مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق تمام سفر از اروپا به مدت 30 روز برای مبارزه با COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت سفر علیه اروپا در میان coronavirus همه گیر در سخنان صادر شده از دفتر بیضی در شب چهارشنبه. داگ میلز/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

داگ میلز/گتی ایماژ

به روز شده در 9:32 p. m. ET

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ممنوعیت سفر از کشورهای اروپایی به ایالات متحده برای 30 روز آینده ابتدا در روز جمعه در نیمه شب در یک پیشنهاد “را به نگه داشتن موارد جدید” از coronavirus “از ورود به سواحل ما.” محدودیت او گفت: اواخر روز شنبه اعمال می شود به مسافران از پادشاهی متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد, اقتصادی, اقدامات او گفت که کمک خواهد کرد که این کشور غلبه بر “موقت اختلالات اقتصادی” ناشی از این بیماری است.

اظهارات خود به دنبال اعلام سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر. در واشنگتن قانونگذاران تقلا برای پیشنهاد راه هایی برای مهار اقتصادی خرید اینترنتی از سرعت گسترش ویروس.

“این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من مطمئن هستم که با شمارش و در ادامه به این اقدامات سخت ما خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر برای شهروندان ما و ما در نهایت و در اسرع وقت شکست این ویروس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد: محدودیت های مسافرتی تنظیم خواهد شد “منوط به شرایط زمین است.” وی افزود ، دولت را در سفر معافیت برای آمریکایی ها که تحت غربالگری مناسب.

در سطح جهان تعداد موارد بیش از حد 125,000 با بیش از 1000 نفر از کسانی که گزارش شده در ایالات متحده است.

سرمایه گذاران دوباره گرفته اند توجه کنید.

سهام در زمان nosedive روز چهارشنبه با میانگین صنعتی داو جونز افتادن 5.9%. اسلاید منتقل بازار کاهش از یک اصلاح به یک خرس بازار که معامله گران معمولا تعریف به عنوان یک قطره از 20 ٪ یا بیشتر از بالا اخیر نقطه. این نخستین بار از زمان بحران مالی 2008 که داو آغشته به بازار خرس خاک.

خارج وال استریت به عنوان coronavirus به طور فزاینده ای مختل روزانه زندگی آمریکایی — از مدرسه لغو به شرکت سوق دادن کارکنان به محل کار از خانه به شهرستانها ممنوعیت بزرگ اجتماعات — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال عجله به پرده اقدامات متقابل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته که طرح محرک می تواند شامل مالیات بر حقوق و دستمزد امداد برای دستمزد ساعتی کارگران برای تقویت اقتصاد است. که پیشنهاد رو سفت مقاومت از دموکرات کنگره که استدلال می کنند که حقوق و دستمزد فرار مالیاتی کمک خواهد کرد ثروتمندترین آمریکایی ها بیشتر است.

به جای دموکرات ها در حال هل دادن پرداخت مرخصی استعلاجی گسترش کمک های بیکاری و کمک های غذایی.

در جلسه روز چهارشنبه با بانکداران در مورد چگونگی شیوع تأثیر است بخش مالی مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها عنوان به شدت از coronavirus پیشنهاد کرد که آمریکا کور شد چگونه به سرعت این ویروس در حال گسترش است.

“ما نیاز به رفع یک مشکل که چهار هفته پیش هیچ کس فکر خواهد بود یک مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هر چه در شکل اقتصادی پاسخ می, ملت را بالا بیماری های عفونی کارشناسان هشدار می داد که تعداد موارد و مرگ و میر مربوط به کروناویروس در آمریکا انتظار می رود به افزایش نگه دارید.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مقامات فدرال در حال کار به ماندن بگیرید پیش از این ویروس اما تلاش شده است پیچیده توسط تعدادی از افراد آلوده وارد کشور پس از بازدید از سایر نقاط جهان است.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” Fauci گفت: خانه نظارت و اصلاحات کمیته در روز چهارشنبه.

در حالی که بیش از 80 درصد از تایید coronavirus موارد خفیف هستند و خطر کم باقی مانده است برای کسانی که جوان و سالم Fauci تاکید کرد چقدر خطرناک coronavirus می تواند برای افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

فصلی آنفولانزا Fauci گفت: اتحاد میزان مرگ و میر حدود 0.1% در مقایسه با کروناویروس مرگ و میر است که حدود 1% زمانی که در دسترس همه داده ها و تحليل قرار گرفت.

به عبارت دیگر Fauci گفت: “آن است که 10 بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme