TSA Screeners’ اتحادیه می خواهد راهنمایی بیشتر در مورد اجتناب از Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

مسافران برای امنیت غربالگری در جورج بوش فرودگاه بین قاره ای در هوستون در سال گذشته است. David J. فیلیپ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

David J. فیلیپ/AP

صنعت مسافرت در وضعیتی وخیم از coronavirus. این هفته سه امنیت screeners در سن خوزه کالیفرنیا فرودگاه آزمایش مثبت برای این ویروس و دیگران ممکن است در معرض. که سوخت سوال در مورد چگونه TSA حفاظت از کارکنان خود را ،

مقامات اتحادیه که نماینده 45,000 یا پس screeners در سراسر کشور و کسانی که در تماس با مردم بیش از هر آژانس فدرال می گویند که آنها نمی شده است گفت: خیلی در مورد چگونه برای محافظت از خود.

“افسران ما واقعا در مورد آن نگران و ما واقعا نمی دانیم که از یک طرح گفت:” جو Shuker رئیس TSA اتحادیه های محلی در فیلادلفیا. “همه ما گفته شده است که ‘شستن دست های خود را. صورت خود را لمس نمی.’ “

TSA است که در حال حاضر در وسط یک استخدام و اضافه کاری یخ به دلیل کسری بودجه. Shuker می گوید صفترس مواجهه با کمبود دستکش دست عفونی و حتی تمیز کردن وسایل.

“آن را دلسرد می دانم که یک سازمان است که توسعه داده شده است برای محافظت از مردم آمریکا نیست بودجه برای حفاظت از آنها حق است ؟” او گفت:.

در بالا از آن TSA به تازگی متوقف reimbursing بیش از 100 فرودگاه برای ایست بازرسی امنیتی ، TSA درخواست شده است که 21 میلیون دلار اختصاص داده است که برای برش از بودجه خود را که کنگره تصویب شده در سال گذشته است.

Shuker می گوید او در فرودگاه فیلادلفیا یکی را دیدم که تمیز کردن آن بازپرداخت برش اما نبود خیلی ارتباطی مورد که به جز “ما نمی مجبور به پرداخت پول پاک کننده و تمیز….”

با توجه به یک صنعت اجرایی صحبت کردن در پس زمینه برخی از کشور بزرگترین فرودگاه’ تمیز کردن بازپرداخت شد کاهش می یابد با توجه به این بودجه قطع شده است. آیا این بدان معناست که پست های بازرسی در حال گرفتن تمیز نامشخص است. فرودگاه بین المللی میامی سخنگوی گرگ چانه در بیانیه ای گفت که هیچ وقفه در تمیز کردن وجود دارد اما TSA دیگر ارائه کمک های مالی برای پوشش هزینه های خود را.

TSA کاهش یافت یک مصاحبه درخواست و پاسخ نمی دهند به نوشته سوالات. دموکرات ها در کنگره در حال درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه TSA و وزارت امنیت داخلی در حال انجام برای محافظت از خود کارگران و مردم است.

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. با ارسال نامه ای به وزیر امنیت داخلی. و در یک خانه فرعی شنوایی با TSA مدیر David Pekoske این هفته کالیفرنیا در کنگره لو کوریا گفت که او نگران است و می خواهد “برای اطمینان دادن به مردم که ما در بالا از این است که ما در حال انجام آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از کارکنان و همچنین ،

“بله, آقا” Pekoske پاسخ داد: “و حصول اطمینان از ایمنی از نیروی کار اولویت من.”

Pekoske رد درخواست اوایل این هفته توسط اتحادیه اجازه می دهد تا آنها را به پوشیدن ماسک ماسک کرد و گفت: این سازمان زیر CDC دستورالعمل با توجه به ایمیل های ارائه شده به NPR.

به جای صفترس مجاز به پوشیدن ماسک های جراحی حتی اگر آنها ممکن است به عنوان موثر است.

در اخیر بعد از ظهر در شهر سالت لیک در فرودگاه کارولین Schier تا به حال فقط کاهش یافته است خاموش اسکی سیاه و سفید کیسه ای برای غربالگری بعد از تعطیلات برنامه ریزی شده.

45 ساله و پزشک خانواده از پرتلند سنگ., می گوید در ابتدا او فکر نگرانی بیش از coronavirus پر از شکوفه شد. اما که به زودی تغییر کند.

“من در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی فرض کنید هر کسی می تواند آلوده,” او گفت:.

او اجتناب از لمس کردن صورت خود را و اغلب شسته دست خود را. که همان مشاوره TSA صفترس داده می شود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر