U T استاد استعفا از مسی, کالج, کمیته پس از این انتصاب بحث برانگیز نویس مارگارت Wente به عنوان همکار

یک استاد دانشگاه تورنتو است و استعفا از مقام خود را در مسی, کالج, زیر اخیر انتصاب رسانه های مقاله نویس مارگارت Wente قبلا از جهان و ایمیل به عنوان یک عضو ارشد در مسی ،

در نامه استعفای صادر شده در پنج شنبه, Alissa Trotz استادیار زنان و مطالعات جنسیت و کارائیب مطالعات گفت که او “تاسف” را به کشف که مارگارت Wente منصوب شده بود 2020-21 عضو ارشد مسی ،

“مارگارت Wente کسی است که نشان داده است سازگار و آشکار خصومت به پرسش از سهام زنان و مطالعات جنسیت و ضد نژادپرستی و علاوه بر این کسی که نشان داد چنین خودنمایی میکند عدم صداقت حرفه ای” Trotz استعفای نامه می خواند.

Trotz عضو مسی کالج حکومت و کمیته نامزدی می گوید او آگاه بود که Wente شد در نظر گرفته شده برای موقعیت قبل از قرار ملاقات خود را.

“من درک می کنم به من مطلق و کامل ترس که من باید مسئولیت … که منجر به مارگارت Wente تبدیل شدن به یک عضو از مسی, کالج,” او نوشت.

Wente که دهه را صرف نوشتن برای جهان و ایمیل قبل از خریداری در سال 2019 شده است موضوع جنجال و با توجه به ستون که در آن او را plagiarized مواد و یا ترویج شبه علم ادعا ژنتیکی تفاوت های نژادی.

Wente گذراند یک ستون در سال 2014 با تیتر “اگر مسابقه بیش از یک, اجتماعی, ساخت؟,” که در آن او نوشت مثبت در مورد یک کتاب است که ادعا می کند که اجتماعی نتایج را تحت تاثیر قرار ژنتیکی تفاوت نژادی ادعا می کنند که می رود در برابر اجماع علمی.

در سال 2012, The Globe and Mail منظم Wente پس از او داشت کپی جملات در 2009 ستون از ستون دیگر در Ottawa Citizen.

گلوب و ایمیل نیز عذرخواهی کرد در سال 2016 پس از Wente داشت کپی جملات در دو بیشتر از ستون های خود را.

مسی کالج اصلی Nathalie Des Rosiers گفت: این ستاره که کمیته نامزدی آگاه بود از مجادلات مربوط به Wente.

“وجود دارد اطلاعات بود که در مقابل این کمیته در مورد خانم Wente را نامزدی و ما در حال تلاش برای درمان این. این روند تا حدودی پیچیده به دلیل COVID بنابراین مردم باید تمام اطلاعاتی که آنها نیاز به ایجاد یک تماس خوب” گفت: Des Rosiers.

او گفت: این دانشکده خواهد بود راه اندازی یک نقد و بررسی از آن انتصاب و فرآیندهای که rescinding Wente را نامزدی روی میز است.

Wente کاهش یافته است به نظر Trotz نامه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Jacob Lorinc
یعقوب Lorinc است اخبار خبرنگار کار از ستاره رادیو اتاق در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @jacoblorinc
تام یون است اخبار خبرنگار کار از ستاره رادیو اتاق در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @thetomyun

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>