اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3% در سال گذشته وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه گفت. این رکود از سال گذشته زمانی که اقتصاد رشد 2.9%. و آن را به خوبی از رشد 3 درصد هدف تعیین شده توسط کاخ سفید است.

در سه ماهه چهارم اقتصاد رشد در نرخ سالانه 2.1 درصد تطبیق با سرعت از سه ماه گذشته. این دولت آمریکا است پیشبینی رشد تولید ناخالص داخلی از 2.2 درصد در سال جاری.

“ما پیش بینی است که مخارج مصرف کننده موجب افزایش دستمزد و ثروت خانواده باقی خواهد ماند قوی” CBO مدیر فیلیپ Swagel گفت: یک کمیته مجلس در روز چهارشنبه. “ما همچنین انتظار می رود سرمایه گذاری کسب و کار به دوباره بجای اول برگشتن به چند تا از این عوامل است که وزن در کسب و کار در سال گذشته آباته.”

Swagel را پیش بینی برای بقیه دهه ها کمتر گلگون با رشد تولید ناخالص داخلی سالانه آزمایش به طور متوسط فقط 1.7%.

“که نرخ رشد پایین تر از میانگین تاریخی به دلیل طولانی مدت جمعیتی روند” Swagel گفت. “ایالات متحده است و پیری جامعه است. این بدان معناست که رشد نیروی کار کندتر خواهد بود و در آینده از آن شده است در گذشته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در فریب مردم بیشتر به نیروی کار با ترکیبی از هویج و چماق. هویج شامل کاهش مالیات است که افزایش دستمزد. چوب عبارتند از الزامات کار و تنظیمات دیگر به ایمنی-net برنامه هایی مانند مواد غذایی.

قوی بازار کار شده و بیشتر مردم از حاشیه به نیروی کار. مشارکت نیروی کار صعود از پایین از 62.4% در سال 2015 به 63.2% امروز اگر چه نرخ در ایالات متحده هنوز هم تاخیر کسانی که در کشورهای دیگر.

“من فکر می کنم ما یاد گرفته ایم بسیار زیادی از چیزهای خوب در مورد بازار کار” رئیس فدرال جروم پاول گفت. “چیزهای خوب نشان می دهد وجود دارد که فضای بیشتری را اجرا کنند.”

پاول گفت: به تازگی امضا پیمان تجارت با چین, کانادا و مکزیک می تواند به کسب و کار اعتماد به نفس بیشتری برای سرمایه گذاری در سال جدید است. بدون زرق و برق هزینه های کسب و کار بود کشیدن بر رشد برای بسیاری از 2019. اما پاول هشدار داد که عدم قطعیت در اطراف سیاست تجارت نرفته است.

“تاپیک کمی صبر کنید و ببینید نگرش” رئیس فدرال ریزرو گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر