مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از “عواقب” اگر چین بود ‘آگاهانه مسئول’ به صورت شیوع

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز به یک دادهنمایی در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در روز شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن سوال در چین گزارش خود نرخ مرگ و میر. سارا Silbiger/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سارا Silbiger/گتی ایماژ

به روز شده در 7:54 p. m. ET

اگر چین مسئول coronavirus شیوع این کشور باید صورت عواقب رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه در کاخ سفید جلسه.

“اگر آن را یک اشتباه, اشتباه, اشتباه است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار. “اما اگر آنها آگاهانه مسئول آره منظورم سپس مطمئن شوید که وجود دارد باید عواقب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است هیچ مدرکی وجود ندارد که چینی بود مسئول همه گیر اما می گویند که ایالات متحده به بررسی شیوع این بیماری در حال انجام است.

تهمت نیز ابراز شک و تردید در مرگ و میر گزارش توسط مقامات چینی. در یک نقطه زمانی که دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده ارائه شد نمودار مقايسه آمریکا مرگ و مير که از کشورهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن قطع شود.

“آیا کسی واقعا اعتقاد داریم که این تعداد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به چین گزارش شده مرگ و مير 0.33 هر 100 ، 000 نفر است. Birx پاسخ داد که او تا به حال شامل چین در نمودار نشان می دهد که چگونه “غیر واقعی” تعداد کسانی که بودند. آمریکا مرگ و مير است 11.24 در هر 100,000 که Birx گفت: نصف تا یک سوم از کشورهای دیگر است. بلژیک led جهان با 45.2 مرگ و میر در هر 100 ، 000 به دنبال اسپانیا با 42.81 و پس از آن ایتالیا با 37.64.

به عنوان Birx نقل مکان کرد و به اسلاید بعدی مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست برای رفتن به مرگ و میر نمودار که در آن او سپس ابراز بی اعتقادی در مورد ایران گزارش شده مرگ و میر 6.06 از 100,000.

“ایالات متحده را تولید کرده است به طور چشمگیری بهتر سلامت بیش از هر کشور دیگری به استثنای آلمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در شروع جلسه.

تهمت نیز در دفاع از جمعه صدای جیر جیر اصرار مردم ویرجینیا به “آزادی” و حفاظت از متمم دوم حقوق. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به لیبریا رالف نرتهم که هفته گذشته امضا و به قانون یک تخته سنگ از کنترل اسلحه اسکناس در تلاش بود به دور تراشه در حق حمل سلاح است.

“جایی که همه آن را متوقف می شود؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جلسه آمد و به عنوان فعالان برگزاری اعتراضات اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت ها در کشورهای در سراسر کشور با اقامت در خانه, سفارشات, خواستار بازگشایی اقتصاد است. تظاهرات برگزار شد و در شهرستانها از جمله دریاچه نمک شهر آناپولیس, Md.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نظر می رسید به آشکارا را تشویق این نوع تظاهرات در یک سری از توییت ذکر میشیگان و مینه سوتا در آمریکا به رهبری دموکراتیک فرمانداران که تحمیل شده اجتماعی-محدودیت فاصله.

در حال بارگذاری…

خواسته در NPR در مورد اقامت در خانه اعتراضات اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه گفت: “مردم حق دارند برای نشان دادن این است آنچه که من گفته ام به افرادی که معترض بودند علیه من … آن چه در آن است.”

“ما خیلی زود در نظر گرفتن برخی بسیار چشمگیر مراحل برای محافظت از Ohioans و من قصد دارم برای ادامه به انجام این کار است,” او گفت:. “اما در همان زمان, من درک می کنم که تظاهرکنندگان آنها می خواهند به اقتصاد در حال حرکت دوباره.”

در روز پنج شنبه تهمت صادر شده مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بازگشایی این کشور یک طرح است که شامل سه فاز به صورت متحده برای بازگشایی, با تدریج آرام سطوح اجتماعی فاصله. هنوز معلوم نیست چه مدت از آن می تواند به قرار دادن این اقدامات در محل در سراسر ایالات متحده در این دستورالعمل هر چند وسیع و ترک برنامه های خاص به فرمانداران.

جلوتر از روز شنبه در جلسه تهمت بود در توییتر وزن در موضوعات مختلف از جمله انتخابات ماه نوامبر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت را وظیفه نیروی مسئول در پاسخ به coronavirus سفر به کلرادو در روز شنبه برای تحویل در فرد و سخنرانی در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی شروع مراسم.

آن نادر بود تفرج برای پنس. هر دو او و تهمت را رد ترین سفر از جمله رویدادهای کمپین به عنوان کارشناسان بهداشت توصیه می کنند که آمریکایی ها در جلوگیری از سفر و گردهمایی برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او برنامه ریزی شده برای ارائه یک سخنرانی به کلاس فارغ التحصیل در ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت گفت که او تصور می شود وجود اجتماعی فاصله.

در کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو روز شنبه اعلام کرد که مرز با ایالات متحده باقی خواهد ماند بسته برای سفر غیرضروری برای 30 روز.

“این یک تصمیم مهم و یکی است که برای نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن” ترودو گفت.

محدودیت در زمان, اثر, مارس 21.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از طریق تلفن با رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador و, با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای “مورد نیاز برای حفظ محدودیت در مسافران با عبور از زمین های خود را در مرزها به صورت غیر ضروری اهداف در حالی که اطمینان مرزی فعالیت های حیاتی هستند که برای تجارت, سلامت, امنیت, تامین امنیت و ضروری دیگر صنایع باقی می ماند آزادانه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>