ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل در ماه گذشته اما اقتصاددانان بریس برای Coronavirus تاثیر

بزرگنمایی این تصویر

کارفرمایان همچنان به اضافه کردن شغل در ماه فوریه و نرخ بیکاری همچنان در نزدیکی پایین تاریخی. برایان اسنایدر/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برایان اسنایدر/ایسنا

به روز شده در 9:11 a. m. ET

ترس از coronavirus نظر نمی رسد که آلوده ایالات متحده در بازار کار و در عین حال با وجود ارسال لرزد از طریق وال استریت.

یک گزارش جدید از وزارت کار می گوید کارفرمایان اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه — همان است که در ماه ژانویه است. فوریه افزایش حدود 100,000 بیش از خصوصی پیش بینی تحلیلگران بود. نرخ بیکاری نیز با کاهش به رقم 3.5% مطابق 50 سال کم است.

سود کار خود را در ماه دسامبر و ژانویه تجدید نظر شد تا در مجموع 85,000.

آشکار انعطاف پذیری در شغل گزارش ممکن است مصنوع از زمان. این گزارش بر اساس بررسی های انجام شده سه هفته پیش قبل از پرش شدید گزارش از coronavirus موارد خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد.

“فوریه شغل گزارش نشان داد قابل ملاحظه ای سالم بازار کار اصول قبل از شیوع کروناویروس گفت:” گرگوری Daco آکسفورد اقتصاد است. “اما در حالی که قوی اشتغال و دستمزد ثابت سود باید افزایش مصرف کنندگان سیستم ایمنی بدن ویروس است اما برخی به آلوده تمایل خود را به صرف.”

او هشدار داد که کسب و کار و مصرف کننده احتیاط در مورد این ویروس این است که به احتمال زیاد به وزن در رشد اشتغال در سال به آمده است.

با سرعت از استخدام در مارس بالاتر از سه ماه گذشته که در آن کارفرمایان اضافه شده به طور متوسط 239 ٬ 000 دوبلکس شغل. اما کمی وجود دارد نشانه ای از coronavirus سرایت که باعث گسترده فروش در بازار سهام است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و تقریبا 970 امتیاز در روز پنج شنبه. آبی تراشه شاخص کاهش یافته است 11.6% از اوج خود در اوایل فوریه. این شاخص S&P 500 و Nasdaq باید هر سقوط بیش از 10 ٪ از اوج اخیر. بازارهای آتی اشاره به ادامه کاهش در روز جمعه.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

شرکت ساخت و ساز همچنان به گسترش در ماه فوریه اضافه کردن 42,000 کارگران است. ساخت و ساز بدست افزایش در ماه های اخیر از بالاتر از حد معمول دماهای پایین تر از حد معمول نرخ بهره. نرخ به طور متوسط 30 سال وام مسکن کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در این هفته: 3.29%.

مهمان نوازی کسب و کار در حال رشد بوده است به سرعت در حال اضافه کردن ده ها هزار شغل در ماه های اخیر و این روند ادامه داشت در ماه فوریه با 51,000 شغل جدید است. که رشد می کند به عنوان ترس در مورد گسترش coronavirus مانع سفر و گردشگری.

خرده فروشی حمل و نقل و انبار صنایع نشان داد متوسط کار کاهش در ماه مارس ،

تولید کنندگان که به خصوص حساس به جهانی شوک مانند coronavirus اضافه شده 15,000 شغل در ماه فوریه پس از برش یک تجدید نظر 20,000 شغل ماه قبل است.

یک نظرسنجی از تولید کنندگان اوایل این هفته منتشر شد نشان داد فعالیت کارخانه گسترش یافته و در ماه فوریه البته به آرامی. بسیاری از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته coronavirus شیوع ویران کردن با خود و تامین کنندگان در چین است.

تحلیلگران هشدار می دهند که کمبود قطعات از آن کشور است به احتمال زیاد به بدتر قبل از آن بهتر می شود. در حالی که کارخانه های چینی است که توقیف توسط شیوع شروع به بازگشایی ترین عامل در هر نقطه نزدیک به ظرفیت.

“برخی از تاخیر ایجاد شده توسط این [را] تنها تحقق عنوان است که با این نسخهها کار راه خود را از طریق زنجیره تامین” گفت: Shawn DuBravec اقتصاددان ارشد برای IPC یک انجمن الکترونیک تولید کنندگان. “این می تواند آوریل و مه هنگامی که ما در واقع برخی از این تاخیر تحقق.”

دولت اضافه 45,000 کارگران در ماه فوریه است. حدود 7000 از کسانی که به طور موقت سرشماری کارکنان اما بزرگترین سهم شد و دولت مربیان است.

سهم بزرگسالان آمریکایی که در حال کار و یا به دنبال کار بدون تغییر بود در ماه گذشته.

دستمزدها به طور متوسط افزایش یافته است 3 درصد بیش از سال گذشته اندکی کاهش از ماه قبل است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im