انگلستان اجازه خواهد داد که هواوی برای ساخت بخشی از آن 5G شبکه با وجود ایالات متحده فشار

بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده “نا امید” توسط انگلستان تصمیم به اجازه می دهد Huawei به بخشی از آن 5G شبکه ارشد تهمت رسمی دولت NPR گفت. در اینجا شرکت چینی اصلی انگلستان ادارات در خواندن غرب لندن دیده می شود در روز سه شنبه. دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در ساعت 9:30 a. m. ET

دولت انگلیس می گوید این اجازه خواهد داد که غول مخابراتی Huawei یک “محدود نقش” در ساختمان جدید خود 5G شبکه داده با وجود آمریکا و فشار به برش شرکت چینی از برنامه های توسعه. ایالات متحده در نظر Huawei یک خطر امنیتی و به مدت طولانی اشاره کرد روابط خود را با چین حزب کمونیست و ممکن است لینک کلیک کنید برای نظامی است.

بریتانیا می گوید آن جلوگیری خواهد شد, Huawei را از تجهیزات مورد استفاده در “حساس ‘هسته’ بخش هایی از 5G” و دیگر با سرعت بالا شبکه های. آن را نیز کلاه دخالت هواوی و دیگر “خطر بالا” فروشندگان در 35 درصد از قطعات غیر حساس به بریتانیا از شبکه.

انگلستان National Cyber Security Centre که انجام شده امنیت و ویژگی های تجزیه و تحلیل برای دولت 5G زنجیره تامین بررسی می گوید آن را در نظر Huawei خطر بالا فروشنده – اما به جای ممنوعیت این شرکت از آن مهم شبکه جدید این مرکز است که به درخواست شرکت انگلیسی “به استفاده از Huawei در یک محدود راه به طوری که ما می توانیم در مجموع مدیریت خطر است.”

این NCSC همچنین هشدار می دهد که کشورهای دیگر نباید شامل Huawei در خود 5G شبکه قصد دارد مگر اینکه آنها “واقعا قوی سیستم نظارتی.”

“ما هرگز ‘اعتماد’ Huawei” آژانس می گوید و اشاره کرد که آن را به شکل ویژه Huawei Cyber Security ارزیابی مرکز 10 سال پیش.

ایالات متحده گفت: این شرکت می تواند در ساخت “backdoor” دسترسی است که اجازه می دهد چین را به جاسوسی بر روی هر کسی که از شهروندان به طور منظم به حساس سازمان های دولتی. Huawei را رد کرده است کسانی که اتهامات. “هیچ قانون نیاز به هر گونه شرکت در چین به نصب اجباری پشتی,” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ren Zhengfei گفت: سال گذشته است.

ایالات متحده “نا امید” توسط انگلستان تصمیم ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: با توجه به NPR در روز سه شنبه.

“وجود دارد هیچ گزینه امن برای فروشندگان غیر قابل اطمینان برای کنترل هر بخشی از یک شبکه 5G” این مقام گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کار با انگلستان در یک راه رو به جلو است که منجر به محرومیت از غیر قابل اطمینان فروشنده قطعات از شبکه های 5G.”

این مقام افزود: “ما همچنان به اصرار همه کشورها به دقت ارزیابی دراز مدت امنیت ملی و اقتصادی اثرات, اجازه می دهد غیر قابل اطمینان فروشندگان دسترسی به مهم 5G شبکه زیرساخت ها است.”

Huawei استقبال آنچه در آن تماس و انگلستان “مبتنی بر شواهد” تصمیم گیری است.

“Huawei است که اطمینان توسط دولت انگلیس را تایید که ما می تواند ادامه کار با مشتریان ما را به نگه داشتن 5G در اجرای آهنگ” Huawei معاون رئیس جمهور ویکتور ژانگ گفت: در بیانیه ای در مورد این تصمیم.

“انگلستان مواجه معضل وزن هزینه های اقتصادی با نگرانی در مورد امنیت ملی این کشور روابط خود را با نزدیک ترین متحد ایالات متحده و جهان و دومین اقتصاد چین” NPR فرانک Langfitt گزارش از لندن است.

در تابستان گذشته ایالات متحده هشدار داد برخی از نزدیک ترین متحدان که اگر Huawei است که بخشی از زیرساخت های مخابراتی 5G ایالات متحده در سازمان ممکن است تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات.

در توضیح و انگلستان منطق این NCSC گفت: در این وزن همه گزینه – اما سرزنش “شکسته” در بازار برای محدود کردن آن گزینه ها برای مقیاس بزرگ 5G تامین کنندگان فقط به سه شرکت: نوکیا و اریکسون و هواوی. و بدون نام بردن از هر شرکت خاص و آژانس نیز گفت: Huawei نیست تنها “خطر بالا” فروشنده تجزیه و تحلیل برای 5G را نقد کنید.

در این محیط بهترین استراتژی برای انگلستان است که به تبدیل نیست “در سراسر کشور وابسته به” در هر یک 5G تامین کننده با توجه به NCSC.

“ما در حال حاضر می تواند حرکت رو به جلو و به دست گرفتن فرصت های بزرگ از فن آوری قرن 21 گفت:” انگلستان دیجیتال, منشی, بارونس نیکی مورگان.

در آمریکا دولت علیه Huawei شامل ممنوعیت است که مانع از سازمان با استفاده از پول فدرال برای خرید خدمات یا تجهیزات از شرکت مخابرات.

اما برگ برنده دولت نیز اجازه می دهد Huawei به نقش آمریکا در زیرساخت — وزارت بازرگانی اعطا فرمت در ماه نوامبر اجازه می دهد تا شرکت های آمریکایی برای کار با هواوی در شبکه های روستایی.

ایالات متحده آشکارا تردید از Huawei پس حداقل سال 2012 زمانی که خانه کمیته اطلاعات با انتشار گزارشی در انتقاد از شرکت بیش از روابط خود را با دولت چین و عدم شفافیت.

NPR فرانکو Ordoñez کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

ایندکسر