سفارت ایالات متحده آمریکا در کره جنوبی حذف آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر

بزرگنمایی این تصویر

سفارت آمریکا در سئول رویشان سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر در ساختمان خود را بیش از آخر هفته “در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است.” Lee Jin-مرد/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Lee Jin-مرد/AP

در میان داد و بیداد بیش از پلیس و نژادپرستی در آمریکا, سفارت آمریکا در سئول آویزان از یک بنر بزرگ از روز شنبه گفت: “Black Lives Matter” در مقابل این ماموریت است. دو روز بعد از آن گرفته شده است ،

سفارت توییتی یک عکس از بنر در شنبه همراه با این پیام در هر دو زبان انگلیسی و کره ای: “سفارت ایالات متحده می ایستد در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت است. ما #BlackLivesMatter را نشان می دهد بنر حمایت از ما برای عدالت و بی عدالتی و خشونت پلیس به عنوان ما در تلاش برای فراگیر تر و فقط جامعه است.”

سفیر ایالات متحده در کره جنوبی هری هریس را بازتوییت کرد عکس, همراه با این کلمات: “به اعتقاد من در چه رئیس جمهور JFK گفت: در 10 ژوئن سال 1963 در دانشگاه آمریکایی: ‘اگر ما نمی توانیم در حال حاضر پایان دادن تفاوت های ما حداقل ما می تواند کمک به ایجاد جهانی امن برای تنوع.’ ایالات متحده آمریکا یک و متنوع ملت…که از تنوع ما به دست آوردن قدرت ما.”

وزارت امور خارجه و سفارت آمریکا در سئول را بلافاصله پاسخ به یک NPR پرس و جو در مورد این که چرا بنر ناگهان حذف شد.

بلومبرگ و رویترز گزارش که بنر پایین گرفته شده است رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نارضایتی با آن است.

با توجه به سی ان ان سفارت دریافت درخواست حذف از بخشی از وزارت امور خارجه که خانه را به وزیر امور خارجه مایک Pompeo دفاتر. درخواست “اشاره به آن به دلیل این واقعیت است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک سازمان غیر انتفاعی است و دولت آمریکا را تشویق نمی کند که کمک به گروه و یا ترویج هر سازمان خاص” در سی ان ان ،

سخنگوی سفارت ویلیام کلمن به رویترز گفت که سفیر قصد بود نه برای تشویق کمک های مالی به هر سازمان خاص است.

“برای جلوگیری از بدگمانی است که آمریکا مالیات دهندگان دلار صرف شد به نفع سازمان مانند او کارگردانی است که این بنر برداشته شود” کلمن گفت: سرویس خبری اضافه کرد “این به هیچ وجه کاهش می دهد اصول و آرمان های بیان شده توسط بالا بردن پرچم.”

در ژوئن 4, سفیر هریس ارسال شده یک عکس از معترضان در مقابل سفارت بودند و با نگه داشتن نشانه هایی است که خواندن: “امپریالیسم آمریکا به معنی” من نمی توانم نفس بکشم!’ “

هریس گفت: او در مخالفت با معترضان اما احترام حق خود را به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. در همان زمان او نوشته شده دیگر بیانیه ای در حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز علیه نژادپرستی و تعصب و نفرت است.

“من صدمه دیده است برای دیدن ملت ما رفتن را از طریق این زمان دشوار است,” او نوشت. “به عنوان یک آمریکایی که پرورش داده شد در تفکیک جنوبی از 1960s من هرگز فکر نمی کردم من می بینم این اتفاق می افتد دوباره به خصوص در 21st century. اما به اعتقاد من در امریکا و مردم است. من می دانم که چه چیزی باعث می شود کشور ما قوی است. من باور دارم که تنوع است و قدرت و نه ضعف.”

قبل از قرار ملاقات خود را به سفیر Harris, فرمان, U. s. Pacific Command از سال 2015 تا 2018. هریس اولین آسیایی-آمریکایی به برگزاری چهار ستاره رتبه بندی در نیروی دریایی ایالات متحده و برای اولین بار به سر U. s. Pacific Command. پدرش خدمت در نیروی دریایی ایالات متحده شد و مستقر در کره جنوبی و ژاپن پس از جنگ جهانی دوم است. مادر او ژاپنی است.

قابل مشاهده در عکس سئول در اعتراض پرچم رنگین کمان را برای تجاوز غرور دار زدن از سفارت های مشابه به شیوه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه نمایش داده شد. سفارت سی ان ان گفت که غرور و افتخار پرچم نیز در نظر گرفته شود.

در سال گذشته دیپلمات ها در بسیاری از سفارتخانه های ایالات متحده گفت که درخواست های خود را به پرواز پرچم رنگین کمان محروم بودند. دولت اوباما در سیاست های مجاز سفارتخانه ها به پرواز پرچم رنگین کمان تا زمانی که آنها کوچکتر از پرچم آمریکا و پرواز در زیر آنها واشنگتن پست گزارش شده است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>