ایالات متحده آمریکا فوتبال همچنین گفت: مرد بازیکنان ‘مسئولیت بیشتر’ از زنان

بزرگنمایی این تصویر

کارلی لوید (راست) از ایالات متحده به نظر می رسد برای گلزنی در یک مسابقه بین آمریکا و پرتغال در فیلادلفیا در ماه اوت است. ایرا L. سیاه /Corbis via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ایرا L. سیاه /Corbis via Getty Images

به روز شده در 12:09 a. m. ET

ایالات متحده در فدراسیون فوتبال عذرخواهی چهارشنبه پس از یک واکنش در برابر اظهارات در اسناد دادگاه این هفته است که بازیکنان در تیم ملی مردان دارای مهارت بیشتر و بیشتر خواستار شغل از همتایان زن.

فوتبال فدراسیون ساخته شده که ادعا می کند به امید متقاعد کردن یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا به اخراج یک تبعیض شکایت ثبت شده توسط اعضای 2019 جام جهانی قهرمانی تیم.

ایالات متحده آمریکا فوتبال اعلام کرد که “مسلم است که این کار از [تیم ملی مردان] بازیکن نیاز مادی قدرت و سرعت بیشتری نسبت به کار [زنان تیم ملی] player.” همچنین افزود که “این کار از MNT بازیکنان حامل مسئولیت بیشتری نسبت به این کار از یک WNT بازیکن.”

بعد از ایالات متحده, فوتبال, رئیس جمهور, کارلوس Cordeiro عذرخواهی برای “جرم و درد ناشی از زبان در این هفته دادگاه پرونده که منعکس کننده ارزش های ما در فدراسیون یا ما تحسین فوق العاده ای از زنان ما تیم ملی. ما WNT بازیکن فوق العاده با استعداد و کار خستگی ناپذیر به آنها نشان داده اند زمان و دوباره از خود مدال طلای المپیک خود را به جام جهانی عنوان.”

او گفت: فدراسیون خواهد دفاع در برابر دادخواست “با نهایت احترام نه فقط برای زنان ما بازیکنان تیم ملی اما برای همه ورزشکاران در سراسر جهان است. به عنوان ما همچنان به کار برای حل و فصل این کت و شلوار در بهترین منافع همه درگیر.”

یکی از تیم ستاره مگان Rapinoe خار بیانیه. “ما آن را خریداری نیست. بود که برای ما در همه. که برای هر کس دیگری.” او گفت: دادگاه پرونده صدا “بسیار شبیه به آنچه که ما شنیده ام قبل از. … هر مذاکره ما کسانی undertones وجود دارد که ما کمتر.”

تیم زنان است suing آن کارفرما آمریکا فوتبال ادعا پرداخت تبعیض و نقض هر دو برابر پرداخت عمل می کنند و عنوان هفتم از حقوق مدنی عمل می کنند. اعضای تیم به دنبال $67 میلیون. ایالات متحده در فوتبال است که به درخواست دادگاه در مورد رد.

کوکا کولا یکی از بزرگترین حامیان مالی لعنتی آمریکا فوتبال خواستار نظرات “غیر قابل قبول و توهین آمیز” است و خواستار یک جلسه در این موضوع.

“ما بسیار نا امید با غیر قابل قبول و نظرات توهین آمیز ساخته شده توسط ما, فوتبال, گفت:” کیت Hartman, Coca-Cola, گروه مدیر برند جهانی روابط عمومی در یک بیانیه است.

“ما خواسته اند برای دیدار با آنها را بلافاصله به بیان نگرانی های ما. شرکت کوکا کولا است که شرکت در آن تعهد به برابری جنسیتی و عدالت و توانمندسازی زنان در ایالات متحده و در سراسر جهان است و انتظار ما از شرکای ما.”

یکی دیگر از استدلال ایالات متحده آمریکا فوتبال در ابراز مخالفت با این طرح دعوی در دادگاه است که در سال های اخیر مردان را به خود جذب بالاتر رأی تلویزیون نسبت به زنان منطبق است.

سابق زنان بازیکن تیم ملی هدر o’reilly توییتی او در بر داشت U. s. Soccer نظرات “نفرت انگیز و نگران کننده است.”

“فیفا پول جایزه محاسبات می تواند و خواهد شد مورد بحث است. تجاری revs درآمد می تواند و خواهد شد مورد بحث است. تلویزیون رأی و حمایت می تواند و خواهد شد مورد بحث است. اما به عنوان خوانده شده که @ussoccer فکر می کند این از @USWNT و ورزشکاران زن به طور کلی نفرت انگیز و نگران کننده برای من” o’reilly گفت.

جلسه بعدی در مورد برنامه ریزی شده است برای 30 مارس در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا. این مورد است که مجموعه ای به رفتن به دادگاه در اوایل ماه مه.

این تیم شنبه شب در Frisco, Texas, به عنوان بخشی از SheBelieves جام دعوتی مسابقات رو خاموش در برابر ژاپن است.

این تیم پس از شکست 2-0 انگلیس و اسپانیا در اوایل مرحله گروهی دور.

در ایالات متحده زنان تیم ملی در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک 2020 در این تابستان.

باید زنان برنده شدن در ژاپن بعد از این سال آن را در چهار تا از پنج بازی های المپیک که در آن ایالات متحده زنان تیم های طلا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im