ایالات متحده ساخت انبارهای مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن

سالت لیک سیتی – دولت و دولت های محلی در سراسر ایالات متحده به دست آمده بیش از 30 میلیون دوز از یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت به درمان بیماران مبتلا به کروناویروس جدید, با وجود هشدارهای از پزشکان که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

حداقل 22 متحده و واشنگتن امن محموله دارو هیدروکسی کلروکین با توجه به اطلاعات وارد شده از دولت فدرال و مقامات توسط آسوشیتد پرس. شانزده از کسانی متحده بودند برنده مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اگر چه پنج تن از آنها از جمله کارولینای شمالی و لوئیزیانا در حال حاضر رهبری دموکراتیک فرمانداران.

هواداران می گویند داشتن یک منبع در دست حس می کند در مورد مواد مخدر نشان داده شده است موثر باشد در برابر این بیماری همه گیر است که ویران اقتصاد جهانی و کشته شدن نزدیک به 200 ، 000 نفر در سراسر جهان و برای اطمینان از یک منبع ثابت برای افرادی که به آن نیاز دارید را برای شرایط دیگر مانند لوپوس.

اما کارشناسان بهداشت و درمان نگران است که داشتن مواد مخدر به راحتی در دسترس در زمان اوج عمومی و ترس می تواند آن را آسان تر به سوء استفاده از آن است. سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه هشدار پزشکان در برابر تجویز دارو هیدروکسی کلروکین برای درمان جدید کروناویروس در خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات به دلیل گزارش از عوارض جانبی جدی از جمله خطرناک نامنظم ریتم قلب و مرگ و میر در میان بیماران است.

این آخرین تذکر در برابر مواد مخدر است که تهمت ذکر شده 17 بار در عموم ظاهر شعار بالقوه آن با وجود سلامتی خود را مشاوران گفتن او در آن اثبات نشده است.

اوکلاهما صرف 2 میلیون دلار برای خرید مواد مخدر و یوتا و اوهایو را صرف صدها هزار نفر در خرید. بقیه شهرها و ایالات متحده دریافت کرده اند رایگان محموله از شرکت های دارویی و یا دولت ایالات متحده در ماه گذشته. اوهایو نیز دریافت اهدای بزرگ از یک شرکت محلی است.

چندین ایالت از جمله نیویورک, کانکتیکات, اورگان, لوئیزیانا, کارولینای شمالی و تگزاس دریافت کمک های مالی از دارو از یک شرکت خصوصی مستقر در نیوجرسی به نام Amneal دارویی. فلوریدا داده شد 1 میلیون دوز از شرکت اسرائیلی Teva دارویی.

و سازمان مدیریت اضطراری فدرال فرستاده است 19 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به 14 شهر از جمله واشنگتن فیلادلفیا و بالتیمور از دولت فدرال ملی ذخایر یک منبع که همچنین ارائه داکوتای جنوبی و کالیفرنیا با لوازم. دولت ایالات متحده دریافت کمک مالی از 30 میلیون دوز از سوئیس داروسازی نوارتیس در مارس 29 برای ساخت ذخایر که به طور معمول سهام دارو.

“اگر او (تهمت) تا به حال تکثير اوایل نامناسب و شور و شوق برای مواد مخدر من شک دارم اگر متحده می توانست حتی از آن آگاه شده است,” دکتر گفت: Kenneth B. کلاین یک مشاور از خارج از سیاتل که صرف سه دهه گذشته کار برای شرکت های دارویی برای طراحی و ارزیابی بالینی.

کلاین گفت: این قابل فهم است که دولت و مقامات بهداشت نگاه به هیدروکسی کلروکین — که تایید شده برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس — به عنوان ممکن است در طول درمان یک ترس و وحشت همه گیر اما زمان و انرژی شده است misspent. عوارض جانبی بالقوه هستند نگران کننده به ویژه به دلیل بسیاری از coronavirus بیماران در حال حاضر شرایط بهداشتی اساسی, او گفت:.

“ایالات و دولت فدرال در حال واکنش به نور است که از ترس اما گویا پاسخ” کلاین گفت.

پزشکان در حال حاضر می تواند تجویز مالاریا دارو به بیماران مبتلا به COVID-19 یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز و بسیاری انجام دهد. پزشکی و داروسازی گروه هشدار داده اند در برابر تجویز آن برای اهداف پیشگیرانه. FDA اجازه داده است آن را به ملی ذخایر اما تنها برای دقت اهداف تعریف شده به عنوان مطالعات همچنان ادامه دارد.

