ترکیه-روسیه گشت شروع اعتراض ها در سوریه بزرگراه

آنکارا – ترکیه و روسیه آغاز شد مشترک گشت یکشنبه در یک کلید بزرگراه در شمال غربی سوریه, ترکیه, وزیر دفاع گفت: در حالی که هر دو دولت روسیه و سوریه مخالف گفت: گشت زنی بودند کوتاه به دلیل تظاهرات.

گشت زنی در بزرگراه شناخته شده به عنوان M4 اجرا می شود که شرق و غرب از طریق استان ادلب هستند بخشی از یک توافق آتش بس بین روسیه و ترکیه امضا شده در اوایل این ماه. آتش بس به پایان رسید تشدید مبارزه است که ارتش ترکیه در درگیری مستقیم با دولت سوریه نیروهای نظامی است.

حیاتی بزرگراه اجرا می شود که از طریق شمال سوریه از مدیترانه به مرز عراق شده است تا حدی بسته از سال 2012. کار شده است جریان در روزهای اخیر به بازسازی آن برای ترافیک. برخی از بخش های M4 باقی می ماند تحت کنترل شورشیان بر خلاف شمال-جنوب بزرگراه M5 که نیروهای سوریه به طور کامل دوباره در آخرین توهین آمیز است.

برای سه روز گذشته ساکنان همراه شورشیان بخش هایی از M4 اعتراض کرده اند در رد نیروهای روسیه گشت زنی در جاده ها به دلیل از مسکو حمایت قوی به نیروهای حکومت سوریه.

“اولین ترکی-روسی ایران زمین گشت انجام شد در بزرگراه M4 در ادلب با مشارکت زمین و هوا عناصر” ترکیه وزارت دفاع در بیانیه ای گفت.

روسیه وزارت دفاع گفت: ترکیه و روسیه انجام شده خود را برای اولین بار مشترک گشت ماموریت در امتداد بزرگراه M4 یکشنبه و اضافه کرد که “گشت’ مسیر کوتاه شد” پس از شبه نظامیان با استفاده از زنان و کودکان به مسدود کردن راه. وزارت دفاع در بیانیه انجام شد و توسط دولت اجرا news agency Tass.

آنکارا داده شده است زمان بیشتری برای اطمینان از ایمنی سربازان در نظر گرفتن بخشی در گشت مشترک روسیه وزارت دفاع گفت.

سوریه مخالف گفت: ساکنان مسدود بزرگراه با سوزاندن لاستیک در نزدیکی روستای Nairab در لبه جنوبی ادلب در رد به گشت زنی توسط “اشغال نیروهای”.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور با فعالان بر روی زمین در سوریه گفت: گشت مشترک موفق شدند که آنها نقل مکان کرد و در یک فاصله کوتاه غرب از دولت شهر برگزار شد از Saraqeb قبل از اینکه متوقف شد.

آن اضافه شده است که گروه جهادی را تهدید به حمله نیروهای روسی در بزرگراه. ادلب است که عمدتا تحت کنترل القاعده مرتبط اند.

آنکارا پشت برخی از گروه های مخالف در ادلب به مبارزان’ نهایی دژ محکم در برابر روسیه حمایت نیروهای رئیس جمهور سوریه بشار اسد.

این ادلب دفاتر بشردوستانه هلال احمر در سوریه بودند غارت شنبه با القاعده مرتبط حیات تحریر الشام یا HTS, قوی ترین جناح در تهران برگزار می شود استان است.

روز یکشنبه سازمان ملل متحد و کمیته بین المللی صلیب سرخ محکوم دفاتر’ تصاحب گفت: اقلام به سرقت رفته بودند و یا نابود شده در حالی که هلال احمر اعضای بازداشت شدند و مورد آزار و اذیت.

فعالان در ادلب به نقل از یک بیانیه به اصطلاح نجات دولت بازوی HTS عنوان کرد و گفت این حرکت در برابر هلال احمر به دلیل فساد در میان اعضای آن است.

وجود دارد در حال رشد بحران انسانی در استان ادلب که در آن صدها نفر از غیرنظامیان کشته شده اند و 1 میلیون فرستاده شده اند در حال فرار به سوی مرز ترکیه به دلیل از دولت سوریه را از زمین و هوا حمله آغاز شد که در اوایل ماه دسامبر.

برخی از 60 سرباز ترک کشته شده اند در ادلب پس از آغاز فوریه. مقامات روسیه بازدید آنکارا هفته گذشته به چکش آتش بس. پس از چهار روز مذاکرات ترکیه, وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: ترکیه امیدوار معامله را ثابت دائمی است.

ترکیه و روسیه در حال حاضر انجام عملیات نظامی برای گشت در جای دیگر در سوریه است. دنبال یک توافق است که متوقف ترکیه در حمله به نیروهای کرد در ماه اکتبر سربازان از دو کشور نظارت بر یک منطقه از شمال شرق سوریه در امتداد مرز ترکیه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آلبرت Aji در سوریه و باسم Mroue در بیروت کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im