بزرگنمایی این تصویر

آمریکا ایمنی مشاوره برای چین در حال حاضر در “سطح 4: سفر نیست” پس از این که اعلام ووهان coronavirus جهانی بهداشت اضطراری است. در اینجا یک زن می پوشد یک ماسک در نیویورک از سر نگرانی برای کشنده تنفسی ویروس. علامت Lennihan/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

علامت Lennihan/AP

وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داده است آمریکایی ها به سفر به چین, صدور جدی ترین آن مشاوره سفر یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ووهان coronavirus به اورژانس بهداشت جهانی. این ویروس به حداقل 22 کشور و بیش از 200 نفر در چین کشته شده اند.

آمریکایی ها که در حال حاضر در چین “باید در نظر خروج با استفاده از تجاری به معنی” وزارت امور خارجه گفت: پنج شنبه شب. مشاوره برای چین در حال حاضر در “سطح 4: سفر نیست” — همان دسته ایالات متحده برای استفاده از نقاط مانند یمن و لیبی و سودان جنوبی.

تعدادی از کشورهای دیگر صادر مشابه سفر هشدار به شهروندان خود هر چند بسیاری از آنها با تمرکز بر ووهان هوبئی که در آن بسیاری از موارد رخ داده است به جای کل سرزمین اصلی چین.

سنگاپور به عنوان مثال جمعه اعلام کرد که تمام اتباع خارجی که به چین سفر کرده در گذشته 14 روز “نمی خواهد اجازه ورود” و یا حمل و نقل از طریق این کشور جزیره ای است که 16 مورد تأیید از سویه جدیدی از کروناویروس.

سنگاپور دولت نیز می گوید: هر کسی به برگزاری چینی پاسپورت نخواهد بود با توجه به ویزا برای ورود به کشور مگر در مواردی که آنها می تواند به اثبات آنها نیست و به تازگی به چین بوده است.

“این است که به ما صدمه دیده” سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien Loong روز جمعه گفت. او افزود که برخی از 3 میلیون چینی بازدید گردشگران سنگاپور در حالت عادی سال است.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافته است و نزدیک به 10,000 — فراتر 8,099 موارد گزارش شده از سارس (سندرم حاد تنفسی) در طول یک سال 2003 شیوع.

در هنگ کنگ محققان که به مطالعه بیماری های تنفسی می گویند شیوع کروناویروس است فقط گرفتن آغاز شده است.

کسانی که دانشمندان میگویند: “این بیماری فقط در مراحل اولیه و آنها انتظار آن را برای به دست آوردن بسیاری بدتر قبل از آن بهتر می شود” NPR Jason Beaubien گزارش. “مقامات چینی به نظر می رسد هم احساس می کنید که راه. آنها در واقع از دو ساختمان جدید بیمارستان ها در حال حاضر در ووهان برای درمان بیماران از این شیوع. بنابراین واضح است که آنها فکر می کنم این است که رفتن در در حالی که.”

شیوع سارس کشته شدن حداقل 744 نفر — بیش از سه بار از زمان مرگ و میر برای coronavirus و گسترش به 32 کشور پس از آن مشخص شد در چین گوانگدونگ استان است. سخت ترین-آمار مناطق دیگر از سرزمین اصلی چین شد, هنگ کنگ, سنگاپور و کانادا است.

در سنگاپور لی می گوید که در حالی که کروناویروس جدید به نظر می رسد بیشتر عفونی از سارس آن نیز کمتر شده است کشنده باشد.

“میزان مرگ و میر بسیار پایین تر است و در چین آنها گزارش که شاید حدود 20 درصد از موارد آنها را تبدیل به طور جدی بیمار,” او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد بدون نیاز به وحشت.

ایالات متحده هشدار آمد ساعت پس از این که اعلام کرد شیوع بیماری به اورژانس بهداشت جهانی روز شنبه با قرار دادن coronavirus فشار — شناسایی به عنوان 2019-nCoV – در همان گروه به عنوان آنفولانزای H1N1 zika فلج اطفال و ابولا.

روز پنج شنبه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شده نمونه ای از فرد به فرد coronavirus انتقال در آمریکا یک زن که تا به حال سفر به ووهان گسترش این ویروس به شوهرش که او به شیکاگو بازگشت و به گفته مقامات بهداشتی. هر دو گروه از بیماران در دهه 60 و در بیمارستان بستری شد در ثبات وضعیت ایلینوی وزارت بهداشت گفت. آن اضافه شده است که خطر ابتلا به کم باقی مانده است.

در واقع آمریکایی ها به مراتب بیشتر احتمال دارد در حال حاضر برای تبدیل شدن به آلوده به آنفلوانزا یا ویروس آنفولانزا. CDC تخمین می زند که بیش از 15 میلیون نفر در ایالات متحده را بدست بیمار مبتلا به آنفولانزا در این فصل به عنوان NPR آلیسون اوبری گزارش کرده است. “بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها بستری شده اند و بیش از 8000 نفر جان خود را از, عفونت,” او می گوید. “و این است که حتی یک ویژه بد آنفولانزا در سال است.”

ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید بیش از 102,000 مردم تحت آزمایشات پزشکی را از نگرانی است که آنها ممکن است با آلوده مرگبار تنفسی ویروس.

“با ترس از جهانی سرایت تعداد فزاینده ای از حمل و نقل تجاری را کاهش داده و یا به حالت تعلیق خدمات در داخل و خارج از کشور” NPR جولی مک کارتی گزارش از مانیل در فیلیپین. “چین به حالت تعلیق در گروه تور. جدید محدودیت های مسافرتی در حال بسته شدن چین در تماس با جهان قطع کسب و کار و گردشگری است.”

در حال بارگذاری…

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر