سازمان ملل: بحران انسانی در سوریه می رسد ‘هولناک سطح جدید’

بزرگنمایی این تصویر

بسیاری از پناهندگان که فرار کرده اند جنگ در سوریه را در استان ادلب هستند که در چادر زندگی می کنند در یک هوای سرد و برفی زمستان. محمد گفت/Anadolu Agency via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

محمد گفت/Anadolu Agency via Getty Images

بحران انسانی در سوریه رسیده است “هولناک سطح جدید” با توجه به U. N. رسمی.

این که چگونه علامت Lowcock سازمان ملل تحت-دبیر کل برای امور انسان دوستانه و هماهنگ کننده کمک های اضطراری توصیف شرایط در شمال غربی سوریه, بر اساس گفته های شاهدان عینی از U. N. کارکنان در داخل و اطراف استان ادلب.

ادلب شده است تحت حمله هوایی برای سال, اما شدت این حملات در حال حاضر بدتر و جدید وجود دارد حملات زمینی نیز می گوید رابرت فورد سفیر سابق سوریه در دولت اوباما و در حال حاضر عضو ارشد خاورمیانه در موسسه واشنگتن به عنوان آخرین مخالف دژ استان به حدود 3 میلیون نفر و نیمی از آنها پناهندگان از دیگر نقاط سوریه است.

این آخرین بحران انسانی در این 9 سال جنگ آورده بود و در مبارزه با آن را تشدید کرده از دسامبر, با, سوریه, ترکیه و روسیه, نیروهای, حمله نیروهای اپوزیسیون. ادلب دیده است حملات هوایی و همچنین حملات از توپخانه و زمینی موشک.

بیشتر چه درجه حرارت کاهش یافته است در زیر انجماد بسیاری از شب از ماه دسامبر و برف سنگین کاهش یافته است اخیرا در اواسط فوریه.

Lowcock گزارش گفت: اکثریت قریب به اتفاق کسانی که آواره هستند و زنان و کودکان بسیاری از آنها در حال خواب خارج از آنجا که اردوگاه های پناهندگان هستند. “مادران رایت پلاستیکی برای نگه داشتن بچه ها گرم. نوزادان و بچه های کوچک در حال مرگ هستند به دلیل سرد” نوشته Lowcock.

ظاهر Sahloul یک پزشک و رئیس جمهور و از بنیانگذاران کمک سازمان MedGlobal گذشته در ادلب در ماه ژانویه و گفت که با کمی اتاق, مردم در خواب هستند در هر نقطه آنها می تواند از جمله چادر در یک اردوگاه پناهندگان در یک زمین فوتبال و کوچک کلاس های درس در مدارس است. بسیاری از کودکان مبتلا به بیماری های تنفسی به دلیل ازدحام بیش از حد و سرد است. هنگامی که وجود دارد هیچ فضایی در داخل سازه به عنوان پناهگاه خانواده زمین چادر از قدرت های مختلف و با کیفیت که اغلب در گل و لای که تجمع می یابد هنگامی که باران بازدید برف. بیشتر باران انتظار می رود که در این هفته.

Sahloul مهم مراقبت پزشک می گوید: در میان مردم او را ملاقات در اردوگاه های پناهندگان بود و Ahlam, whosaid او بود 12, جمع آوری شاخه های که خانواده اش را سوزاند به گرما چادر خود را. یکی دیگر از 12 ساله که گفت نام او را Asma گفت: او آواره شده بودند به هفت برابر و پیاده روی 2 مایل به مدرسه هر راه. “من آرزو می کنم من می توانم راه رفتن در گل و لای” Asma گفت Sahloul.

بزرگنمایی این تصویر

شهروندان سوری, فرار از ادلب به دنبال ایمنی از جنگ که شروع به افزایش در ماه دسامبر. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

بسیاری از تازه آواره مجبور به حرکت به مکان های جدید در ادلب. دیگران از شمال به رهبری نسبت به مرز ترکیه, هر چند ترکیه است نه پذیرش پناهندگان جدید.

کمک های سازمان بر روی زمین هستند اما بسیاری از محلی کمک کارگران و خانواده های آنها صورت همان شرایط سخت به عنوان کسانی که آنها را در حال تلاش برای کمک به, می گوید کریستی دلفیلد سخنگوی گروه کمک های رحمت سپاه. مانند پناهندگان آنها در چادر زندگی می کنند و یا در حال حرکت به دلیل مبارزه با.

در گزارش خود Lowcock گفت که تجهیزات و امکانات کمک های اولیه کارگران در حال تخریب است و کمک کارگران خود را در میان کسانی که مجروح و کشته شدند.

اضافه کردن به این دشواری را برای کمک های سازمان می گوید رابرت فورد است که دولت سوریه گرفته شده بیش از دو بزرگراه اصلی خیلی کمک گروه در حال حاضر بستگی دارد کندتر و برگشت جاده ها به ارائه منابع.

اعداد از مردم آواره شده اند — از صدها نفر در روز قبل از دسامبر به هزاران نفر در روز در حال حاضر, با توجه به U. N. سخنگوی فرحان حق.

