مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آرامش حتی به ما گزارش های نگران کننده ویروس جدید مورد

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه اعلام کرد که یک گسترده در ایالات متحده شیوع بیماری جدید تنفسی ویروس فراگیر جهان نیست اجتناب ناپذیر و حتی به عنوان برترین مقامات بهداشتی در طرف آمریکایی هشدار داد که عفونت بیشتر در حال آمدن است.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد, دولت اعلام کرد که نگران کننده توسعه: شخص دیگری در آمریکا آلوده است — کسی که در کالیفرنیا که به نظر نمی رسد به طور معمول عوامل خطر داشتن سفر خارج از کشور و یا در معرض بودن به بیمار دیگر.

در کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت به دنبال به حداقل رساندن ترس به او اصرار آمریکا “بسیار بسیار آماده” برای هر COVID-19 شیوع به ارمغان می آورد. زیر آتش درباره دولت پاسخ او را معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول هماهنگ کننده تلاش.

“این به پایان خواهد رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از وقوع. “شما نمی خواهید برای دیدن وحشت به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای دست پاچه.”

اما در کنار او ایستاده بسیار مقامات بهداشت تهمت ستایش برای مبارزه با کروناویروس جدید تاکید کرد که مدارس کسب و کار و افراد نیاز به آماده شدن.

“ما انتظار بیشتر موارد,” دکتر گفت: “آن Schuchat از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اگر سی دی سی تایید می کند که آخرین متحده مورد را شامل نمی شود به مسافرت و یا تماس با فرد آلوده از آن خواهد بود برای اولین بار در این کشور و نشانه آن است که تلاش ها برای مهار ویروس’ پخش نشده است به اندازه کافی.

“این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19” CDC در بیانیه ای گفت.

بیش از 81,000 موارد COVID-19 یک بیماری مشخص می شود تب و سرفه و در موارد شدید تنگی نفس یا ذات الریه رخ داده است از آنجا که ویروس جدید پدید آمده در چین است.

جدیدترین مورد از کالیفرنیا به ارمغان می آورد تعداد کل آلوده در ایالات متحده به 60 بسیاری از آنها تخلیه از شیوع مناطق.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتبار مرز محدودیت هایی که مسدود شده اند مردم از آمدن به آمریکا از چین برای نگه داشتن عفونت کم است. اما در حال حاضر کشورهای سراسر جهان از کره جنوبی و ژاپن به ایتالیا و ایران در حال تجربه رشد تعداد موارد است. پرسید: اگر آن زمان به هر دو بلند چین محدودیت و یا مراحل را برای مسافران از جای دیگر گفت: “در زمان مناسب ما ممکن است انجام این کار. در حال حاضر این زمان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف نزدیک به یک ساعت بحث در مورد ویروس تهدید پس از یک هفته شدید بازار سهام ضرر و زیان بیش از بحران بهداشت و درمان و نگرانی در درون دولت است که رو به رشد شیوع بیماری می تواند تاثیر خود گشتند. او مقصر دموکرات ها برای بازار سهام اسلاید و گفت: “من فکر می کنم در بازارهای مالی بسیار ناراحت هستند زمانی که آنها نگاهی به نامزدهای دموکرات ایستاده است که مرحله ساخت احمق از خود را دارند.” و در یک نقطه او معطوف به دفاع از خود رکورد کلی و پیش بینی پیروزی در ماه نوامبر.

یک سوال کلیدی این است که آیا تهمت و دولت است که هزینه پول به اندازه کافی به این کشور آماده — به خصوص به عنوان CDC تلاش کرده است به گسترش تعداد متحده است که می توانید تست مردم برای ویروس. دیگر نگرانی های کلیدی در حال انباشت ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی برای کارگران بهداشت و توسعه یک واکسن یا درمان.

مقامات بهداشتی باید خسته اولیه $105 میلیون دلار بودجه اضطراری شده اند و به دنبال جای دیگری برای دلار است. در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای مبارزه با ویروس. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر از نیویورک مقابله با, یک پیشنهاد برای $8.5 میلیارد دلار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به صرف “هر چه را مناسب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با ویروس جدید بارها و بارها به آنفولانزا که جان ده ها هزار نفر در هر سال. جدید کروناویروس به کشته شدن بیش از 2700 — بیشتر در چین و هیچ کدام در ایالات متحده تا کنون — اما دانشمندان هنوز نمی فهمم که بیشتر در معرض خطر و یا چه واقعی مرگ و میر است.

بدون واکسن CDC Schuchat توصیه مردم به دنبال “محاکمه و واقعی بسیار هیجان انگیز” اما مهم احتیاطی: شستن دست های خود را پوشش خود سرفه و ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

یک روز پیش یکی دیگر از CDC رسمی دکتر نانسی r. schultze ، بود حتی بیشتر بی پرده گفتن آمریکایی ها به آماده شدن برای برخی از همان مراحل را همانطور که رخ داده است در طول سال 2009 آنفولانزای همه گیر مانند بسته شدن مدرسه. “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” او گفت:.

موسسه ملی بهداشت بالا بیماری های عفونی هشدار رئیس یک واکسن نمی تواند آماده برای استفاده گسترده برای یک سال یا بیشتر. اما دکتر Anthony Fauci گفت: حتی اگر ویروس wanes به زودی آن را “کاملا قابل تصور” است که آن را ممکن است “دوباره و بازیافت در سال آینده.” سپس او گفت: “ما امیدواریم که یک واکسن.”

دموکرات ها شد و سریع به محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به شیوع بیماری است. مجلس نانسی پلوسی آن را به نام “مات و پر هرج و مرج.”

“به جای گوش دادن به بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی رئیس جمهور شده است کم اهمیت جلوه دادن تاثیر بالقوه این ویروس بیش از یک ماه گفت:” دموکراتیک تشکر. Bennie تامپسون از می سی سی پی, رئیس مجلس کمیته امنیت داخلی.

تامپسون اضافه شده است که با قرار دادن پنس “کسی که با سلامت عمومی تخصص مسئول پاسخ نخواهد انداختنش اعتماد به نفس با مردم آمریکا و پرسش در مورد توانایی دولت برای هماهنگی موثر پاسخ به یک مجتمع سلامت عمومی را انتخاب کنید.”

در طول زمان خود را به عنوان ایندیانا فرماندار پنس رو نقد خود را برای پاسخ به یک بحران بهداشت عمومی در بخش جنوبی از دولت است.

در سال 2015 Scott County دیدم تعدادی از افراد آلوده با HIV موشک وار رفتن با نزدیک به 200 نفر تست مثبت برای این ویروس در طول ماه. ایندیانا قانون در آن زمان ممنوع سوزن مبادلات تشدید شیوع است که در وهله اول آلوده داخل وریدی کاربران painkiller Opana.

پنس مدتها مخالف سوزن بورس بود اما در نهایت متقاعد به صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد یکی در شهرستان اسکات. با وجود خود سوء ظن — پنس گفت: او را پشتیبانی نمی کند و این مبادلات به عنوان یک “ضد سیاست مواد مخدر” — او امضا قانون اجازه می دهد دولت به تصویب آنها را مورد به مورد و بر اساس.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان جاناتان Lemire, Zeke میلر اندرو تیلور و Darlene Superville کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im