آمریکا هواپیما پایین می رود در افغانستان باعث موجی از سوالات تناقضات

بزرگنمایی این تصویر

افغان خدمات اعضا سر به سمت محل سقوط هواپیما روز شنبه در شرق افغانستان. مصطفی Andalib/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مصطفی Andalib/ایسنا

یک سقوط هواپیما در روز شنبه در افغانستان در کابل و در عرض چند ساعت یک گروهی از گزارش های ضد و نقیضی بود coalesced در اطراف خرابه.

به گفته یک مقام آمریکایی به هواپیمای کوچک آمریکایی بال ثابت هواپیما با دو نفر در هیئت مدیره هر دو نفر در تصادف. رسمی NPR گفت که سقوط هواپیما به دلیل مشکلات مکانیکی.

اما نه تنها حساب از این حادثه.

یک سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد NPR گفت که شورشیان با شلیک هواپیما و که آن را به حال مقامات CIA در هیئت مدیره. اوایل روز دوشنبه مجاهد با اشاره به این هواپیما در توییتر به عنوان یک “دشمن هوش هواپیما” و گفت: بدن از مقامات امنیتی هنوز هم دروغ گفتن در نزدیکی محل سقوط در سادو Khelo منطقه از غزنی.

این گروه های شبه نظامی غالبا نمایی میدان جنگ و اقدامات و ادعا می کند نمی تواند تایید شود.

در همین حال یک سخنگوی وزارت دفاع Ruhallah احمدزی NPR گفت که این هواپیما بود نه افغانستان و نه ملکی و نه نظامی. احمدزی گفت که افغانستان به ویژه نیروهای مستقر شده اند به محل سقوط.

روزنامه نگاران در این منطقه ارسال شده ادعا تصاویر, سوخته, سوختن خراب که NPR است و نه به طور مستقل تایید نشده است. هواپیما نشان داده شده است در چندین فیلم های مختلف خرس نشانه گذاری است که به نظر می رسد یک نسخه از نیروی هوایی ایالات متحده نشان.

پنتاگون هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده یک بیانیه رسمی در تصادف.

سردرگمی در اطراف سقوط کرده است swirled پس از تقریبا لحظه ای آن رخ داده است. گزارش های اولیه با استناد به مقامات دولت محلی گفت: این هواپیما بود که توسط دولت متعلق به, Ariana Afghan Airlines — تنها به موقع توجه کرد به سرعت توسط این شرکت اقدام اجرایی میرویس Mirzakwal.

“آن نه متعلق به آریانا به خاطر این دو پرواز موفق توسط Ariana امروز از هرات به کابل و هرات به دهلی نو امن هستند” Mirzakwal و گفتگو کرد. و خطوط هوایی خود در Facebook پست نیز تحت فشار قرار دادند در پیشنهادات که در آن هواپیما درگیر شد.

برای چند سال گذشته, Ghazni استان شده بود در کانون اصطکاک بین نیروهای افغان و طالبان.

ری دوباره کنترل این منطقه پس از راه اندازی یک سری از حملات که در سمت چپ صدها قربانی در سال 2018 است. و فقط در ماه گذشته طالبان infiltrator کشته شدن حدود دو دوجین سرباز افغان در یک پایگاه نظامی در استان است.

نیروهای ایالات متحده نیز باقی می ماند یک هدف اصلی برای طالبان. در اوایل این ماه یک دستگاه منفجره دست ساز و یا بمبهای دست ساز مجموعه توسط طالبان کشته شدن یک جفت از اعضای خدمات در ولایت قندهار.

تولید کننده Khwaga غنی در کابل و NPR Diaa حدید و تام بومن کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>