ایالات متحده دادگاه تجدید نظر فلسطين حاکم مسدود متحده مدیکید کار مورد نیاز

بزرگنمایی این تصویر

یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تایید حکم که مسدود الزامات کار در آرکانزاس و کنتاکی است که پس از لغو آنها. وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر دیده است شهادت در برابر کمیته امور مالی مجلس سنا در روز پنج شنبه. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

J. Scott Applewhite/AP

یک دادگاه تجدید نظر فدرال به تایید پایین تر تصمیم دادگاه مسدود متحده مورد نیاز است که مردم باید به منظور دریافت خدمات درمانی.

ساکنان کنتاکی و آرکانزاس به ارمغان آورد و اقدام علیه وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر رقیب که آذر “عمل خودسرانه و هوس باز به شیوه ای که او مورد تایید پزشکی تظاهرات درخواست برای کنتاکی و آرکانزاس است.”

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار توافق نوشتن در یک نظر ارسال شده در جمعه ای که به دبیر مجوز بود و در واقع غیر قانونی.

حاکم خواهد شد تنها به آرکانزاس به دلیل کنتاکی جدید فرماندار دموکرات اندی Beshear, لغو دولت خود را مورد نیاز برنامه ریزی شده در ماه دسامبر.

در تایید دادگاه پایین تر قضاوت سه قاضی پنل به این نتیجه رسیدند که آذر “موفق به تجزیه و تحلیل اینکه آیا این تظاهرات را ترویج هدف اولیه پزشکی به ارائه کمک های پزشکی.”

پزشکی برقرار خاص پوشش حداقل الزامات مورد نیاز برای متحده است. اما قانون فدرال اجازه می دهد متحده به انحراف از این شرایط اگر HHS وزیر تصویب آنها را به شرکت در “تجربی خلبان و یا تظاهرات” پروژه که “به احتمال زیاد برای کمک به ترویج اهداف” پزشکی.

پایین تر حکم دادگاه در ماه مارس 2019. آن را مجبور کنتاکی به خودداری از اجرای الزامات و آرکانزاس به توقف برنامه های خود را.

آرکانزاس’ طرح به اثر رفت در ژوئن 2018 نیاز اکثر پزشکی ثبت نام سنین 30-49 به صرف 80 ساعت در ماه مشغول به کار یا دیگر فعالیت های مقدماتی مانند داوطلبانه. شرایط جدید منجر به بیش از 18000 نفر کاهش یافته و از دولت مدیکید رول در دولت در ماه دسامبر آن سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید ترویج از الزامات کار با این استدلال که کار می تواند باعث شود مردم به زندگی سالم. این دی سی مدار در نظر گرفته شده است به عنوان بالا به دادگاه تجدید نظر در زیر دیوان عالی کشور است. HHS’ مراکز مدیکر و مدیکید خدمات که نظارت بر خدمات درمانی نیست گفت: آیا آن تجدید نظر آخرین حکم به دیوان عالی کشور.

در بیانیه این سیستم مدیریت محتوا می گوید که “در حال بررسی و ارزیابی نظر و تعیین گام های بعدی. سیستم مدیریت محتوا همچنان ثابت قدم در تعهد ما برای در نظر گرفتن طرح های است که اجازه می دهد متحده به اهرم ایده های نوآورانه.”

یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است و در میشیگان که در آن کار جدید مورد نیاز در زمان اثر ماه گذشته.

از جمله الزامات یا پیشنهاد شده و یا در حال انجام در برخی از 20 متحده است. چند متحده مانند ایندیانا را به طور موقت به حالت تعلیق در کار مورد نیاز طرح های در حالی که این موضوع باعث می شود راه خود را از طریق دادگاه ها.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>