آمریکا می گوید آماده است برای کمک به کره شمالی مبارزه با کروناویروس

سئول کره جنوبی و جمهوری—ایالات متحده ابراز نگرانی عمیق در مورد کره شمالی نسبت به وقوع یک رمان coronavirus و گفت: آن آماده بود برای حمایت از تلاش های سازمان کمک برای جلوگیری از گسترش این بیماری در فقیر کشور است.

کره شمالی نقل مکان کرد و به تقویت قرنطينه و دیگر اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خود را از coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 که به کشته شدن صدها نفر و بیمار دهها هزار نفر در چین, کره شمالی همسایه و نزدیک ترین متحد.

کره شمالی در عین حال به گزارش یک مورد از این ویروس جدید اما رسانه های دولتی اشاره کرده اند که نامشخص تعداد زیادی از مردم شده اند قرنطینه پس از بروز علائم ، کارشناسان می گویند یک بیماری همه گیر در کره شمالی می تواند وخیم به دلیل کمبود مزمن لوازم پزشکی و بهداشت مراقبت از زیرساخت ها است.

“ما به شدت به حمایت و تشویق کار ایالات متحده و کمک های بین المللی و سازمان بهداشت و درمان به ضد و شامل گسترش coronavirus در کره شمالی” سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت: در بیانیه ای با اشاره به کره شمالی با نام رسمی آن به جمهوری دموکراتیک خلق کره است.

“ایالات متحده آماده است و آماده است تا در اسرع وقت تسهیل تصویب کمک از این سازمان است.”

کره شمالی رسانه ها توصیف کرده اند مبارزه با این بیماری به عنوان یک ماده از “ملی وجود دارد.” آن را تعطیل کرده است تقریبا تمام مرزی, ترافیک ممنوع گردشگران خارجی تشدید غربالگری در فرودگاه ها و بنادر و دیگر زمین نقاط ورود و بسیج برخی از 30,000 بهداشت برای نظارت بر ساکنان و منزوی کردن آن با علائم.

کره جنوبی عقب نشینی ده ها تن از مقامات از بین کره ای دفتر رابط در کره شمالی مرز شهر پس از شمال اصرار بر بسته شدن آن تا این بیماری کنترل شده است.

شمال در این هفته همچنین اعلام کرد که تحمیل یک ماه در قرنطینه برای تمام بازدید کنندگان خارجی و دیگران مشکوک به ویروس. سفارت روسیه در پیونگ یانگ قبلا گفته بود کره شمالی اعمال کرده بود 15 روز قرنطینه در بازدید کنندگان خارجی است.

فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر گفت: شعبه خود را در کره شمالی, بسیج و 500 داوطلب در مناطق نزدیک به مرز چین برای کمک به پزشکان در خانه-به-خانه غربالگری و ترویج بهداشت شخصی. داوطلبان نیز با استفاده از صدها نفر از دوچرخه برای رسیدن به کره شمالی خانوار در مناطق دور افتاده و بالا بردن سطح آگاهی از ویروس IFRC گفت.

“همه موسسات و زمینه های امور خارجه و خارجی اقامت در کره شمالی باید اطاعت از آن بدون قید و شرط” کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: در مورد شمال را قرنطینه. “از گسترش این بیماری همه گیر در می آید به یک مشکل جدی با امکان بین المللی فاجعه است.”

کره جنوبی که در گزارش 28 مورد از این ویروس وجود دارد گفت: یک نیاز برای اینتر-کره ای همکاری برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. چو هی-sil سخنگوی سئول را وحدت, وزارت, که معاملات با اینتر-کره امور روز جمعه گفت دولت او را در نظر افکار عمومی قبل از تصمیم گیری به طور رسمی به پیشنهاد مشترک قرنطینه تلاش شمال.

کره شمالی عملا به حالت تعلیق در تمام همکاری ها و فعالیت های دیپلماتیک با جنوبی در ماه گذشته در میان یک وقفه بزرگ در مذاکرات هسته ای با ایالات متحده که در شک و تردید عمل بیش از اختلافات در, کاهش, آمریکا تحریم علیه شمال در مقابل جنوب را خلع سلاح گام.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de