ترکیه: 2 روزنامه نگاران بازداشت بیش از ‘جاسوسی’ کاوشگر

آنکارا, ترکیه – پلیس ترکیه روز دوشنبه بازداشت دو روزنامه نگار برای بازجویی به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام “سیاسی و نظامی و جاسوسی” دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی گفت.

این دو روزنامه نگار — اسماعیل Dukel های آنکارا نماینده TELE1 کانال تلویزیونی و Muyesser Yildiz از OdaTV وب سایت خبری — بودند که در مواجهه با ضد تروریسم پلیس این سازمان گزارش شده است.

OdaTV گفت: Yildiz که گزارش در مورد مسائل نظامی بازداشت شده بود پس از حمله به خانه اش. پلیس خانه او و مصادره مواد الکترونیکی, وب سایت گزارش شده است.

ماه گذشته مقامات متهم هفت روزنامه نگاران — از جمله دو OdaTV سردبیران و یک گزارشگر — با نقض قوانین حاکم بر آژانس اطلاعات, برای, داستان, در مرگ یک افسر اطلاعاتی بود که گزارش کشته در لیبی. روزنامه نگاران را محاکمه در اواخر این ماه.

نیویورک-بر اساس گزارش کمیته حفاظت از روزنامه نگاران در رتبه ترکیه در میان زندانبانان از روزنامه نگاران در سراسر جهان در کنار چین و عربستان سعودی است.

به عنوان بسیاری از 85 روزنامه نگاران و کارکنان رسانه ها در حال حاضر در زندان تحت ترکیه گسترده ای برای مبارزه با تروریسم با توجه به سندیکای روزنامه نگاران از جمله بسیاری از کسانی که بازداشت شدند در سرکوب پس از یک سال 2016 کودتا.

ترکیه مدعی است که این روزنامه نگاران تحت تعقیب برای اعمال مجرمانه و نه برای خود کار روزنامه نگاری.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet