ترکیه تحمیل 48 ساعت Coronavirus مقررات منع رفت و آمد در شهرهای بزرگ با هشدار

بزرگنمایی این تصویر

مردم جمعیت یک فروشگاه در مرکز استانبول برای خرید در آخرین لحظات مواد غذایی پس از مقامات ترکیه اعلام کرد یک آخر هفته مقررات منع رفت و آمد تنها چند ساعت قبل از آن در اثر یک شبه جمعه است. ناشناس/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ناشناس/AP

مردم در سراسر ترکیه فرستاده شدند دو سرعت و به راحتی در فروشگاه ها و بازارهای اواخر جمعه شب هنگامی که مقامات اعلام گسترده 48 ساعت منع رفت و آمد برای مبارزه با گسترش coronavirus تنها چند ساعت قبل از آن زمان اثر در نیمه شب. این مستند که شامل همه ساکنان و کسب و کار به جز کسانی که در انجام خدمات ضروری را پوشش می دهد 31 کشور 81 استان و مراکز عمده جمعیتی از جمله استانبول و پایتخت آن آنکارا است.

Fahrettin Altun خواسته برای ساکنان مطابق با آخرین دقیقه بخشنامه “بدون وحشت” و “اجتناب از رفتار است که منجر به کاهش فاصله اجتماعی.”

کانال های رسانه های اجتماعی اما به زودی بودند مماس با تصاویری از مصرف کنندگان انجام تنها مخالف تراکم ذخیره ورودی و به شدت در تلاش به سهام تا در منابع قبل از حکومت نظامی در زمان نگه دارید. وزارت کشور روشن است که نانوایی ها و بیمارستان ها و داروخانه ها و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی می تواند همچنان به کار گیرند اما این نکته را کمی برای منصرف کردن مردم از بسته بندی کیسه های خود را به لبه.

از صبح روز شنبه و ترکیه گزارش شده بود بیش از 47,000 تایید موارد coronavirus و رو به بالا از 1 ، 000 مرگ و میر مربوط به بیماری های تنفسی آن می تواند باعث COVID-19 طبق اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. روز جمعه مقامات ترکیه اعلام کرد که حداقل 98 نفر فوت کرده و در طول 24 ساعت.

ترکیه را افزایش برگه آن را به یکی از سخت ترین ضربه کشورها در خاورمیانه دوم تنها به ایران در مورد تأیید و مرگ و میر مربوط به ویروس. جهانی مرگ و میر نیز مشخص شده تیره نقطه عطف جمعه بیش از 100,000 مرگ و میر در سراسر جهان — و در حال حاضر کمتر از 24 ساعت بعد که مجموع غرفه های شمال 103,700.

در ترکیه, حرکت به اجرای مقررات سختگیرانه تر — آن را قبلا تنها کاربردی برای کسانی که بیش از سن 65 سال و زیر 20 — استقبال شد به طور کلی توسط منتقدان ناراحت با درک عدم پاسخ جدی توسط مقامات.

اما برخی از رهبران محلی صورت گرفت موضوع را با پشت سر از مقررات منع رفت و آمد اعلام. شهردار استانبول Ekrem ایممگلو گفت که دولت او حداقل بدون دریافت اخطار از حکومت نظامی قبل از اعلام این خبر آمد: “هر گونه تصمیم گیری ساخته شده بدون همکاری تنها باعث ایجاد سردرگمی و ترس و وحشت” شهردار در روز جمعه گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im