ایالات متحده دارای یک coronavirus هشدار به شهروندان: آیا سفر در کشتی های کروز

وزارت امور خارجه روز یکشنبه در خواست شهروندان ایالات متحده به سفر در کشتی های کروز هشدار داد که مسافران بر روی درشت عروق هستند بیشتر احتمال دارد به قرارداد coronavirus عفونت و می تواند موضوع را به قرنطينه و دیگر مسافرت های بین المللی محدودیت.

“شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” وزارت امور خارجه نوشت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

ایالات متحده اعلام شد که تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد در صدر 500 با بزرگترین اعداد در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا.

تا یکشنبه مجلس در برابر کشتی کروز به دلیل هشدارهای رئیس جمهور نسبت ناروا نیست می خواستم برای انجام و یا می گویند هر چیزی که ممکن است آزار هر چه بیشتر بازار سهام و صنعت مسافرت. در ماه گذشته قیمت سهام برای کارناوال Corp. صاحب شاهزاده Cruises کاهش یافته است و نزدیک به 35 درصد است.

تبلیغات

وزارت امور خارجه هشدار آمد روز قبل از شاهزاده بزرگ کشتی کروز انتظار می رود به اسکله در بندر اوکلند که در آن 3000 نفر — حدود 1000 نفر از آنها از کالیفرنیا خواهد پیاده شود. همه کسانی که مسافران را در قرنطینه می شود و به مدت دو هفته در پایگاه های نظامی.

حداقل 21 نفر در هیئت مدیره کشتی را تایید موارد COVID-19 است که ناشی از کروناویروس که نشات گرفته در اواخر سال گذشته در چین است.

این ویروس همچنین گسترش در یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم. هشت نفر پس از ابتلا به بیماری در آن کشتی و بیش از 700 آلوده شدند.

عضویت در خبرنامه

ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه با انتقاد از کروز صنعت و گفت که رهبران آن مورد نیاز برای اجرای سختگیرانه تر پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. او اشاره کرد که در کالیفرنیا می بیند سنگین کشتی کروز ترافیک و نمی تواند ادامه رسیدگی به مقیاس بزرگ قرنطينه از مسافران کشتی.

“ما به سادگی به عنوان یک دولت نمیتواند تجربه این نوع عملیات در مقیاس است که به احتمال زیاد” اگر کشتی های کروز را ندارد بیشتر احتیاطی Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری.

بزرگترین انجمن از خطوط کروز در روز یکشنبه اعلام کرد این امر اتخاذ پیشرفته غربالگری اقدامات برای مسافران است. کروز دریایی با خطوط بین المللی Assn. گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که کره جنوبی و ایران و چین و یا مناطق آسیب دیده از ایتالیا به هیئت مدیره کشتی خود را. همه مسافران را نیز به نمایش متوسط و کسانی که با خوانش بالای 100.4 درجه فارنهایت ممکن است خواسته شود به پیاده.

“ما همچنان در تماس نزدیک با دولت های محلی در سراسر جهان و در حالی که ما تاسف است که این تغییرات خواهد شد در نتیجه انکار شبانه روزی برای برخی از مهمانان ما مسافران باید بدانند که ایمنی و سلامت در اولویت مطلق برای این صنعت گفت:” کلی Craighead, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن.

شلوغ و محیط محدود از کشتی های کروز باعث می شود آنها را به خصوص مستعد ابتلا به بیماری شیوع بیماری های, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. شیوع بیماری در کشتی می تواند باقی بماند در طول سفرهای متعدد اگر خدمه آلوده هستند و امکانات پزشکی در هیئت مدیره محدود هستند که در مقایسه با مراقبت سرزمین اصلی بیمارستان ها ارائه می کنند.

اغلب گزارش کشتی کروز شیوع بیماری درگیر تنفسی یا عفونت های دستگاه گوارش و قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند آنفولانزا.

در هر نقطه از هشت تا 16 شیوع نورو ویروس — بسیار مسری اشکال معده — رخ داده است و هر سال در میان بین المللی کشتی های کروز است که منتقل شده در ایالات متحده بین سال های 2010 و 2015, CDC داده ها نشان می دهد.

تبلیغات

Coronavirus مرگ و میر در آمریکا افزایش یافت و به 21 روز یکشنبه و حداقل 537 مورد عفونت تایید شده است در سراسر کشور از جمله 114 در کالیفرنیا است. در سراسر جهان بیش از 109,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3,800 فوت کرده اند.

کاهش در کشتی کروز بازدیدکننده داشته است می تواند به طور چشمگیری تاثیر اقتصاد کشورها مانند مکزیک که به شدت متکی به گردشگری است.

رفت و آمد مکرر در شهرستان کبو سن لوکاس که به میزبانی 204 کشتی های کروز در سال 2019 در حال حاضر گرفته شده در یک ضربه مالی به دلیل coronavirus نگرانی. مقامات دولتی گزارش داده اند که 20% به 30% کاهش در کشتی کروز رزرو.

سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا مسافران در بزرگ شاهزاده خانم می تواند هر دو را برداشت و یا گسترش coronavirus زمانی که از آن بازدید کبو و سه نفر دیگر از مکزیک و اقیانوس آرام بنادر در طول سفر از سان فرانسیسکو در مه.

مکزیک تایید کرده است در مجموع شش مورد از coronavirus اما هیچ کدام تا کنون در ایالت باخا کالیفرنیا سور که در آن کبو واقع شده است.

کارکنان نویسندگان آنیتا Chabria بین نژادهای مختلف, زنگ و Patrick J. مکدانل کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de