری در فرد برای بهار سال 2020 شروع مراسم پس از کالج شروع دکترا hooding مراسم و تمام پردیس مراسم فارغ التحصیلی خواهد بود اقتباس به مجازی حوادث” بلوک گفت: در یک پیام به جامعه دانشگاه.

اعلام ویران کرد بسیاری از سالمندان که گفت: آنها احساس سرقت از شادی capstone به کالج خود سفر است. در حال حاضر دانشجویان در حال گردش حداقل سه نفر دادخواست را امضا کردند هزاران نفر از مردم خواست UCLA مقامات برای معکوس کردن آنچه آنها به عنوان یک زودرس تصمیم گفت: ویکتوریا Solkovits یک رهبر دانشجویی و ارشد در رشته علوم سیاسی و انسان شناسی و جامعه است.

Solkovits گفت که او و خانواده و دوستان او شده اند گریه همیشه از آنها یاد گرفتند که این تصمیم در توییتر اوایل شب چهارشنبه.

تبلیغات

“ویران گیج و عصبانی هستند و این نوع از احساسات است که من و بسیاری از همکلاسی های من در حال رفتن از طریق” Solkovits گفت. “ما درک می کنیم بهداشت عمومی و امنیت عمومی … اما شروع واقعا یکی از به یاد ماندنی ترین وقایع در زندگی ما است. بنابراین من فکر می کنم همه ما بسیار شگفت زده است که آنها فکر می کنم که این تصمیم درست در این زمان است.”

UCLA تصمیم به دنبال یک شبیه اطلاعیه هفته گذشته توسط UC Irvine, که برای اولین بار بود نه دانشگاه کالیفرنیا در مقطع کارشناسی دانشگاه به لغو فرد فارغ التحصیلی حوادث.

پردیس مانند نمرات از کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور منتقل شده به آموزش آنلاین و به شدت تشویق دانش آموزان برای بازگشت به خانه و اقامت وجود دارد تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض بیماری های عفونی در خوابگاه ها و سالن های غذاخوری. UCLA ادامه خواهد داد تا از راه دور آموزش و تعلیق از همه اجتماعات بزرگ از طریق پایان بهار سه ماهه.

بلوک گفت کالج UCLA که شروع بزرگترین نگه دارید یک “تعامل” مجازی مراسم در ژوئن 12. نام سخنران اصلی به زودی اعلام خواهد شد, او گفت:.

تبلیغات

او گفت: دشوار است تصمیم به لغو سنتی مراسم فارغ التحصیلی بود “رانده شده به طور کامل توسط ما تمایل به حفاظت از سلامت و ایمنی جامعه ما که شامل تمام خانواده و دوستان است که ما پیوسته در ما شروع مراسم.

“لطفا به یاد داشته باشید که حتی برای یک رویداد مهم به عنوان شروع روز تعریف نمی کند سفر,” او گفت:. “حتی زمانی که ما از هم جدا ما عمیقا متصل به برونز.”

Solkovits اما گفت: این دیدگاه به نظر می رسید به تخفیف اهمیت این مراسم به دانش آموزان و خانواده های آنان است. به راه رفتن در سراسر یک مرحله در کلاه و لباس شب با هزاران نفر از هموطنان برونز, جشن دستاوردهای خود و تشویق یکدیگر در یک لحظه او تا به مدت طولانی از, او گفت:.

“برای بسیاری از ما این است که یک گروه سفر,” او گفت:. “خانواده های ما شده است با ما از طریق آن و این است که یک لحظه ما همه به امید با هم. آن را احساس می کند مانند آن است که پاره پاره به دور است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im