به روز شده در 12:10 p. m. ET

صدها نفر از اتباع ایالات متحده در حال stateside یک بار دیگر به عنوان دو planeloads از مردم در حال فرار از شیوع کروناویروس در چین فرود آمد روز شنبه در کالیفرنیا است. وزارت دفاع می گوید: حدود 350 مسافر روی عرشه کشتی چارتر پرواز خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته در یک جفت از پایگاه های نظامی در دولت است.

با توجه به پنتاگون مسافران توزیع شده بین تراویس پایگاه نیروی هوایی در شمال کالیفرنیا که در آن هواپیما در ابتدا لمس شنبه صبح Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو.

پرواز نمایندگی عمده دوم تخلیه اتباع ایالات متحده از ووهان, چین, مرکز شیوع بیماری مرگبار است که اعلام شده جهانی بهداشت اضطراری است. هفته گذشته مقامات ایالات متحده airlifted نزدیک به 200 آمریکایی از منطقه است.

و انتظار نداریم که چهار پرواز به گذشته است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید اضافی پروازهای انتظار می رود به یاد آسمان به پایگاه های خود در تگزاس و نبراسکا به عنوان به خوبی.

موفق استخراج شبیه به عملیات به تازگی انجام شده توسط بهداشت و مقامات وزارت دفاع آمریکا در سراسر جهان شده اند که تلاش برای کاهش این بیماری را سریع گسترش است. بیش از 24,600 موارد coronavirus تایید شده اند در بیش از دو دوجین از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا هر چند اکثریت قریب به اتفاق باقی می ماند در سرزمین اصلی چین است.

از صبح روز چهارشنبه نزدیک به 500 نفر فوت کرده اند تنفسی ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان 2019-nCoV. تعداد موارد تایید شده از coronavirus فشار برای اولین بار شناسایی شده در ووهان نسبت به پایان سال گذشته بیش از سه برابر از هفته گذشته — هر چند که تعدادی است که هنوز هم بسیار رشد توسط آنفلوآنزای فصلی است که به طور معمول باعث می شود تا 5 میلیون نفر و صدها هزار مرگ در هر سال.

هنوز هم این عدم قطعیت در اطراف coronavirus چه جهانی بهداشت مقامات به خصوص نگران است.

“این یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی” CDC توضیح داد: در اوایل این هفته. “این واقعیت که این ویروس باعث بیماری شدید و پایدار فرد-به-فرد در چین است که در مورد اما معلوم نیست چگونه این وضعیت در ایالات متحده گشوده خواهد شد در این زمان است.”

بزرگنمایی این تصویر

الماس شاهزاده خانم کروز کشتی نشسته لنگر در سواحل ژاپن است. حداقل 10 نفر در کشتی تشخیص داده شده اند با کروناویروس و بیش از 3000 از مسافران همکار خود را باقی می ماند در قرنطینه با توجه به ژاپن وزیر بهداشت. Kazuhiro Nogi/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kazuhiro Nogi/خبرگزاری گتی ایماژ

کشتی کروز الماس شاهزاده در حال حاضر نشسته در لنگر در سواحل ژاپن, که در آن هزاران نفر از مسافران و خدمه قرار داده شده اند و تحت قرنطینه. سابق مسافر تبدیل شده تا در هنگ کنگ با یک مورد از ویروس و مقامات بهداشت چهارشنبه اعلام کرد که آزمون در کشتی نشان داد که حداقل 10 اضافی مسافران و خدمه بیمار هستند با آن است.

Katsunobu Katō به خبرنگاران گفت که در مورد یکی دیگر از 250 مسافر تست شده اند و هنوز هم در انتظار نتایج خود را.

در هنگ کنگ در ضمن سابق الماس شاهزاده مسافری است که فقط یکی از 21 مورد تأیید که از صبح روز چهارشنبه. یک نفر تا کنون کشته است. کری لام اجرایی این semiautonomous منطقه اعلام کرد که از شنبه, همه مسافران از سرزمین اصلی چین خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه اجباری — تقریبا به ویروس’ دوره جوجه کشی.

“وضعیت وارد یکی دیگر از مرحله بحرانی” لام گفت: با توجه به هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست.

هواپیمایی متحده اعلام کرد که آن را تعلیق پروازها به مقصد هنگ کنگ بیش از یک دوره 12 روزه آغاز کردند. شرکت هواپیمایی نیز یکی از چند شرکت بزرگ آمریکایی حامل به تعلیق سرویس بین ایالات متحده و چین تا حدودی به دلیل از وزارت امور خارجه ایالات متحده در برابر هشدارهای سفر به این کشور است.

سریع در حال حرکت ویروس است نه فرار از توجه رئیس جمهور تهمت که ذکر شد تلاش برای مهار این بیماری در خود دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب.

“محافظت از آمریکایی ها در قبال سلامت و همچنین به معنی مبارزه با بیماری های عفونی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال هماهنگی با دولت چین و با همکاری نزدیک با هم در شیوع کروناویروس در چین است. دولت من خواهد شد و تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از شهروندان ما از این تهدید است.”

او نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد تلاش های هر چند دولت او اعلام کرد قصد دارد روز جمعه به طور موقت ممنوعیت هر گونه مسافران از چین که نمی شهروندان ایالات متحده اقامت دائم و یا اعضای خانواده خود را فوری.

در حال بارگذاری…

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de