مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی Rep. جان Ratcliffe به بالا هوش پست

بزرگنمایی این تصویر

Rep. جان Ratcliffe, R-تگزاس است که رئیس جمهور تهمت را انتخاب کنید تا بعد از مدیر اطلاعات ملی. اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

Rep. جان Ratcliffe سابق دادستان فدرال و آوازی جمهوری خواه مدافع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال گذشته استیضاح خواهد بود نامزد بود بعد مدیر اطلاعات ملی تهمت جمعه اعلام کرد.

مدیر نقش مهم یکی در بالای جامعه اطلاعاتی است که شامل بیش از یک دوجین جداگانه ادارات و سازمان ها از جمله سازمان سیا و اف بی آی است.

“جان برجسته است مرد از استعداد بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

اعلام می آید, دقیقا هفت ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته اعلام کرد همان اخبار است.

رئیس جمهور گفت که او خواهد بود نامزدی Ratcliffe برای این پست در ماه ژوئیه گذشته, اما روز بعد حمایت از این طرح در میان سوالات در مورد اینکه آیا سنا جمهوری خواهان بازگشت انتخاب و گزارش در مطبوعات در مورد گذشته overstatements مورد Ratcliffe رکورد.

“به جای رفتن را از طریق ماه از تهمت و افترا به من توضیح داده شده به جان چقدر بدبختی این امر می تواند برای او و خانواده اش برای مقابله با این افراد….” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از آن. “جان بنابراین تصمیم به ماندن در کنگره که در آن او قادر به انجام چنین کار برجسته به نمایندگی از مردم تگزاس و کشور ما است.”

این معلوم نیست چه چیزی تغییر کرده است از آن پس تا به حال یا ساخته شده Ratcliffe بیشتر دوام انتخاب برای پست.

این DNI همچنین به عنوان “مدیر مشاور رییس جمهور و شورای امنیت ملی و امنیت داخلی شورای هوش مسائل مربوط به امنیت ملی” با توجه به بخش وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im