ایالات متحده در زمینه بیمارستان های پایه, پایین, ترین, بدون درمان هر COVID-19 بيمار

بزرگنمایی این تصویر

ساخت و ساز در COVID-19 بیمارستان صحرایی در مک کورمیک محل در شیکاگو در مارس 10. شهر مقایسه بازگشت برنامه برای 3000-تخت موقت بیمارستان در McCormick Place, این کشور بزرگترین مرکز کنوانسیون به عنوان عفونت عدد کاهش یافته است. نم Y. Huh/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نم Y. Huh/AP

به عنوان بیمارستان بودند تاخت و تاز کردن توسط coronavirus بیماران در دیگر نقاط جهان ارتش سپاه بسیج مهندسین در ایالات متحده استخدام پیمانکاران خصوصی برای ساخت اورژانس بیمارستان در سراسر کشور است.

تلاش بیش از هزینه $660 میلیون, با توجه به NPR تجزیه و تحلیل هزینه های فدرال ،

اما نزدیک به چهار ماه به همه گیر بسیاری از این امکانات نیست درمان یک بیمار است.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این قسمت در معرض چگونه آمادگی آمریکا برای یک بیماری همه گیر. در حالی که آنها ستایش ارتش سپاه برای سرعت ارائه هزاران نفر از تخت اضافی کارشناسان می گویند که نبود برنامه ریزی به اندازه کافی برای اطمینان از این بیمارستان می تواند قرار داده می شود به استفاده از هنگامی که آنها به پایان رسید.

“این خیلی دردناک به دلیل آنچه آن را نشان داده است که برنامه های ما در محل کار نمی کنند” گفت: Robyn Gershon, یک استاد دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی. “ما باید برای بازگشت به تخته رسم و آن را ازنو.”

اما ملت حکام — که درخواست ارتش سپاه پروژه ها و در برخی موارد کمک دولت بودجه — می گویند tهی در حال رها که این امکانات نیست و بیشتر استفاده کنید. آنها می گویند مدل های اولیه پیش بینی یک فاجعه کمبود تخت های بیمارستانی و هیچ کس می دانست که برای مطمئن شوید که زمانی که و یا اگر دولت در خانه سفارشات را کاهش می دهد گسترش coronavirus.

“تمام کسانی که در بیمارستان و در دسترس تخت نشستن خالی امروز” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه گفت: در ماه گذشته. “و این یک چیز بسیار خوب است.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت: “این 1,000-تخت جایگزین مراقبت های سایت لازم نیست آنها پر نشده است. خدا را شکر.”

ارشد رهبران نظامی نیز می گویند که تلاش های موفقیت آمیز بود — حتی اگر به تخت نشستن خالی است. ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی اگر این زحمت او را به بیمارستان بروید استفاده نشده.

“برای گوش sakes نه” Hyten گفت. “اگر شما ببینید, تخت, کامل, که به معنی ظرفیت های محلی از بیمارستان های محلی برای رسیدگی به این غرق شده اند. و در حال حاضر ما به وضعیت های اضطراری است.”

ارتش سپاه شروع به ساخت بیش از 30 بیمارستان مقاوم سازی مراکز کنوانسیون و احداث کنترل آب و هوا چادر در اواسط ماه مارس. مقامات آژانس را تحت فشار قرار دادند به این امکانات انجام می شود سریع — محدود کردن روند مناقصه و اغلب مذاکره مستقیم با پیمانکاران آنها می دانستند که می تواند در زمان تحویل.

“من بگویید بچه های ما, شما باید سه هفته” سرهنگ ژنرال تاد Semonite سر از سپاه مهندسان ارتش گفت: در سومین نشست خبری در ماه مارس است. “شما دریافت تا آنجا که شما می تواند انجام شود در سه هفته. و سپس ماموریت های کامل است. ما یک پنجره باریک فرصت. اگر ما نمی اهرم که پنجره فرصت ما میخوایم آن را از دست.”

در شیکاگو McCormick Place کارگران درهم در ماه آوریل برای تبدیل مرکز کنوانسیون وارد موقت بیمارستان با 3000 تخت — بیش از بزرگترین بیمارستان در ایالت ایلینوی است.

“این بود خالی کنوانسیون سالن” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حالی که flanked توسط کارگران ساختمانی در کلاه های سخت و به رنگ زرد روشن جلیقه. “به یاد ماندنی, round-the-clock فداکاری است چه کردم این انجام می شود قبل از ما به آن نیاز آماده شدن برای صرفه جویی در زندگی می کند در صورتی که همه چیز به عنوان بد به عنوان برخی پیش بینی کرده اند.”

اما فقط به عنوان ساخت و ساز رو در جریان متحده شد صدور stay-at-home سفارشات. و گسترش coronavirus در نهایت شروع به کند.

کار در این بیمارستان ادامه داد: هر چند برخی از پروژه کوچک و برگشت — از جمله مک کورمیک محل در شیکاگو است. میدان بیمارستان باز با یک سوم تخت که در اصل برنامه ریزی شده و درهای خود را بسته چند هفته بعد پس از درمان کمتر از 40 بيمار.

همان داستان بازی در سراسر کشور است. در واقع بسیاری از ارتش سپاه میدان بیمارستان ها دیده می شود نیست یک بیمار است.