“تعداد مطلق از خانواده های آواره چالش برانگیز است و ما به اندازه و سطح بودجه فقط نمی تواند کنار آمدن با [گاهی] 50,000 نفر در روز که در حال فرار گفت:” ارین ارشد ارتباطات مدیر برای نجات کودکان. “علاوه بر این فعالان حقوق بشر هستند که خود آواره و مجبور به ترک برنامه ها و تجهیزات در مناطق که در حال حاضر بیش از حد نزدیک به خط مقدم بازگشت به.”

ژولیت Touma ارشد ارتباطات در یونیسف در خاورمیانه و شمال آفریقا دفتر منطقه ای گفت: NPR توسط تلفن از عمان, اردن که “این جابجایی توده است و مهاجرت مردم است که ما هنوز شاهد قبل در سوریه است.”

سوزان مریدن, مدیر اجرایی, سوریه آمریکا شورای اسلامی که طرفداران برای سکولار دموکراسی در سوریه موافق است. “قبل از این های اخیر موج وجود دارد در حال حاضر 6.2 میلیون آوارگان داخلی در سوریه از جمله 2.5 میلیون, کودکان, با توجه به U. N. کمیساریای عالی پناهندگان,” او می گوید. “هنگامی که ما شنیدن از مردم در داخل سوریه آنها به ما بگویید که این مثل این است که هیچ کسی تا کنون دیده ام قبل از. ترس و هرج و مرج – مردم در حال فرار, اما آنها حتی نمی دانم که به کجا برود.”

بزرگنمایی این تصویر

اعضای یک خانواده آواره سوری نشستن در یک پناهگاه زیرزمینی در استان ادلب در روز یکشنبه. عارف Tammawi/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

عارف Tammawi/خبرگزاری گتی ایماژ

کمک کارگران می گویند یکی از چالش های است که منابع از جمله پتو و چادر اغلب در محل قرار داده و در شهرستانها اما کسانی که در حال فرار از جنگ اغلب تغییر جهت. “لجستیکی آن را بسیار سخت و حتی می دانم که در آن برای رفتن به ارائه کمک های اولیه می گوید:” مریدن.

زمان بودجه است “به سادگی به اندازه کافی می گوید:” Touma یونیسف: در ماه ژانویه U. N. جدید منتشر شد بشردوستانه آمادگی و واکنش برنامه برای شمال سوریه درخواست $336 میلیون دلار برای کمک به 800,000 پناهندگان. فقط در هفته گذشته U. N. بالا برده است که به میزان 500 میلیون دلار برای شش ماه آینده به آدرس عظیم جابه جایی پس از ماه دسامبر که آن را در حال حاضر گیره در 1.1 میلیون.

“ما کار خواهد کرد با کشورهای عضو به امن که بودجه گفت:” فرحان حق.

مونا Yacoubian ارشد مشاور برای سوریه و خاورمیانه و شمال آفریقا در موسسه صلح ایالات متحده در واشنگتن دی سی می گوید: یک عنصر اضافه شده از ناامیدی است که در مناطق که در حال حاضر نسبتا امن آنقدر کوچک است که معناداری وجود دارد بیش از حد. حتی اگر در یک خانواده دریافت چادر وجود دارد ممکن است اتاق به زمین آن است.

Yacoubian می گوید کمک های سازمان فقط نمی تواند مقیاس به سرعت به اندازه کافی.

او اشاره می کند که بسیاری از کسانی که در اجرا شده اند پناهندگان برای تقریبا یک دهه: “آن است که بسیار آسیب پذیر و دچار آسیب های روانی مردم است که می افزاید: یک لایه از پیچیدگی به خود را نیاز دارد.”

در فوریه. 18 U. N. دبیر برقراری فوری آتش بس. روز بعد شورای امنیت گفته شد Geir Pedersen, فرستاده ویژه دبیرکل در امور سوریه وجود داشته است هیچ پیشرفت در توقف اقدامات نظامی در سوریه پس از خود قبلی جلسه دو هفته قبل از.

“ما پیوستن به سازمان ملل در خواستار آتش بس فوری و توقف بی رویه خشونت علیه مردم شمال غربی سوریه” آمریکا سخنگوی وزارت خارجه گفت: NPR.

بیش از یک دوجین سازمان کمک یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه به درخواست برای کمک در تامین کمک های بیشتر و توقف جنگ. که در آن رویداد سفیر سابق فورد به نام وضعیت فعلی در شمال غربی سوریه “بدترین سناریو.”

صحبت کردن با NPR در دوشنبه فورد گفت: این مقیاس از آنچه اتفاق می افتد در ادلب است که “حتی با سوریه استانداردهای” بی سابقه ای از نظر تعداد آواره و کشته در یک زمان.

از آب و هوای بسیار سرد — که به احتمال زیاد به گذشته حداقل در شب برای چند هفته بیشتر — می افزاید: خود را با خشونت ، با توجه به یک فیلد در گزارش هفته گذشته از غرب حلب توسط پزشکان از پزشکان بدون مرز پناهنده خانواده از چهار نفر از جمله دو کودک همه در اثر مسمومیت با مونوکسید کربن از بخاری معیوب در آنها با استفاده از در چادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de