ترکیه و پاکستان عدالت برای مهاجران کشته شده در مرز با یونان

آنکارا – ترکیه قول داده است به دنبال عدالت برای یک مهاجر می گوید کشته شد در مرز با یونان پس از یونانی مقامات شلیک گاز اشک آور و نارنجک به کمر فشار ده ها تن از مردم در تلاش برای عبور بیش از. یونان تا به حال رد کرده است که هر کسی کشته شد در درگیری.

هزاران نفر از مهاجران وارد شده اند در Pazarkule دروازه مرزی — در نزدیکی یونانی مرز روستای Kastanies — در هفته گذشته پس از ترکیه اعلام قبلا نگهبانی دروازه به اروپا باز, تحریک درگیری با یونان مرزی سپاه پاسداران است.

روز چهار شنبه یک نفر کشته شد و پنج نفر دیگر زخمی شدند پس از یونانی پلیس و نگهبانان مرزی باز در اخراج مهاجران ساخت یک فشار برای عبور از مرز ترکیه, مقامات گفت. دولت یونان, اما, رد ادعای به عنوان “خبر جعلی.”

وزیر کشور سلیمان Soylu گفت: ترکیه مصمم به انجام مهاجر مرگ به دادگاه اروپایی حقوق بشر است.

“ما در وزارت خارجه آن را بین المللی موضوع گفت:” ترکیه پخش CNN-Turk در یک مصاحبه یک روز قبل از سفر او به منطقه مرزی.

وزیر اظهار داشت که بیش از 130,000 مهاجران عبور کرده به یونان پس از Feb. 27 زمانی که ترکیه خوب ساخته شده بر روی یک تهدید برای باز کردن مرزهای خود و اجازه می دهد تا مهاجران و پناهندگان به اروپا است. در حدود 20-25 ٪ از کسانی که رسیده یونان بودند سوریه اتباع Soylu گفت.

وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است که به عنوان بسیاری عبور کرده به یونان. مقامات یونانی گفت که در 24 ساعت بین صبح روز چهارشنبه و پنج شنبه صبح آنها مسدود 6,955 تلاش برای عبور از یونان و ترکیه مرز زمینی و بازداشت 24 نفر عمدتا از افغانستان و پاکستان است. به طور کلی از صبح روز شنبه تا پنج شنبه صبح و مقامات یونانی از این گفته شده بود 34,778 تلاش برای عبور از مرز و 244 نفر دستگیر شده بود پس از عبور.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تصمیم به باز کردن دروازه به اروپا نگرانی در اتحادیه اروپا است که برگزاری یک وزرای خارجه’ جلسه در زاگرب, کرواسی.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas در بیانیه ای گفت: قبل از رفتن به جلسه که در آن مهم بود که یونان نمی تواند به تنهایی و یک “ایالات اروپایی پاسخ به” توان برای وضعیت ترکی-یونانی مرز.

“مثل همیشه ضعیف ترین همیشه بالاترین قیمت پرداخت برای وضعیت کنونی. بنابراین ما باید با استفاده از فرصت به سرعت کمک به محافظت نشده به خصوص کودکان” Maas گفت.

وی افزود: “برای ما روشن است: اتحادیه اروپا باید همچنان به لحاظ مالی و به طور فزاینده حمایت از تلاش های ترکیه وقتی که می آید به پذیرش پناهندگان و مهاجران.”

یونان نیز تحت فشار مهاجرت از دریا با جزایر یونانی که در یک فاصله کوتاه از ترکیه دیدن و حتی بیشتر تازه واردان. یک کودک جان وقتی که قایق او واژگون در سواحل جزیره یونانی لزبوس در اوایل این هفته.

Soylu, وزیر کشور گفت که او تا به حال دریافت دستورالعمل از اردوغان به مقامات ترکیه برای ادامه برای جلوگیری از مهاجران از عبور از دریا برای جلوگیری از غرق شدگی.

ترکیه اعلام کرده است که مرز خود را به اروپا باز بود آمد میان روسیه-حمایت دولت سوریه حمله به سوریه و شمال غربی استان ادلب که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است.

این حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه و ارسال نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری به سوی ترکیه را مهر و موم کردند.

دولت یونان به نام وضعیت یک تهدید مستقیم به یونان و امنیت ملی تحمیل کرده است اقدامات اضطراری برای انجام سریع اخراج و مسدود کردن برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان النا Becatoros در آتن و کیرستن Grieshaber در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de