مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به حرکت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بدون اطمینان از کارولینای شمالی فرماندار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به جلو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی اگر دولت فرماندار دموکرات نیست بلافاصله ثبت نام در اجازه می دهد کامل-ظرفیت جمع آوری در مرداد با وجود ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی این RNC, برنامه ریزی برای شارلوت آمده فقط دو روز پس از کارولینای شمالی ثبت بزرگترین افزایش روزانه در موارد مثبت و در عین حال.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر منتقل دولت به فاز دوم از بازگشایی تدریجی توسط شل شدن محدودیت در مو سالن آرایشگاه ها و رستوران ها. اما او گفت: دولت باید همچنان به سازمان دیده بان نزدیک virus روند و دستور داده داخلی مکانهای تفریحی ورزشگاه و میله بسته باقی می ماند برای چند هفته بیشتر.

“متاسفانه دموکرات فرماندار @RoyCooperNC است که هنوز هم در خاموش کردن خلق و خوی و قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما اجازه خواهد داشت… حضور کامل در عرصه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دوشنبه.

او افزود که جمهوری خواهان “باید بلافاصله با توجه به یک پاسخ توسط فرماندار به اینکه آیا یا نه فضا اجازه خواهد داشت به طور کامل اشغال کردند. ما خواهد بود با اکراه مجبور…برای پیدا کردن و با تمام مشاغل و توسعه اقتصادی را به ارمغان می آورد یکی دیگر از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سایت.”

کوپر را در پاسخ با یک بیانیه کوتاه که مقامات دولتی مشغول به کار هستند با ایران در کنوانسیون تصمیم گیری.

“مقامات بهداشتی دولت در حال کار با RNC و بررسی خواهد شد برنامه های خود را به عنوان آنها را به تصمیم گیری در مورد نحوه برگزاری این کنوانسیون در شارلوت” کوپر سخنگوی مندانه مک میلان گفت: در یک ایمیل. “کارولینای شمالی است که با تکیه بر اطلاعات و علم برای محافظت از کشور ما بهداشت عمومی و ایمنی است.”

در مصاحبه روز شنبه در فاکس نیوز کانال “فاکس و دوستان” معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره کنوانسیون برنامه ریزی ماه طول می کشد و پیشنهاد کرد که یک دولت که سست تر محدودیت می تواند میزبان. وی با تمجید بازگشایی گام های ساخته شده توسط تگزاس و فلوریدا گرجستان — تمام متحده با فرمانداران جمهوریخواه.

“چه چیزی شما می شنوید رئیس جمهور گفت: امروز فقط یک درخواست معقول و منطقی از فرماندار کارولینای شمالی. ما همه می خواهم به در شارلوت. ما عاشق کارولینای شمالی” پنس گفت. “اما داشتن یک حس در حال حاضر کاملا ضروری است زیرا بسیار زیاد فرآورده های آن درگیر هستند و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با رژیم صهیونیستی است. کوپر گرفتن سریع پاسخ و اگر نیاز بود اگر نیاز بود حرکت ملی کنوانسیون به یک دولت است که دورتر همراه در بازگشایی و می توانیم با اعتماد به نفس که ما می تواند جمع آوری وجود دارد.”

یک هفته پیش, ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel اظهار داشت در تماس با خبرنگاران گفت که کنوانسیون میله میله برای Aug. 24-27 برگزار خواهد شد حداقل تا حدودی در فرد است. او گفت: حزب داوطلب خدمت سربازی پزشکی مشاور و مشاوره با شارلوت شهردار و فرماندار.

چند روز بعد در یک شارلوت-منطقه بازدید یک تهمت اداره سلامت رسمی صدا کمتر است. خواسته در مورد آماده سازی با خیال راحت به میزبانی RNC بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: افزایش تست ظرفیت مهم است. اما او با مراجعه به یک سنتی در شخص کنوانسیون به عنوان یک یقین بلکه اشاره کرد که “ما چندین ماه دور از امکان RNC.” آذر همچنین با تمجید کوپر حرکت به بازگشایی دولت است.

قبل از دوشنبه کوپر و مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به عموم spar در طول بیماری همه گیر. در حالی که کوپر به خواست دولت فدرال برای کمک به کارولینای شمالی بیشتر تست لوازم و دنده محافظ او اجتناب انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن با نام. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا حد زیادی خودداری از تماس کوپر که او دیگر دموکراتیک فرمانداران.

کوپر که به دقت ضرب و شتم یک وقت حزب جمهوری خواه در سال 2016 در حالی که برگ برنده برنده دولت با چالش مواجه در ماه نوامبر فرمانداری نژاد از حزب جمهوری خواه سرهنگ-رژیم صهیونیستی. دن جنگل که خواست سریع تر بازگشایی دولت و کسب و کار.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>