آمریکا می افزاید: بریتانیا و ایرلند به سفر بان کی مون; محدودیت های جدید در کشورهای متعدد

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند شنبه در کاخ سفید است. مقامات گفت: سفر محدودیت را گسترش به انگلستان و ایرلند آغاز نیمه شب دوشنبه. Tasos Katopodis/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

به روز شده در 8:38 p. m. ET

آمریکا و کشورهای سراسر جهان ادامه داد: برای انطباق با گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس با تحمیل محدودیت های جدید روز شنبه به عنوان ویروس طرح میتوانست به برنامه سفر عقب رانده انتخابات و شرکت های بزرگ به وفق دهند.

در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه گفت که ایالات متحده آمریکا به تمدید زمان ممنوعیت سفر از اروپا شامل انگلیس و ایرلند موثر نیمه شب دوشنبه.

آمریکا ممنوعیت سفر اعمال نمی به شهروندان آمریکایی قانونی ساکنان دائم خانواده آنها و برخی از دیگران است. این مردم خواهد شد از طریق یکی از 13 فرودگاه مجهز برای انجام غربالگری خاص.

در سخنرانی خود در کاخ سفید رئیس جمهور تهمت و گفت: او همچنین با توجه به مسافرت داخلی محدودیت در پاسخ به گسترش coronavirus.

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می خواهیم این چیزی که به پایان رسیده است. ما نمی خواهیم بسیاری از مردم آلوده شدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: تعداد آمریکایی هایی که فوت کرده اند از coronavirus در حال حاضر در 50 با بیش از 2,200 موارد در کشور است. آن است که تقریبا در هر ایالت به علاوه پورتوریکو و ناحیه کلمبیا.

رئیس جمهور پزشک شان کانلی گفت: شنبه شب که برگ برنده خود را آزمایش منفی برای کوروناویروس. نتایج رله در بیانیه ای از رئیس جمهور وزیر مطبوعات آمده یک روز پس از کانلی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “باقی مانده است بدون علائم” و تست شد مورد نیاز نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود در تماس با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کاخ سفید سفر محدودیت روز شنبه اعلام کرد به دنبال وزارت دفاع تصمیم یک روز زودتر برای توقف مسافرت داخلی برای تمام اعضای سرویس. در یک یادداشت منتشر شب جمعه پنتاگون توضیح داد که با چند استثنا — ممنوعیت شامل تمام پرسنل اختصاص یافته به امکانات آن در کشورها و مناطق در سراسر ایالات متحده آغاز و تا روز دوشنبه.

پنتاگون اضافه شده است که آن غیر نظامی کارکنان و اعضای خانواده “که حمل و نقل است دولت بودجه را نیز متوقف کردن جنبش است.”

“این محدودیت لازم برای حفظ آمادگی نیروی محدود ادامه گسترش ویروس و حفظ سلامت و رفاه از خدمات اعضای وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان و خانواده های آنان و جوامع محلی که در آن زندگی می کنیم” معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: در این یادداشت.

که می افزاید: به پنتاگون سفر خارجی محدودیت اعلام کرد در اوایل این ماه carves را استثنا فقط برای تعداد انگشت شماری از “موارد قانع کننده” — از جمله سفر است که لازم برای درمان پزشکی به یک ماموریت خاص و یا دلایل بشردوستانه. گذشته از این موارد پرسنل وزارت دفاع گفته شده را حداقل تا آوریل 11.

منظور می آید در میان سراسیمگی از اقدامات در سطح فدرال برای کاهش گسترش این رمان coronavirus که سازمان بهداشت جهانی رسما به عنوان یک طبقه بندی جهانی همه گیر در اوایل این هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این ویروس ملی اورژانس جمعه آزاد کردن ده ها میلیارد در بودجه فدرال تنها چند ساعت قبل از مجلس نمایندگان اکثریت تصویب جارو امداد بسته های خود را که تهمت می گوید او پشتیبانی می کند.

این لایحه است که انتظار به سر به سنا که در آن سرنوشت آن هنوز مشخص نیست.