در بسیاری از نقاط کشور بیمارستان ها قادر به گسترش ظرفیت خود را به نگه دارید تا با افزایش coronavirus بیماران. اما در نیویورک و بیمارستان و غرق شد و مقامات محلی بودند سرگروه های عمومی برای صرفه جویی در تخت بیمارستان برای افرادی که نیاز آنها بیشتر است.

“شعار” آیا رسیدن به بیمارستان نمی رفتن به دکتر, اقامت, خانه, در خانه بمانند تا لب خود را به نوبه خود آبی” گفت: جرشون و از دانشگاه نیویورک مدرسه جهانی بهداشت عمومی. “ما در حال حاضر می دانم که دیوانه بود مجموعه ای از مشاوره است.”

Gershon نگرانی بسیاری از مردم به دنبال آن است که مشاوره و که برخی از آنها ممکن است جان چرا از آن — از جمله پسر عموی او در لانگ آیلند. او در خانه ماند که او مریض تر, Gershon گفت و بعد از درگذشت یک ونتیلاتور در بیمارستان است.

پیمانکاران به ساخت دو بیمارستان در لانگ آیلند در دانشگاه ها از SUNY استونی بروک و SUNY, پیر Westbury در مجموع هزینه بیش از 270 میلیون.

ارتش سپاه محدود رقابت در اعطای پروژه به منظور سرعت بخشیدن به فرایند است که به طور معمول طول می کشد شش تا نه ماه, با توجه به سازمان اسناد و مدارک. مقامات اشاره کرد که آنها قادر به تکمیل قرارداد جایزه استونی بروک پروژه در “کمی بیش از سه روز.”

“این صرفه جویی در زمان حیاتی بود به منظور ساخت و ساز را آغاز و به سرعت به عنوان امکان پذیر است, حمایت از غیر معمول و قانع کننده طبیعت فوریت این تدارکات و ملی اضطراری” در این سند اعلام کرد.

این دو جزیره بیمارستان تکمیل شد در اواخر ماه آوریل است. اما آنها هرگز به روی عموم باز است و نمی درمان هر بيمار.

“این ظالمانه” جرشون گفت. “که کاملا دیوانه است. من امیدوارم که آنها نمی آنها را به پایین.”

موقت بیمارستان در نیویورک نشده است. آنها در حال حاضر در انتظار نگه داشته در مورد آنها نیاز به بازگشایی در آینده با توجه به وضعیت بخش بهداشت و درمان می شود.

نیویورک “تا کنون اجتناب بدترین سناریو ما در حال آماده شدن برای” سخنگوی در بیانیه ای گفت. “شده است وجود دارد کاهش نیاز به تخت بیمارستان و در حال حاضر ما در حال حرکت رو به جلو در خرید لوازم و تجهیزات و یا تامین امنیت کارکنان این سایت.”

حتی در شهر نیویورک که در آن ارتش سپاه بیمارستان صحرایی را درمان COVID-19 بيمار آن را هرگز ظرفیت کامل رسید.

“هستند بسیاری از بازندگان در آن نیست و بسیاری از برندگان” دکتر گفت: Dario گونزالس یک دکتر اورژانس با شهر نیویورک آتش نشانی کمک کرد که منجر به پزشکی پاسخ در موقت بیمارستان در Javits Center در منهتن.

“این بسیار ناامید کننده” گونزالس گفت. “همه در اینجا بود, آماده به کار, آماده به بیماران است.”

بزرگنمایی این تصویر

لوازم پزشکی مشاهده شده در داخل Javits Center به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد برنامه ای برای تبدیل مرکز کنوانسیون به یک بیمارستان صحرایی به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در 23 مارس در شهر نیویورک است. Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ

این طرح برای Javits مرکز به بیماران را از غرق بیمارستان در شهرستان. اما در عمل آن بود که آسان نیست. برخی از بیمارستان شکایت کرده است که فرایند مصرف بیش از حد پیچیده است. و آنها با ارسال چند بيمار به Javits — حتی به عنوان آنها با توسل به درمان بیماران در راهروها.

در طول سه هفته آن را باز Javits بیمارستان صحرایی تحت درمان حدود 1100 بیماران. گونزالس گفت: از آن می تواند به کار گرفته اند خیلی بیشتر است.

“همه ما می تواند انجام شود بسیار بهتر کار” گونزالس می گوید. “و ما باید واقعا آن را هم که برای دریافت حق دفعه بعد.”

مقامات در کشورهای دیگر مانند ایلینوی و میشیگان نیز گفت: میدان بیمارستان ها می تواند به سرعت بازگشایی شد اگر افزایش coronavirus موارد است.

“ما واقعا می خواستیم تا مطمئن شوید که ما حفظ برخی از زیرساخت های فیزیکی است که ساخته شده وجود دارد. به طوری که ما باید نیاز به آن را ندارد ما مدت زمان طولانی به طور بالقوه که پشت در گفت:” آلیسون Arwady عمومی کمیسیون بهداشت و درمان در شیکاگو است.

او می گوید مقامات وجود دارد نگه داشتن یک چشم نزدیک بر تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان های محلی.

“ما به تماشای آن واقعا از نزدیک هر روز” Arwady گفت. “و قطعا اگر ما شروع به دیدن هر جهت که همه چیز در حال رفتن به راه راست ما آماده هستیم در صورتی که باید مورد بازنگری قرار گيرد.”

ملی, میز, ارشد, تولید کننده والتر واتسون و کارآموز بروکلین Riepma کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>