ترکیه اصلاح قوانین اجازه می دهد تا چندین وکیل انجمن

شهر استانبول در مجلس ترکیه به تصویب قانون بحث برانگیز اصلاح قوانین حاکم بر وکلای مدافع و نوار انجمن با وجود تظاهرات از منتقدان که می گویند این حرکت می تواند محدود کردن استقلال وکلا و کاهش حرفه ای انجمنهای’ نفوذ.

قانون جدید ارائه شده توسط رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در حزب گذشت, اوایل روز شنبه, پس از روز از بحث های داغ و پس از لغو کردند بین پلیس و وکلا در اعتراض به قانون.

دولت گفت: قانون خواهد ایجاد یک “بیشتر دموکراتیک و کثرت گرا” سیستم. اما منتقدان می گویند این اقدام با هدف کاهش تاثیر عمده نوار انجمن شده اند که صریح منتقدان اردوغان دولت و مستند نقض حقوق بشر.

تغییر در میان گسترده انتقاد از استقلال قوه قضائیه و حاکمیت قانون در ترکیه است.

قانون اجازه می دهد تا چندین بار انجمن تشکیل می شود در یک استان. آن را نیز یادداشت متناسب نمایندگی از میله در تشکیلات سراسری در اثر کاهش تعداد نمایندگان ترکیه در شهرهای بزرگ که می تواند به کاهش بودجه خود را.

قانون تاثیر می گذارد سه شهرستانها عمده از استانبول و آنکارا و ازمیر.

مخالفان اصلی حزب جمهوریخواه مردم و یا CHP است قول داد به دنبال آن لغو ترکیه از دادگاه قانون اساسی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet