UC برکلی مسابقات به صرفه جویی در آن قلب و روح’ با 6 دلار-میلیارد دلار جذب سرمایه تلاش

UC برکلی است که با هدف افزایش 6 میلیارد دلار یکی از بزرگترین hauls تا کنون اقدام یک دانشگاه در یک درایو برای حفظ “قلب و روح” از نخبگان دانشگاه صدراعظم کارول مسیح روز شنبه اعلام کرد.

مسیح گفت: بودجه خصوصی ضروری است برای کمک به پوشش هزینه های امن برکلی ادامه داد: ایستاده به عنوان یکی از معتبرترین تحقیقات عمومی دانشگاه: 100 جدید تصدی-پیگیری اعضای هیئت علمی بورسیه کارشناسی 300 فارغ التحصیل جدید فرصت های مطالعاتی دانشجویی و مقرون به صرفه دانشجویی مسکن و حمایت از پژوهش.

“این است که یک کمپین در مورد ‘خوب به'” مسیح گفت. “این است که یک کمپین برای جمع آوری پول برای هسته نهاد.”

عظیم تلاش برای جمع آوری اعانه می آید به عنوان پردیس که در آن جشن سالگرد 150 در سال 2018 با هدف بازیابی از سال از کاهش کمک های دولتی و مالی اخیر تلاطم. دولت بودجه کاهش یافت فقط 14 درصد از برکلی بودجه در مقایسه با 50% سه دهه پیش و دانشگاه مواجه 150 میلیون دلار کسری بودجه در سال 2016 بسته شدن این شکاف در سال گذشته است.

تبلیغات

برکلی بودجه فشارهای مشترک میان UC دانشگاه که افزایش اخیر در بودجه دولت نگه داشته و با سرعت در حال رشد ثبت نام یا نزدیک به بازگرداندن سطح قبلی پشتیبانی می کند. بودجه دولت کاهش یافته است از 84 درصد از UC هسته بودجه در سال 1990 به 42 درصد امروز به عنوان بخش عمده ای از بار مالی منتقل شده به دانش آموزان و خانواده های آنان است.

برای پر کردن شکاف UC دانشگاه باید ramped تا تلاش برای بالا بردن خصوصی دلار در مجموع شبکههای معادل 2.7 میلیارد دلار در 2018-19 در مقایسه با 1.3 میلیارد دلار در 2009-10 با توجه به UC گزارش سالانه. بالغ به طور چشمگیری متفاوت در میان دانشگاه: $733 میلیون دلار برای UCLA و $555 میلیون دلار برای برکلی; $23.8 میلیون دلار برای ریورساید و 5.6 میلیون برای مرسد.

برکلی اعلام می آید تنها چند روز پس از UCLA اعلام کرد آن را به اتمام $5.49 میلیارد کمپین جمع آوری کمک مالی بیش اولیه آن هدف از $4.2 میلیارد دلار 18 ماه زود است. UC San Francisco در حال حاضر دارای بیش از آن 5 میلیارد دلار هدف در حالی که UC سن دیگو است که با هدف افزایش 3 میلیارد دلار پس از نشست خود 2 میلیارد دلار هدف سه سال زود است.

علاوه بر UC ریورساید راه اندازی اولین, جامع, کمپین جمع آوری کمک مالی 300 میلیون دلار و بازتاب آن اندازه کوچکتر و کمتر دسترسی به مرفه فارغ التحصیلان و هواداران است.

تبلیغات

مسیح گفت: دانشگاه دیگر نمی تواند تکیه عمدتا در حمایت از دولت برای حل مشکلات مالی خود را. برکلی staunched آن جوهر قرمز در سال گذشته با کاهش 500 اداری کارکنان بلکه مطرح شده جایگزین درآمد از طریق جمع آوری کمک های تهاجمی گسترش تابستان جلسات و برنامه های گواهی برای مدیران کسب و کار, در میان دیگر اقدامات.

“دولت است که البته هنوز هم فوق العاده مهم شریک” مسیح گفت: “در عین حال ما نیز باید خیلی بیشتر کارآفرینی و خود ما تنوع و ضرب از منابع درآمد در این کمپین این است که بخش مهمی از این استراتژی است.”

افزایش تصدی آهنگ ارومیه و بالا پرواز دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که با فشار دادن اولویت پردیس, مقامات گفت. این دانشکده که شامل بیش از 20 برنده نوبل است “قطعی عامل” است که به برکلی لبه آن در شکل دادن به نسل بعدی رهبران کشيش پل Alivisatos گفت.

اما در پنج سال گذشته تعداد تصدی آهنگ ارومیه کاهش یافته است 2% به 1,466 در حالی که تعدادی از برکلی دانشجویان افزایش 14 درصد به 29,010 در بهار گذشته. به عنوان یک نتیجه, کلاس باید تا این حد رواج اندازه: مسیح گفت رجنت در سال 2018 است که اندازه متوسط پایین تر-بخش مهندسی و علوم کامپیوتر کلاس افزایش یافته بود از 65 در 2011-12 به 227 در 2016-17.

یکی دیگر از کمپین اولویت این است که به ارائه 300 فارغ التحصیل جدید فرصت های مطالعاتی دانشجویی به بیش از دو برابر سطح فعلی به کمک Berkeley رقابت برای جهان درخشان پژوهشگران جوان. با برخی از 12,000 دانش آموزان فارغ التحصیل برکلی است و یکی از پنج دانشگاه در آمریکا برای اعطای دکترا و بیش از 110 پیشرفته برنامه های تحصیلی در رتبه بالا 10.

“ما در حال از دست دادن مزیت رقابتی ما در ارومیه استخدام در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو استخدام” مسیح گفت:, “اما اگر ما نگه داشتن سرعت ما ممکن است.”

مسیح گفت: برکلی را هدف بسیار افزایش بودجه برای کمک های مالی بیشتر برای بورسیه کارشناسی. این دانشگاه همچنین می خواهد برای کاهش از $10,000 در سال UC دانش آموزان انتظار می رود برای کمک به آموزش و پرورش خود را با کار به عنوان مثال و یا گرفتن وام. تا کنون کمپین جمع آوری کرده است $236 میلیون دلار برای حمایت از دانشجویان و امیدوار به دو که توسط 2023 تاریخ اتمام.

و مقامات امیدوار هستند به دو برابر تعداد پردیس تخت برای ارائه مسکن ارزان قیمت برای نظامیان رشته و سال اول انتقال دانش آموزان در یکی از این کشور priciest بازار مسکن.

تبلیغات

“ما در حال جمع آوری پول برای ما هسته ای نیاز دارد و فعالیت های … برای قلب و روح از دانشگاه و تمام است که مجموعه برکلی جدا از جمعیت” مسیح گفت.

برکلی است که در حال حاضر در نیمه راه به سمت هدف خود پس از مطرح $3.4 میلیارد دلار از آن را آغاز کرد و این مبارزات را “آرام فاز” در ژانویه 2014. تا کنون حدود 169 ٬ 000 دوبلکس اهدا کنندگان در هر دولت و 121 کشورهای دیگر — کمک بیش از 614,000 هدیه.

کمک های مالی شامل برکلی بزرگترین هدیه ای تک تا کنون — $252 میلیون از یک اهدا کننده ناشناس به ارائه منابع مالی اصلی برای یک خانه جدید برای بخش محاسبات داده های علوم و جامعه, دانشگاه,’ سریع ترین رشد در مناطق مورد مطالعه. “اطلاعات Hub” را گرد هم آوردن محققان برای مقابله با چالش های مانند تغییر آب و هوا, بهداشت عمومی و عدالت کیفری سیاست با استفاده از یادگیری ماشین هوش مصنوعی و آمار پیشرفته.

یکی دیگر از برجسته هدیه 50 میلیون دلار به برکلی دانشکده منابع طبیعی کمک خواهد کرد که حمایت از طرح های برای انطباق با تغییر آب و هوا ترویج انرژی پاک و بهبود امنیت غذایی. بخشی از این هدیه از سابق دانشکده گوردون Rausser کمک خواهد کرد که ایجاد یک وقف صندلی در دانشگاه است.

دیگر تحقیقات در زمینه هدفمند برای گسترش شامل بهداشت و دموکراسی و برابری و نوآوری و کارآفرینی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de