مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ستمیر, Ginsburg باید Recuse خود را از موارد مربوط به او

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند سه شنبه با رهبران کسب و کار در دهلی نو, هندوستان. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

رئیس جمهور تهمت انتقاد از سخنان عدالت Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg به عنوان “نامناسب” و گفت: قضات دیوان عالی کشور باید recuse خود را از موارد مربوط به رئیس جمهور است.

“من فقط نمی دانم که چگونه آنها می توانند recuse خود را برای هر چیزی تهمت یا تهمت مربوط به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک گسترده کنفرانس خبری در دهلی نو.

“چه عدالت ستمیر دیروز گفت: “بسیار نامناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “او در تلاش برای shame مردم شاید با یک دید متفاوت به رای گیری راه خود را.”

این اظهارات در حال آشکار مرجع اخیر ستمیر مخالفت که در آن او نوشت که دولت تا به حال ساخته شده است یک عادت تبدیل به دیوان عالی کشور پس از ضرر و زیان در دادگاه های پایین.

“این ادعا یک اورژانس پس از دیگری دولت اخیرا به دنبال باقی می ماند در تعداد بی سابقه ای از موارد خواستار توجه فوری و مصرف محدود دادگاه منابع در هر” ستمیر نوشت. “و با هر یک از نرم افزار های پی در پی و البته آن گریه می کند از ضرورت حلقه به طور فزاینده ای توخالی است.” او افزود که دادگاه انقلاب “تا حدودی به سرزنش” از آنجا که آن را “تمام شده است خیلی سریع به کمک مالی دولت” درخواست.

Ginsburg قبلا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او رئیس جمهور انتخاب شد.

زودتر مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت: “ستمیر متهم عربستان منصوب قضات بودن مغرضانه به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن. … این یک چیز وحشتناک می گویند. تلاش برای ‘شرم’ برخی به رای گیری او راه ؟ او هرگز با انتقاد عدالت Ginsberg هنگامی که او به من به نام ‘faker’. هر دو باید recuse خود را دارند.”

نظرات ساخته شده در آخرین روز از سفر سه روزه به هند دربسته در محیط غیر این صورت مثبت سفر برای مغلوب ساختن پیشی جستن: او شرکت توسط دولت هند از نارندرا نخست وزیر تحت پوشش مثبت با رسانه ها و استقبال جمعیت زیادی در یک تازه ساخته شده و ورزشگاه کریکت در غرب شهر احمدآباد.

سفر به هند ارائه شده خوش آمدید حواس پرتی به رئیس جمهور که با وجود تبرئه در اوایل این ماه توسط آمریکا پس از استیضاح توسط مجلس نمایندگان است ادامه داد: راه آهن در برابر کنگره دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا با انتقاد از قضاوت در دادگاه از خود متحد راجر سنگ باعث مقاومت مواجه و از دادستان کل ویلیام Barr; و در هفته گذشته قبل از خروج خود را, گزارش های خبری گفت که مقامات امنیتی گفته بود یک خانه پنل که روسیه به نظر می رسید به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

پرداختن به این مسئله سه شنبه تهمت متهم تشکر. آدام شیف کالیفرنیا از حزب دموکرات که ریاست خانه کمیته اطلاعات و کسی که رهبری رئیس جمهور را استیضاح از نشت اطلاعات از هوش است. رئیس جمهور همچنین گفت که او تا به حال شده است در جریان اطلاعاتی که پیشنهاد روسیه شد کمک به مبارزات انتخاباتی اش که از حزب دموکرات ایالت و سناتور ” برنی ساندرز ورمونت.

“هیچ کس تا کنون به من گفت که” او گفت:. او بعدها گفت: “من می خواهم بدون کمک از هر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “و من داده شده است هر گونه کمک از هر کشور است.”

رئیس جمهور توییتی بارها و بارها در مورد بسیاری از کسانی که پیشرفت خود را در طول سفر هند. روز سه شنبه او این فرصت را به آدرس آنها در فرد است.

در دیدار با رهبران کسب و کار سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد بود که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود صدمه دیده است “اگر شخص اشتباه می شود انتخاب” در ماه نوامبر. “همه چیز را به توقف آمده است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خطاب بازار سهام آمریکا را غوطه دوشنبه زمانی که داو کاهش یافت و بیش از 1 ، 000 امتیاز و یا 3.56 درصد که نگرانی coronavirus را تبدیل به جهانی همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که روز شنبه coronavirus “بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا” و “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب برای من است.” پیش از آن در روز سهشنبه گفت: بازار سهام سقوط خواهد “کار کردن خوب است.” داو آتی شد تا اندکی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات روز سه شنبه.

روز دوشنبه کاخ سفید به دنبال اضافی $2.5 میلیارد دلار از کنگره برای کمک در مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگ هند روز سه شنبه پس از یک دولت شام در دهلی نو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de