واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه مناقشه صحت فدرال بررسی است که بیمارستان ها مواجه شدید کمبود coronavirus آزمون منابع سوال که آیا آن نتیجه گیری اریب با سیاست است.

با کروناویروس موارد موشک خود را به سمت خود می رود اوج حزبی بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل دفتر گزارش روز دوشنبه صبح که کمبود آزمون و منتظر نتایج شد در ریشه نصب مشکلات بیمارستان است.

“بیمارستان گزارش شده است که کمبود شدید از تست لوازم و تمدید منتظر نتایج آزمون محدود (خود) توانایی برای نظارت بر سلامت بیماران و کارکنان می باشد”.

سه نفر از 4 متحده بیمارستان گفت: بازرس کل دفتر آنها در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19 و آنها انتظار دارند به غرق شود.

پرسش یک خبرنگار در مورد این گزارش پیدا کردن در تست مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “این فقط اشتباه است.”

“به نام من از بازرس کل” او گفت: پس از آن پیشنهاد بدون شواهد: “می تواند سیاست وارد شود؟”

بازیگری در نقش HHS بازرس کل است کریستی A. گریم حرفه ای, دولت, مدیر, که در زمان بیش از این موقعیت در اوایل سال جاری در یک دولت موقت ظرفیت. “زمانی که او شده است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات انجام یک لبه چرا که جمعه گذشته اعلام کرد شلیک بازرس کل جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون برای گزارش به کنگره موسس شکایت که رئیس جمهور سعی در جلب اوکراین در بررسی جو بایدن ،

گریم عنوان اصلی معاون بازرس کل. او شروع به کار خود با آژانس بیش از 20 سال پیش.

این HHS بازرس کل گزارش شد بر اساس یک نظرسنجی تلفنی از 323 بیمارستان ها در سراسر کشور از مارس 23-27. با صدها نفر از کروناویروس جدید, موارد, روزانه, وضعیت وخیم تر شدن برای بسیاری از ملت 6000 بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی است که ویروس تست شده است و داستان یک موفقیت برای دولت او. اگر چه تست در حال حاضر ramping تا آن را به یک منبع اصلی از شکایت برای هفته ها.

بازرس کل گزارش هشدار داد که بیمارستان ها’ مشکلات تغذیه کردن هر یک از دیگر در یک چرخه معیوب. که شامل کافی تست آهسته نتایج کمبود دنده محافظ, کمبود دستگاه تنفس بیماران به طور جدی بیمار و سوخته کارکنان مضطرب برای ایمنی خود را.

“وجود دارد این نوع از اثر دومینو” گفت: ان ماکسول دستیار بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. “این چالش ها بازی کردن هر یک از دیگر و این وضعیت را تشدید کند. وجود آبشار اثر است.”

“بیمارستان گزارش شده است که خود را مهم ترین چالش در مرکز تست و مراقبت از بيماران شناخته شده و یا مشکوک به COVID-19 و نگه داشتن کارکنان امن” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

“این احتمال وجود دارد که هر بیمارستان در آمریکا است که باید به مقابله با این” ماکسول گفت.

در اکثر افراد coronavirus باعث خفيف علائم. دیگران به خصوص افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت توسعه می تواند تهدید کننده زندگی مشکلات تنفسی. ایالات متحده بیشتر موارد تشخیص داده شده در جهانی همه گیر بیش از هر کشور دیگر با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. پیش بینی ها نشان می دهد این ملت را به اوج تاثیر در اواخر این ماه.

کلید بینش از این گزارش بود که مشکلات مختلف — معمولا خطاب به صورت جداگانه — در حال ساخت در هر یک از دیگر به پروازش کل سیستم.

برای مثال عدم تست و آهسته نتایج به معنی بیمارستان ها باید بیماران مبتلا تایید نشده coronavirus بیماری طولانی تر است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

که طول می کشد تا با ارزش تخت و با استفاده از تجهیزات حفاظتی مانند لباس و ماسک و چهره سپر از پزشکان و پرستاران باید فرض کنیم که بیماران با علائم ديسترس تنفسی ممکن است مثبت باشد.

افزایش حجم کار را افزایش می دهد استرس در کارکنان بالینی که هم نگران آنها ممکن است قادر به درستی از خود محافظت کنند.

“مراقبت های بهداشتی کارگران احساس مانند آنها در جنگ در حال حاضر” یک مدیر بیمارستان در شهر نیویورک گفت: بازرس کل محققان. آنها “در حال دیدن مردم در 30s خود را 40s, 50s در حال مرگ است. … این طول می کشد زیادی تلفات عاطفی.” بازرس کل را نمی شناخت بررسی پاسخ دهندگان با توجه به نگرانی های حریم خصوصی.

اضافه کاری ساعت و افزایش استفاده از منابع بالا بردن هزینه در همان زمان که بسیاری از بیمارستان ها از تجربه یک بحران درآمد به دلیل اعمال جراحی الکتیو لغو شده اند. که به تازگی فدرال محرک لایحه پمپ پول به بیمارستان.

از 323 بیمارستان در بررسی 117 گزارش داده اند که درمان یک یا بیشتر بیماران با تایید COVID-19 در حالی که 130 گفت: آنها درمان یک یا بیشتر بیماران مشکوک به این بیماری است. مشکوک به عفونت درمان به طور مشابه به دلیل ابهامات در سراسر تست. تنها 32 بیمارستان ها گفت: آنها در درمان هر بيمار مبتلا به تایید و یا مشکوک COVID-19. یکی دیگر از 44 بيمارستان را ارائه نمی دهد که اطلاعات.

“بیمارستان ها پیش بینی شده توسط موج در COVID-19 بیماران که نیاز به تخصص تخت و جداسازی مناطق برای درمان موثر” این گزارش گفت:.

گروه تجارت به نمایندگی از بیمارستان دوشنبه با استقبال از گزارش اما گفت که حتی بیشتر مشکلات در حال ظهور در مراقبت از COVID-19 بيمار.

بخش هایی از اروپا ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه در بیمارستان در ایالات متحده در حال تلاش برای جلوگیری از. AP گزارش هفته گذشته که برخی از کشورهای اروپایی در حال پرتاب با هم موقت بیمارستان ها و حمل و نقل coronavirus بیماران از غرق شهرستانها از طریق قطار با سرعت بالا و جت های نظامی. در اسپانیا پزشکان نیاز به تصمیم دردناک تصمیم گیری می شود که در مورد بهترین مراقبت. در ایالات متحده دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی های مستقر شده اند و بیمارستان ساخته است.

چگونه به مجموعه ای از اولویت ها برای استفاده از پنکه, دستگاه تنفس است که می تواند به حفظ زندگی یکی از نگران کننده ترین سوالات. بیمارستان ها از لوئیزیانا به نیویورک و میشیگان در حال حاضر مقابله با پیش بینی کمبود آسوشیتد پرس گزارش هفته گذشته است.

“دولت نیاز به ارائه دستورالعمل در اخلاق اگر سلامت منابع محدود هستند و تصمیمات باید در مورد ساخته شده است که بیماران برای درمان” یک بیمارستان رسمی در شهرستان Broward, فلوریدا گفت: بازرس کل ، “در حال پزشکان در قبال تصمیمات خود را اگر که اتفاق می افتد؟”

___

آسوشیتد پرس محقق جنیفر Farrar کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im