واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مقابله با خطرناک ترین بحران در ایالات متحده رهبر مواجه شده است و این قرن به عنوان coronavirus گسترش می یابد و یک بار پر جنب و جوش و اقتصاد دچار تزلزل. به عنوان آشفتگی عمیق تر انتخاب او باعث می شود در مهم هفته پیش رو خواهد شد و شکل خود را از انتخاب مجدد چشم انداز میراث و شخصیت ملت است.

اوایل عواقب جدی است. در کاخ سفید بهترین سناریو بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها می میرند و میلیون ها نفر بیشتر خواهد بود بیمار است. حداقل 10 میلیون نفر در حال حاضر شغل خود را از دست داده و برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند این می تواند سال قبل از آنها پیدا کردن کار دوباره. S&P 500 شاخص سقوط بیش از 20 درصد و در ایالات متحده جراح عمومی پیش بینی شده در روز یکشنبه که در این هفته خواهد بود “ما پرل هاربر لحظه” به عنوان تلفات صعود.

کسانی که گریم واقعیت در حال تست تهمت رهبری سیاسی و مهارت های بقا بر خلاف هر گونه چالش او مواجه شده است و در دفتر از جمله مشاور ویژه تحقیق و تفحص و استیضاح کاوشگر که افتتاح ریاست جمهوری خود. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد می دانم که خود را سیاسی و اقبال خواهد بود به طور جدایی ناپذیری به خود و دست زدن به همه گیر متناوب بین قرار دادن خود در مرکز بحران طولانی روزانه جلسات و فاصله خود را از بحران با سنجاق کردن مقصر برای آمادگی ناکافی در ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کسانی که در اطراف او به طور فزاینده ای استدلال می کنند او در حال رسیدن به محدودیت های قدرت خود را برای تغییر مسیر از شیوع و اقتصادی خرید اینترنتی به گفته مقامات کاخ سفید و متحدان بسیاری از آنها اعطا شد گمنامی به بحث در مورد وضعیت صراحت. دولت فدرال صادر شده است دستورالعمل ها است که در بسیاری از مناطق منجر به خاموش شدن از همه اما ضروری کسب و کار, پرتاب اقتصاد به اضمحلال رود. باقی مانده گزینه مقامات استدلال می کنند تا حد زیادی در حاشیه.

محدودیت های ریاست جمهوری در حال خودخواسته به حدی به عنوان برگ برنده دولت همچنان به صرفنظر کردن از قدرت به دولت و دولت های محلی است که باید به تصویب یک درهم آمیخته از تضاد اجتماعی فاصله سیاست. واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات prickled در این پیشنهاد که رئیس جمهور است و گزینه های محدود آن خواستار “کاهش نمایی از ریاست جمهوری مسئولیت است.”

“بود که فرانکلین دلانو روزولت با انجام کار خود را 30 روز پس از پرل هاربر? آسمان هیچ. که مضحک” Inslee در مصاحبه ای گفت:. “برای کسی که در تلاش برای به دست آوردن شخصی (personal protective equipment) به پرستاران و کیت های آزمایش برای دراز مدت مراقبت از امکانات است که بیش از ناامید کننده است. آن را عمیقا عصبی.”

کاخ سفید مشاوران توجه داشته باشید که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر کشیده وسیع اهرم به بلانت تاثیر بیماری همه گیر. او با کنگره برای تصویب یک رکورد 2.2 تریلیون دلار بسته نجات; یک چهارم بسته است و انتظار می رود در هفته های آینده. فدرال رزرو است که از لحاظ فنی مستقل از کاخ سفید به راه انداخته است یکی دیگر از 4 تریلیون دلار.

دولت تمدید برای یک ماه دیگر اجتماعی جدید فاصله توصیه های تماس برای کسانی که بیمار هستند افراد مسن و یا دارای شرایط بهداشتی جدی به ماندن در خانه. و او با استفاده از اختیارات اعطا شده به او را تحت دفاع تولید عمل به سعی کنید به زور به شرکت های خصوصی برای تولید بحرانی منابع هر چند برخی از آنها ایراد گرفت او را برای عدم استفاده از این ابزار در اوایل و یا به شدت به اندازه کافی.

کسانی که در حال مرگ هستند حاضر شد و به احتمال زیاد آلوده به هفته پیش و بیشتر بسیار نهفته متحده در سراسر کشور در حال حاضر گرفته شده در مراحل شدید — غیر قابل تصور فقط ماه پیش — وادار کردن ساکنان خود را به ماندن در خانه خود را. و هر چند دولت فدرال مواجه شده است و گسترده انتقاد به انجام بیشتر به نیروی تولید بحرانی منابع آن را در حال حاضر خیلی دیر شده برای جدید ترین تولید به بلانت می دوزند موج.

“من واقعا فکر می کنم او همه چیز را انجام داده مثل انسان ممکن است. من نمی دانم چه چیز دیگری می تواند او را گفت:” جری فالول جونیور رئیس جمهور از آزادی دانشگاه و مغلوب ساختن پیشی جستن در محرم.

با تفویض مسئولیت قابل توجهی به رهبران دولت و جامعه کسب و کار تهمت می توانید در ادامه به روش کار خود را به عنوان او اغلب است: به عنوان یک تماشاگر دانشمند-in-chief, تماشای وقایع آشکار در تلویزیون با بقیه ملت و وزن با رنگارنگ توییتر تفسیر.