Coronavirus است همچنین تکان دادن تا انتخابات سال است. روز شنبه, گرجستان شد دولت دوم پس از لوئیزیانا به تعویق انداختن آن ریاست جمهوری اولیه رای در پاسخ به شیوع بیماری است.

در گام دیگری است که چوب به بهداشت عمومی ارشاد در برابر اجتماعات بزرگ دموکراتیک نامزد برنی ساندرز و جو بایدن را اصلی بحث مرحله در شب یکشنبه بدون مخاطبان زندگی می کنند. بحث شد و در حال حاضر نقل مکان کرد و از آریزونا به واشنگتن دی سی بیش از coronavirus نگرانی.

همانطور که از شنبه وجود دارد بیش از 156,000 تایید موارد coronavirus در سطح جهانی با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز باعث اقدام جدید توسط دولت ها در سراسر جهان است.

در فرانسه که در آن بیش از 4,400 موارد تایید شده است دولت در روز شنبه دستور بستن تمام غیر ضروری کسب و کار از جمله رستوران ها و تئاتر. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, بانک ها و ایستگاه های گاز را مجاز به باز بماند.

در مادرید دولت اسپانیا اعلام کرد یک شبیه مستند تحمیل تنگ محدودیت در آن 46 میلیون نفر است. دولتی اسپانیا روز شنبه گفت که Begoña گومز, همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز, تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در اسرائیل که در آن 193 موارد تایید شده است نخست وزیر بنیامین نتانیاهو دستور بسته شدن تمام مدارس و رستوران ها و کافه ها و مراکز خرید و هتل ها و رویداد, سالن ورزشگاه و سینما آغاز در روز یکشنبه ، تجمع بیش از 10 نفر ممنوع خواهد شد و دولت به دنبال استفاده از فن آوری نظارت “مورد استفاده در جنگ علیه ترور” برای پیگیری حرکات coronavirus حامل نتانیاهو گفت.

از شیوع کروناویروس
آنچه شما باید بدانید

  • که در آن ویروس
  • Coronavirus 101
  • Coronavirus پرسش و پاسخ
  • NPR مداوم پوشش

اشتراک بز و نوشابه خبرنامه به صورت هفتگی به روز رسانی در زمان وقوع.

برخی از بزرگترین شرکت های جهان را نیز اعلام کرد اقدامات حفاظتی. در یک بیانیه صادر جمعه فن آوری های غول پیکر اپل پیوست و گروه کر از سازمان های دولتی و کسب و کار, اعلام تغییرات گسترده برای مبارزه با این ویروس را پخش کرد و گفت که قصد دارد به طور موقت همه از آن فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین از طریق حداقل مارس 27. در همان زمان این شرکت تضمین پرداخت آن به کارگران ساعتی و می گوید آن را گسترش داده و آن را ترک سیاست ها برای حمایت از کارکنان تحت تاثیر COVID-19.

“وجود دارد هیچ درآوریم چالش این لحظه” تیم کوک مدیر عامل شرکت گفت: در اعلام. “و در عین حال” او افزود: “من شده اند با الهام از انسانیت و عزم من را دیده اند از تمام گوشه و ما جامعه جهانی.”

شواهد از این همبستگی بود که در ایتالیا پیدا شد — سخت ترین-آمار کشور در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن ویروس آثار مرکز آن است. بیش از 1400 نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایتالیا که در آن بیمارستان ها غرق شده اند تعداد موارد و رهبران را به اعمال محدودیت های مسافرتی در کل کشور است.

هنوز همه گیر است نه مانع ایتالیایی ها از آواز — حتی اگر به خاطر چرخی در پایین این ویروس را گسترش آنها باید خود را برای حفظ فاصله فیزیکی در حالی که انجام این کار. رسانه های اجتماعی در روز جمعه شد مماس با ویدئوها از افرادی که پا را بر روی خود را به بالکن نگاه به اطراف در همسایگان خود پیوست و یکی دیگر در آهنگ.

NPR اما بومن کمک گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de