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت یک جمهوری خواه اذعان کرد که این دارو “بدون جنجال” اما گفت: 800.000 دلار خرید از یک شرکت محلی بخشی از دولت در تلاش برای تصمیم گیری منطقی بر اساس “علم خوب است و خوب داده است.”

یوتا وزارت بهداشت گفت: در اوایل این هفته برنامه ریزی شده به صرف $8 میلیون بیشتر برای خرید 200,000 درمان های اضافی از شرکت اما روز پنجشنبه گفت: پس از رسانه ای سوالات در مورد معامله است که کسانی که برنامه های در حال برگزاری به عنوان دولت تحقیقات FDA مورد نیاز برای ترکیب و توزیع مواد مخدر.

داکوتای جنوبی با جمعیت 885,000 مردم دریافت 1.2 میلیون دوز از دولت فدرال است و با استفاده از این دارو به صورت آزمایشی و همچنین دکتر تایید نسخه برای COVID-19 مثبت بيماران است. داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem یک جمهوری خواه و تهمت متحد گفت: در اوایل این ماه او را تحت فشار قرار دادند کاخ سفید برای ارائه به اندازه کافی هیدروکسی کلروکین به آن را به هر بیمارستان بستری فرد دیگر که آسیب پذیر هستند به کروناویروس و “خط مقدم” کارکنان مراقبت های بهداشتی. از سه شنبه 200 نفر در داکوتای جنوبی بودند که تحت درمان با این دارو با توجه به سانفورد سلامت.

بسیاری از ایالات اما تصمیم گرفتند به هدایت و روشنی بیش از نگرانی در مورد عوارض جانبی و طولانی سوال در مورد اثربخشی. حداقل یکی از این کشورها است که به رهبری یک فرماندار جمهوری خواه تنسی که در آن دولت وزارت بهداشت با ارسال نامه ای هشدار دهنده در برابر استفاده از مواد مخدر و یا احتکار آن است.

“ما شاهد سیل نامناسب تجویز و احتکار کاملا رک و پوست کنده” کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey به خبرنگاران گفت:.

کانزاس سلامت مدیر دکتر لی نورمن گفت: دولت به هیچ وجه قصد خرید مواد مخدر به دلیل وجود شواهد کافی آن کمک می کند تا درمان COVID-19.

اکثر ایالت ها نمی پرداخت برای مواد مخدر و روشن نیست چرا یوتا نمی توانید آن را از فدرال رزرو و یا کمک مالی از کسب و کار مانند Amneal دارویی. اخبار منتشر شده از دولت های ایالتی نشان می دهد نیوجرسی-بر اساس شرکت فرستاده میلیون دوز از این دارو را رایگان از هزینه به کشورهای از جمله 2 میلیون نفر به نیویورک و 1 میلیون به تگزاس. یک سخنگوی شرکت کاهش یافته است به ارائه یک لیست از کمک های مالی و یا پاسخ به سوال دیگر از آسوشیتد پرس

شرکت های دارویی اغلب می تواند تولید قرص های آنها در حال حاضر نسبتا ارزان و کمک های مالی انجام شده است ممکن است برای به دست آوردن تبلیغات خوب در حالی که تنظیم آن را به فروش آینده اگر هیدروکسی کلروکین به پایان می رسد تا قابل درمان برای ویروس کلاین گفت.

اختلاف است در این دارو پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج آن از تریبون در اتاق جلسه کاخ سفید در 19 مارس ،

او با اشاره به مواد مخدر در جلسات از طریق آوریل 14 و کاخ سفید توزیع مطبوعات ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای ذخیره آن برای استفاده در مناطقی از کشور-آمار توسط ویروس. اما برای هفته گذشته به عنوان مطالعات نشان داده اند مخلوط و یا حتی مضر نتایج تهمت رفته سکوت در مواد مخدر است.

در مورد آن پرسید پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال شنیده ام از یک مطالعه انجام شده در آمریکا جانبازان بیمارستان با نتایج اولیه نشان داد که هیچ سود و رد این تصور او تا به حال متوقف ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“من در همه. من در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

____

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke Miller, Darlene Superville و متی Perrone در واشنگتن, DC, سوزان Haigh در, Hartford, کانکتیکات, Don Thompson در کالیفرنیا ملیندا Deslatte در لوئیزیانا, Gary رابرتسون در کارولینای شمالی اندرو ویلز-Huggins در اوهایو اندرو Selsky در اورگان امی Forliti در پل وبر در تگزاس جان هانا در کانزاس Kimberlee Kruesi در تنسی تابستان Ballentine در میسوری امیلی Wagster در Jackson, می سی سی پی شان مورفی در اوکلاهما و مارینا وینیو در نیویورک کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>