اما فرمانداران سراسر کشور از جمله برخی از جمهوری خواهان باید فریاد زد اضافی برای کمک از دولت فدرال است. آنها هشدار می دهند از خطرناک کمبود تجهیزات حفاظتی برای حرفه ای پزشکی در خط مقدم از شیوع و هواکش است که می تواند کمک به نگه داشتن شمار تلفات ناشی از انفجار. دیگر منتقدان نشان می دهد تهمت می تواند بسیار تهاجمی تر استقرار در وادار کردن سختگیرانه تر اجتماعی فاصله قوانین بر تمایلی مقامات دولتی در حالی که سفارش در تمام پروازهای داخلی و بین المللی ورود دارند.

وجود دارد برخی از بحث در مورد چگونه قابل رویت رئیس جمهور باید به عنوان بحران ميگيرد. در داخل کاخ سفید برخی از ترس تهمت را ادامه نقش به عنوان چهره دولت را پاسخ خواهد بود به طور فزاینده ای خطرناک سیاسی به عنوان همه چیز بدتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مصر است که او باقی می ماند و در مقابل مکان های که در آن او می تواند دوش ستایش خود را در عملکرد و ایجاد پرونده برای منحرف مسئولیت. او همچنین سعی کرده است به اعتبار برای جلوگیری بدترین سناریو است که در آن بیش از 2 میلیون آمریکایی می میرند.

آخرین رئیس جمهور به صورت یک بحران قابل مقایسه با مقیاس و عمق بود هربرت هوور یک جمهوری خواه که برگزار شد در شروع رکود بزرگ با توجه به دانشگاه ییل مورخ جوآن فریمن. مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از راه هوور مقاومت گسترده فدرال مداخله دولت برای رسیدگی به بحران اقتصادی از اوایل دهه 1930 ،

فریمن به ذکر است که نتایج فاجعه آمیز برای اقتصاد کشور و هوور ریاست جمهوری. به عنوان ملت تضعیف عمیق تر به افسردگی او دچار لغزش از دست دادن در سال 1932 به روزولت.

مردم آمریکا به مخلوط بررسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد تا کنون اگر چه او رای دهی شماره شده اند تیک تاک ،

آخرین نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقاتی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی در میان بالاترین ریاست جمهوری خود با 44 درصد حمایت خود را از برگزاری این بیماری همه گیر. دولت و رهبران محلی به دست آورده اند بسیار بالاتر علائم.

در حالی که چند در حال فکر کردن در مورد سنتی سیاست روز انتخابات فقط هفت ماه دور.

خواهان کشف و ضبط کرده اند در شرایطی که پیشرو دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که تلاش برای شکستن از طریق وخیم اخبار روزانه چرخه با وجود حضور مکرر در کابل از تازه ایجاد شده و استودیو های تلویزیونی در زیرزمین.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“بایدن بی اهمیت است برای سه ماه آینده و این که عجیب و غریب” گفت: ناظر انتخابات دموکراتیک پل mls australia. “منظورم این است که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد, برای بهتر یا بدتر.”

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار استیو Bannon اخراج سنتی سیاست به عنوان یک چاره اندیشی موقت به کشور وارد بحرانی ماه به بلانت گسترش ویروس در عین حال مردی که کمک منتخب تهمت چهار سال پیش گفت: مخاطرات سیاسی نمی تواند بیش از این وخیم.

“هر روز برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر Nov. 3,” Bannon گفت: ارجاع روز انتخابات.

هیچ راهکار سیاسی برای بحران این قدر. برای آینده قابل پیش بینی وجود خواهد داشت نه بیشتر تظاهرات سیاسی سنتی جمع آوری اعانه و یا درب-به-درب canvassing که باعث می شود تا نیروی حیاتی از مبارزات مدرن.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین 2020 شعار — “نگه داشتن امریکا بزرگ” — در حال حاضر به شدت قطع از واقعیت بر روی زمین در بسیاری از کشورهای در حال مبارزه با بیکاری گسترده و نگرانی های بهداشتی.

کمپین سخنگوی تیم Murtaugh توصیف تکامل از مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در میان یک بیماری همه گیر در این راه: “بحث ما این است که رئیس جمهور تهمت رهبری ساخته شده است که اقتصاد به چنین ارتفاع در وهله اول, و او به ما منجر به بالا و دوباره.”

او گفت: ویروس “باعث افزایش چشمگیر میل” توسط رئیس جمهور حامیان به درگیر شدن در مبارزات حتی اگر بیشتر تشویق شده اند به ترک خانه های خود.

و در حالی که آنها باور دارند که توانایی های خود را برای اجرای سیاست جدید راه حل های ممکن, محدود, برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود تاکید کرد لفظی توانایی به راحتی اضطراب ملت است.

“در ذهن و قلب مردم آمریکا توانایی های خود را به انجام بلاغی از توابع ریاست جمهوری — به منظور تشویق به راحتی به رالی — کسانی که میان ضروری ترین عناصر رهبری در یک لحظه از بحران گفت:” رالف رید رئیس ایمان و ائتلاف آزادی و از اعضای کاخ سفید و ایمان و ابتکار است.

“این مهم است که در حال حاضر به یک رابط-in-chief, برای حفظ روحیه مردم تا به مردم خوش بینی و امید” نی “و همچنین نشان دادن همدلی و اشتراک در غم از مبارزه.”

___

مردم گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان جاناتان Lemire در نیویورک و توماس Beaumont در Des Moines, آیووا کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im