انگلستان به همراه برج آتش کشیده به عنوان تئوری های توطئه لینک 5G شبکه به COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

در انگلستان, آتش سوزی در چندین برج های تلفن همراه در حال افزایش نگرانی ها در مورد گسترش تئوری های توطئه در ارتباط 5G شبکه به COVID-19 بیماری همه گیر. تیم گراهام/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تیم گراهام/گتی ایماژ

تئوری های توطئه بستن شبکه های 5G به بیماری همه گیر کوروناویروس ها نگران مخابراتی مقامات در بریتانیا و در حال اشاره کرد که ممکن است انگیزه های متعدد تلفن همراه, برج, آتش سوزی در این هفته.

آتش سوزی در حداقل سه برج های گزارش شده طی چند روز گذشته. در حداقل دو نمونه همراه با ویدئوها و آنلاین پست ها در حال افزایش نگرانی که این حملات ممکن است مربوط به تئوری های توطئه که بازیگران 5G شبکه به عنوان علت واقعی COVID-19.

دو آتش سوزی در بلفاست در شمال ایرلند و بیرمنگام انگلستان — پنج شنبه رخ داده است. یک سوم رخ داده در یک برج در انگلستان لیورپول منطقه در روز جمعه.

بی بی سی گزارش می دهد که دولت می گوید: هیچ شواهدی از ارتباط بین بیرمنگام و لیورپول آتش سوزی. هر چند نگهبان گزارش شده است که لیورپول شهردار Joe Anderson دریافت کرده بود تهدید بیش از “عجیب و غریب” تئوری.

گزارش های دیگر می گویند آنلاین تصویری از یک فرد تلاش تابش خوانش از لیورپول برج گردش در عرض یک هفته از آتش است. و در بلفاست یک آزار جنسی شعله های آتش, لیسیدن پایه برج به عنوان یک صدا شنیده لعن 5G شبکه و گفت: “viva la revolution.”

این ایرلندی اخبار می گوید: پلیس در حال بررسی این ویدئو.

تئوری های توطئه بیش از شبکه های 5G تا قبل ویروس. به طور کلی آنها می گویند تابش از شبکه های مخابراتی ناشی از بیماری به کسانی که در این نزدیکی هست. هیچ یک از این ادعا شده است تا با حمایت هر گونه شواهد علمی. هنوز COVID-19 همه گیر به نظر می رسد که با توجه به این نظریه جدید زندگی با بسیاری از شایعات حاکی از وقوع یک پوشش برای علائم ناشی از شبکه های 5G.

جدید آشکار پیروان این نظریه شامل زبان انگلیسی خواننده و ترانه سرا Anne-Marie و بازیگر کارگردان: Woody Harrelson.

گسترش این شایعات به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است آتش سوزی حملات باعث انگلستان مخابرات سازمان ها و ادارات برای مقابله با پیام.

روز جمعه انگلستان وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش توییتی “وجود دارد مطلقا هیچ مدرک معتبری از یک لینک بین 5G و coronavirus.”

صنعت گروه تجارت موبایل در انگلستان نیز منتشر شد بیانیه چهار شنبه خواستار این تئوری های توطئه “مورد” و ابراز نگرانی بیش از سوء استفاده در برابر کارگران که با توجه به 5G شبکه.

این بیانیه همزمان با ویدئو منتشر شده توسط ایمیل های روزانه نشان دادن زنان در مقابله با دو مرد تخمگذار کابل فیبر نوری در شرق لندن است. زن می گوید به مردان است که کار آنها انجام خواهد شد کمک به COVID-19 بیماری همه گیر.

تلاش برای stanch گسترش اطلاعات غلط بیش از coronavirus نیز گسترش به رسانه های سنتی با رگولاتور گفت: آنها را پس از پخش تداوم ادعاهای دروغین.

تا کنون حداقل یک خروجی شده است تحریم.

انگلستان رسانه های تنظیم کننده Ofcom در زمان عمل یک ایستگاه رادیویی این هفته پس از یک بخش شامل “مضر ادعا می کند.”

Ofcom اعلام کرد که جمعه بود که اعلام یوککفیلد FM زیر مصاحبه ای که در آن موضوع ارائه شده برای شنوندگان به عنوان یک پرستار تکرار شایعاتی که شیوع کروناویروس در ووهان ناشی از اجرای یک شبکه 5G.

در بیانیه ای همراه با عمل تنظیم کننده گفت که این ایستگاه به حال “موفق به اندازه کافی محافظت از شنوندگان” و “پخش ارزشمند نقش” وقتی که می آید به “به روز رسانی و اطلاع رسانی به مردم” به ویژه در نور از شیوع کروناویروس.

“در طول زمان همه گیر این مهم است که به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس نیست پخش در رادیو و یا تلویزیون” بیانیه ای گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im