انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون به بازگشت به کار دوشنبه

بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر بوریس جانسون صحبت از 10 خیابان داونینگ پس از آزادی از بیمارستان برای COVID-19 درمان است. Pippa Fowles/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Pippa Fowles/AP

نخست وزیر بوریس جانسون است که بازگشت به کار دوشنبه پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 با توجه به گزارش های متعدد با استناد به خیابان داونینگ.

جانسون بوده است ماندن در Chequers نخست وزیر کشور محل اقامت او پس از آزادی از لندن “سنت توماس” در بیمارستان که در آن او پذیرفته شد در اوایل ماه آوریل است. او به مدت سه شب در مرکز مراقبت ويژه.

او منتشر شد از سنت توماس ” نزدیک به دو هفته پیش است. پس از مرخص شدن Johnson, ثبت تصویری ضمن تشکر از بیمارستان کارکنان برای صرفه جویی در زندگی خود.

“من امروز چپ در بیمارستان پس از یک هفته که در آن بیمه خدمات درمانی است زندگی من را نجات داد, بدون سوال,” او گفت:.

جانسون — که تست مثبت در اواخر ماه مارس — مشاهده شد به عنوان اولین و مهمترین رهبر جهان به ویروس. قبل از بستری شدن او شده بود برای انتقاد از حرکت بیش از حد به آرامی در پاسخ به در حال توسعه و همه گیر.

او را برمی گرداند به عنوان COVID-19-مربوط به مرگ و میر در انگلستان پیشی گرفته 20,000, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>