توییتر امتیاز کاربران به واقعیت چک از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی برای اولین بار

توییتر قرار داده است, یک واقعیت-چک کردن هشدار در یک صدای جیر جیر صادر شده توسط رئیس جمهور تهمت است که در آن او

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

توییتر قرار داده است, یک واقعیت-چک کردن هشدار در یک صدای جیر جیر صادر شده توسط رئیس جمهور تهمت است که در آن او ادعا می کند بدون شواهد که پست الکترونیکی-در برگه های رای جعلی هستند.

توییتر حرکت در سه شنبه, علائم اولین بار فن آوری شرکت با تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انتقاد مانت در مورد چگونه رئیس جمهور است و تقویت اطلاعات غلط به بیش از 80 میلیون پیروان در رسانه های اجتماعی پلت فرم.

توییتر سخنگوی ترنتون کندی NPR گفت که در حالی که صدای جیر جیر در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری را نقض نمی کند توییتر قوانین پس "آن را نمی کند به طور مستقیم سعی در منصرف کردن مردم از رای گیری" آن را حاوی "اطلاعات گمراه کننده در مورد روند رای گیری به طور خاص پست الکترونیکی-در برگه های رای."

این اقدام آخرین رویارویی میان واشنگتن و Silicon Valley با انتخابات ریاست جمهوری فقط ماه به دور است.

براد Parscale تهمت 2020 مدیر کمپین پیشنهاد توییتر در تلاش برای تجاوز از رئیس جمهور حقوق آزادی بیان و این شرکت را متهم به بودن anti-مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما همیشه می دانستیم که دره سیلیکون می تونستم از همه متوقف می شود و مانع از تداخل با رئیس جمهور تهمت گرفتن پیام خود را از طریق به رای دهندگان" Parscale گفت. "همکاری با گرایش جعلی رسانه های خبری 'واقع چکرز' تنها یک صفحه نمایش دود توییتر با استفاده از سعی کنید به قرض خود را آشکار سیاسی برخی از تاکتیک های غلط اعتبار. دلایل بسیاری وجود دارد که برگ برنده های کمپین کشیده همه تبلیغات ما از توییتر ماه پیش و روشن خود تعصب سیاسی یکی از آنها است."

در اوایل این ماه توییتر اعلام کرد یک حرکت برای مبارزه با گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس. توییتر گفت: آن را به جای برچسب گمراه کننده و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد ویروس "صرف نظر از این که سخنران است."

منتقدان توییتر شکایت کرده اند که آن را قرار داده مغلوب ساختن پیشی جستن بالا تلاش خود را برای به اجرا درآوردن قوانین خود را با هدف ساخت پلت فرم بیشتر مدنی است.

توییتر را به اقدام روز سه شنبه به کاربران اجازه می دهد به "حقایق" در مورد چه تهمت بود به tweeting می آید فقط به عنوان پلت فرم رسانه های اجتماعی چهره ها موجی از انتقاد برای آن انفعال در یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط تهمت پیشبرد اساس تئوری توطئه در مورد مرگ یک کارمند سابق جو Scarborough, یک مجری تلویزیونی است که مکرر تهمت هدف است.

در توییتر نسبت ناروا دادند و بی پایه و اساس نظریه که Scarborough کشته لری کی Klausutis 28 ساله که مرده در آن زمان در کنگره ایالات متحده اسکاربورو در فورت والتون بیچ فلوریدا., در جولای 2001.

"شده است وجود دارد یک رگبار گلوله ثابت, دروغ, نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه از او درگذشت" مرد زن مرده Timothy J. Klausutis نوشت: هفته گذشته به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی. "از آنجا که این, من در تلاش برای حرکت به جلو با زندگی من است."

او در ادامه به درخواست دورسی: "درخواست من ساده است: لطفا حذف کنید این توییت"

با وجود درخواست توییتر است نه حذف صدای جیر جیر پیشبرد غلط تئوری توطئه در مورد مرگ لری کی Klausutis که در اثر یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده. دورسی هرگز به طور مستقیم پاسخ به تیموتی Klausutis کرد.

اما در بیانیه ای در توییتر سخنگوی ترنتون کندی گفت: Scarborough توییتهایی نقض نمی کند سیاست های شرکت.

"ما ترسیم خطوط برای موضوع خاص مناطق از جمله مدنی صداقت و رای گیری" کندی گفت. "با این حال گفت: ما به عنوان در سکربروق توییتهایی ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل زودی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب