مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه تاریخ به پایان رسید که عضویت بیش از آن در دست زدن به ویروس

بزرگنمایی این تصویر

سازمان بهداشت جهانی دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس است. فابریس Coffrini/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

فابریس Coffrini/خبرگزاری گتی ایماژ

آمریکا با ارسال نامه ای رسما به اطلاع سازمان ملل متحد است که آن را در حال خروج از سازمان بهداشت جهانی شروع رسمی روند خروج که رئیس جمهور تهمت اولین تهدید در ماه آوریل زمانی که او متوقف بودجه به چه کسی است.

در ایمیلی به خبرنگاران سازمان ملل متحد, سخنگوی تایید کرد که آنها موفق به دریافت اعلان: “در 6 جولای سال 2020 ایالات متحده آمریکا اطلاع دبیر کل … از خروج خود از سازمان بهداشت جهانی و موثر در 6 جولای 2021” نوشته استفان نواز سخنگوی سازمان ملل از دبیر کل و اضافه کرد که سازمان ملل در حال بررسی است که برای دیدن اگر همه شرایط برای خروج برآورده شده است.

به ترک سازمان ایالات متحده قرار است به یک سال متوجه و پرداخت غرامت برجسته با توجه به زبان است که ایالات متحده اضافه شده به این که قانون اساسی که آن را پیوست این پیمان در سال 1948. همانطور که از تاریخ 30 ژوئن در ایالات متحده بدهکار $198 میلیون در عدم پرداخت حق عضویت.

رئیس جمهور تهمت بارها با انتقاد از سازمان بهداشت جهانی به صورت آهسته برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و برای اینکه بیش از حد “چین-محور.” در مه 29, او اعلام کرد که او تصمیم به ترک است که این ادعا که سازمان مجوف به فشار از چین “برای گمراه کردن جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد توسط مقامات چینی” و تحت “کنترل” از چین.

بسیاری از دانشمندان حقوقی باید سوال که آیا رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای خروج ایالات متحده از کسانی که بدون کسب موافقت کنگره.

با توجه به یک صدای جیر جیر از سناتور باب منندز از نیوجرسی رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا, کنگره گفته شد در مورد فسخ اطلاع رسانی در شنبه: “برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID هرج و مرج & نامنسجم را انجام نمی آن عدالت است. این نمی محافظت از آمریکا زندگی می کند و یا منافع—آن برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی,” او نوشت.

منندز نگرانی شده اند تکرار به طور گسترده ای توسط پزشکان دیپلمات و جهانی سلامت جامعه است.

“سازمان بهداشت جهانی نمی خواهد ناپدید می شوند می گوید:” جیمی Kolker سفیر سابق که در خدمت به عنوان رئیس سلامت دیپلمات برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی در دولت اوباما. او NPR گفت: “چه خواهد شد به جای آن که نقش ایالات متحده خواهد بود کاهش یافته است و ما نمی خواهد بود قادر به آوردن ما بهترین کارشناسان به اتاق هنگامی که بحث در حال وقوع است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی خروج از سازمان بهداشت جهانی (WHO) قرار می دهد سلامت کشور ما در قبر خطر” خواندن یک بیانیه از انجمن پزشکی آمریکا. “این تصمیم یک گام بزرگ به عقب به علم بهداشت عمومی و جهانی هماهنگی تلاش های مورد نیاز برای شکست COVID-19.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده پول ایالات متحده می توانست باعث خواهد شد که به های مختلف طرح های بهداشت جهانی.

اما در نامه ای به کنگره مورخ 30 ژوئن 750 کارشناسان بهداشت جهانی و حقوق بین الملل اظهار داشت که “خروج خواهد کرد و به احتمال زیاد هزینه زندگی آمریکایی و خارجی” به COVID-19 برش بسیار مهم بودجه به بهداشت و درمان اضطراری برنامه ای برای تست, تماس, ردیابی و واکسن توسعه و طولانی تر شدن بیماری همه گیر.

علاوه بر هشدار در مورد تاثیر در تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر در این نامه پیش بینی کرد که آمریکا عقب نشینی می عقب سال از پیشرفت مبارزه با بیماری هایی مانند فلج اطفال و HIV/AIDS.

خروج نیز ممکن است به خطر اندازد ایالات متحده دسترسی به نجات بخش COVID-19 واکسن می گوید لیندسی Wiley, یک استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی. “با توجه به این که ما توانایی تولید واکسن در داخل آمریکا محدود به خارج از سازمان در این مرحله از بحران زمانی که ما در آستانه توسعه امن و موثر واکسن و فکر کردن در مورد چگونه به توزیع آن خواهد بود وخیم, اشتباه,” او می گوید.

خروج از سازمان “است که در واقع سیاسی هدیه به چین می گوید:” لری Gostin مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون با اشاره به یک برنامه به طور بالقوه مضحک به نوبه خود از وقایع به عنوان یک نتیجه از خروج. با خروج که ایالات متحده در ایجاد یک خلاء رهبری که چین خواهد بود بیش از شاد برای پر کردن.

“ایالات متحده می تواند بس همه ارتباطات می تواند به دنبال پرتاب یک دیوار بین ایالات متحده و بقیه جهان و در عین حال ما هم دیده می شود و دوباره که دیوار را نگه ندارد به بیماری می گوید:” بنیامین ماسون Meier, دانشیار بهداشت جهانی سیاست در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل “و تلاش های ما به تظاهر در غیر این صورت در حال فلج کننده ایالات متحده در این گیر و پیشرو در ایالات متحده به رنج می برند بی سابقه مرگ و میر به مراتب بالاتر از هر گونه مواجهه با کشورهای با درآمد بالا.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>