دو شهر لس آنجلس کارگران می میرند از coronavirus

دو شهر لس آنجلس کارکنان فوت کرده اند پس از آلوده شدن با coronavirus شهردار اریک Garcetti گفت: بخشی از رشد تعداد مرگ و میر در این شهرستان است.

“متاسفانه در میان افتاده شهرستان کارکنان” Garcetti روز جمعه گفت. “این فقط لب سرویس است که این در حال رفتن به سختی روز. … من دوست دارم به اشتراک گذاشتن اخبار از پیشرفت ما در حال ساخت اما این باعث تاسف من عمیقا که ما از دست داده اند از شهرستان خود ما خانواده است.”

کارکنان مشخص نشده و مقامات می گویند که چگونه آنها قرارداد ویروس.

Garcetti گفت: 15 لس آنجلس آتش نشانی کارکنان و 52 Los Angeles Police Department کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و سه باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

تبلیغات

تعداد تایید عفونت کروناویروس در لس آنجلس رز به 8,430 روز جمعه به مقامات بهداشت تمدید ماسک-پوشیدن الزامات و محلی اقامت در خانه سفارش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بیماری گسترش یافته است.

شهرستان تلفات افزایش 18 به 241, افزایش 6 درصد از روز قبل. از کسانی که قربانیان 10 نفر مسن تر از 65 سال و هفت بودند بین 41 و 65 و یکی بود که بین 18 و 40 لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

Garcetti گفت: جمعه مشخص پنجمین روز متوالی با تک رقمی درصد افزایش در coronavirus موارد از روز قبل.

Garcetti همچنین اعلام کرد که شهرستان 22nd, تست محل باز جمعه و که وجود دارد برنامه برای باز کردن یک دوم پیاده روی در تست سایت در جنوب L. A. تا پایان روز شنبه بیش از 37,000 L. A. ساکنان شهرستان شد پیش بینی شده برای تست شده برای این ویروس در این هفته دو برابر تعداد کسانی که تست شده هفته گذشته.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>