انگلستان تاخیر ویروس برنامه اجرای در شکست برای کاهش مستند

انگلستان تحت فشار قرار دادند به اجرای آن coronavirus-ردیابی تلفن همراه برنامه در یک پتانسیل شکست برای پیشنهاد

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399

انگلستان تحت فشار قرار دادند به اجرای آن coronavirus-ردیابی تلفن همراه برنامه در یک پتانسیل شکست برای پیشنهاد خود را به سهولت ملت را مستند.

در حالی که وزیر بهداشت مت Hancock هفته گذشته گفت که برنامه آماده خواهد بود در اواسط ماه مه آن است که در حال حاضر برنامه ریزی برای منتشر خواهد شد, در سراسر کشور در "هفته" نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی جیمز شل به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

"آن باقی مانده است و هدف ما به رول کردن برنامه در هفته های آینده," شل گفت: بدون ارائه دلیل خاصی برای این تاخیر. "این ممکن است به فراموش پیگیری و ردیابی کار به طور جداگانه به برنامه."

برنامه است که هنوز هم در حال آزمایش در جزیره موجود زنده به اطلاع کاربران که آیا آنها را به تماس با کسی که ممکن است تا به حال ویروس. هنکاک قبلا گفته شد که در آن یک جزء کلیدی از انگلستان استراتژی برای استراحت مستند اقدامات است. اگر برنامه موثر بود و به طور گسترده ای استفاده می شود در جامعه این اجازه را دولت به نقطه شعلهور شدن این بیماری و کنترل بهتر آن گسترش یافته است.

در همان زمان دولت استخدام 18,000 تماس با ردیاب به همچنین کمک به مقابله با این ویروس. شل گفت: 17,000 در حال حاضر استخدام شده و آموزش دیده.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب