توییتر پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد مینیاپولیس گفت: در ستایش خشونت

President Trump

بزرگنمایی این تصویر

اوان Vucci/AP

رئیس جمهور تهمت و گفت: او را “ارسال در گارد ملی” برای بازگرداندن نظم به مینیاپولیس است که موجب ویرانی تظاهرات و غارت پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از او دوخته بود به زمین برای چند دقیقه توسط یک افسر پلیس است. “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: باعث توییتر برای مخفی کردن پیام برای در نظر آن “ستایش خشونت است.”

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوایل جمعه. “در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

وی افزود: “این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

توییتر hid دوم از کسانی که پیام را با یک هشدار اما اضافه کرد که آن را “تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ جمعه گفت: توییتر انجام شد “هیچ چیز در مورد همه دروغ & تبلیغ قرار داده توسط چین و یا چپ رادیکال حزب دموکرات.”

رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وضعیت در مینیاپولیس و توییتر پاسخ به آن را به یک سر اصلی داستان که تحت سلطه اند اخبار این هفته است.

در ابتدا یک افسر سفید به نظر می رسد به پرتاب فلوید را به پیاده رو با زانو خود را حداقل به مدت هفت دقیقه در روز دوشنبه. چند دقیقه به این ویدئو فلوید را درخواست برای کمک به آرام. فلوید گزارش شد مرده بعد از آن شب. مینیاپولیس اداره پلیس سریعا اخراج چهار افسران پلیس نشان داده شده در اخلال تصویری. وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در این تحقیقات فلوید مرگ “یک اولویت است.” اما معترضان نبودند متقاعد بشود. 3 حوزه پلیس ساختمان در مینیاپولیس به آتش کشیده شد پنج شنبه شب. رژیم صهیونیستی. تیم Walz یک فرمان اجرایی را امضا فعال کردن مینه سوتا گارد ملی برای کمک به بازگرداندن صلح است.

در داستان دوم توییتر واقعیت-بررسی یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب باعث جمهور برای امضای یک فرمان اجرایی پنج شنبه با هدف محدود کردن گسترده حمایت های حقوقی لذت می برد توسط شرکت رسانه های اجتماعی. اما کارشناسان حقوقی گفت: آنها شک این حرکت را هر اثر عملی در تکنولوژی غول.

قبل از این هفته توییتر تا به حال نه واقعیت-بررسی رئيس جمهور و نه پنهان هر یک از پیام های خود را بر روی پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet