مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد از مسافت پیموده شده استانداردهای جرات تغییر آب و هوا با فشار

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد بلند پروازانه اوباما-دوران مسافت پیموده شده خودرو استانداردهای روز شنبه, بالا بردن سقف مخرب سوختهای فسیلی برای سال آمده و برش یکی از ایالات متحده بزرگترین تلاش در برابر تغییر آب و هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر حکومت نهایی روز شنبه در مسافت پیموده شده از طریق استانداردهای 2026. تغییر — پس از دو سال از تهمت و تهدید و مبارزه متحده و یک جناح از خودروسازان که مخالف حرکت می کند — آب کردن دشوار اوباما مسافت پیموده شده استاندارد است که باید تشویق خودروسازان به سطح شیب دار بالا تولید خودروهای برقی و سوخت بیشتر گاز و وسایل نقلیه دیزلی.

“ما در حال ارائه در رئیس جمهور تهمت قول به صحیح فعلی اقتصاد سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای استاندارد” Andrew Wheeler رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در بیانیه ای که روز شنبه به مناسبت انتشار.

او گفت که حکومت نهایی “قرار می دهد و در جای معقول” برنامه ملی “اعتصاب حق نظارتی تعادل است که محافظت از محیط زیست ما و مجموعه مناسب برای اهداف صنعت خودرو است. از این قاعده پشتیبانی از اقتصاد ما و ایمنی از خانواده های آمریکایی است.”

مخالفان ادعا تغییر — برش سلف خود را میراث تلاش در برابر آب و هوا-تغییر سوختهای فسیلی — به نظر می رسد رانده و مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای خنثیسازی طرح های نظارتی رئیس جمهور سابق باراک اوباما و می گویند حتی دولت به سختی با اشاره به نوع خاص مزایای قابل اثبات به رانندگان بهداشت عمومی و ایمنی و یا اقتصاد که به طور معمول همراه با استانداردهای تغییرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید: looser مسافت پیموده شده استاندارد خواهد شد اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به خرید کمتر سوخت Suv ها است که ایالات متحده رانندگان مورد علاقه برای سال. مخالفان می گویند آن را به کشتن چند صد نفر بیشتر آمریکایی ها از یک سال از طریق آلوده هوا نسبت به اوباما استاندارد.

حتی “با توجه به فاجعه آنها با coronavirus آنها به دنبال یک سیاست است که رفتن به صدمه زدن به سلامت عمومی و کشتن مردم” گفت: Chet فرانسه سابق 39-سال کهنه از سازمان حفاظت محیط زیست که در آن او به عنوان یک مقام ارشد بیش از تولید گازهای گلخانه ای و مسافت پیموده شده استاندارد.

“این اولین بار است که یک دولت دنبال یک سیاست است که شبکه منفی به نفع جامعه و کاهش سوخت صرفه جویی” فرانسه گفت.

دلاور بهداشت ، تام Carper ارشد دموکرات در سنا زیست محیطی و عمومی این نسخهها کار کمیته آن را به نام “اوج بی مسئولیتی برای این دولت برای نهایی کردن یک عقبگرد است که منجر به آلوده هوا در حالی که کشور ما در حال کار در سراسر ساعت برای پاسخ به یک تنفسی بیماری همه گیر که اثرات ممکن است تشدید آلودگی هوا است.

در ققنوس در ضمن ساکن تبادل نظر Sainz ابراز ناامیدی در چشم انداز از دست دادن اوباما-دوران حکومت است که او امیدوار بود که او اجازه دهد کودکان پیش دبستانی به شکستن و دور از تلویزیون در داخل و خارج از بازی ، Sainz اکراه محدود به نیم ساعت در پارک روزانه پس از دختر توسعه آسم در 3 سالگی در خانه خود چند دقیقه از یک بزرگراه است.

“گریه کردم تا چند بار” Sainz گفت. “چگونه می توانم به شما بگویم که پدر او نمی تواند خارج شود به دلیل آلودگی هوا?”

مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه سر را ادامه فشار به عقب بهداشت عمومی و محیط زیست قوانین و مقررات با وجود شیوع کروناویروس پرچین توجه جهان. دولت — مانند دیگران قبل از آن مواجه است قوانین رویه ای است که ایجاد تغییرات به تصویب رسید قبل از شش ماه گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن ترم جاری سخت تر به پرتاب کردن حتی اگر کاخ سفید تغییرات سرنشینان.

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت است که اصلی سازمان طراحی تا قوانین جدید را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

زودتر پیش نویس از مسافت پیموده شده عقبگرد نشان داده اند دولت در تلاش برای توجیه آرامش مسافت پیموده شده استاندارد. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات ادعا وسایل نقلیه ارزان تر خواهد بود برای آمریکایی ها به خرید چرا که خودروسازان باید ذخیره شده در تولید گازهای گلخانه ای-برش فن آوری است. سابق سازمان حفاظت محیط زیست انتشار مقامات می گویند هزینه سوخت بیشتر و هزینه های افزایش اسکناس های بهداشت و درمان از اضافی آلودگی انصراف از هر دشنه پس انداز.

استانداردهای تقسیم صنعت خودرو با فورد و بی ام و هوندا و فولکس واگن با جانبداری کالیفرنیا و موافقت با استاندارد بالاتر است. بسیاری دیگر از خودروسازان ادعا اوباما-دوران استانداردهای تصویب شد با عجله و غیر ممکن خواهد بود برای دیدار از آنجا که مصرف کنندگان منتقل کرده اند به طور چشمگیری دور از کارآمد اتومبیل های Suv ها و کامیون ها.

کالیفرنیا و حدود یک دوجین از کشورهای دیگر می گویند آنها را به ادامه مقاومت در برابر تهمت استاندارد در دادگاه.

در سال گذشته 72 درصد از وسایل نقلیه جدید خریداری شده توسط مصرف کنندگان ایالات متحده شد کامیون یا SUV ها. آن 51 درصد زمانی که استانداردهای فعلی به اثر رفت در سال 2012.

دولت اوباما موظف سالانه 5 درصد افزایش اقتصاد سوخت. به بیرون درز نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین پیشنهاد نشان می دهد 1.5 درصد افزایش سالانه, حمایت از آن پیشنهاد اولیه به سادگی برای جلوگیری الزامی افزایش در بهره وری سوخت پس از سال 2020 است.

بخش حمل و نقل است که این کشور بزرگترین منبع آب و هوا-تغییر تولید گازهای گلخانه ای.

جان Bozzella مدیر عامل شرکت اتحاد برای خودرو نوآوری یک گروه تجارت به نمایندگی از خودروسازان گفت: صنعت هنوز هم می خواهد میانه بین دو استانداردها و آن را پشتیبانی سال بیش از سال مسافت پیموده شده را افزایش می دهد. اما او می گوید: اوباما-دوران استانداردهای منسوخ شده و با توجه به شدید شیفت به کامیون ها و Suv ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره استاندارد هستند به احتمال زیاد به علت خرابی در صنعت خودرو به دلیل با چالش های قانونی رود خودروسازان نمی دانید که استانداردهای آنها را مجبور به اطاعت کنند.

“از آن خواهد شد فوق العاده مخل” گفت: Richard J. پیرس جونیور یک استاد حقوق در دانشگاه جورج واشنگتن است که دارای تخصص در مقررات دولت.

متحده و گروه های زیست محیطی را به چالش خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین و ایالات متحده دادگاه منطقه به احتمال زیاد خواهد شد و صدور دستور موقت قفسه بندی آنها را تا زمانی که آن تصمیم می گیرد که آیا آنها قانونی است. به منظور به طور موقت به احتمال زیاد به چالش کشیده خواهد شد با دیوان عالی کشور است که در سال های اخیر موارد رای دادند 5-4 که یک منطقه قاضی نمی تواند موضوع چنین در سراسر کشور سفارش پیرس گفت. اما ملت بالاترین دادگاه همچنین می تواند حفظ نظم در اثر اگر آن را تعیین گروه های چالش برانگیز مغلوب ساختن پیشی جستن استاندارد هستند به احتمال زیاد به نفع خود.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“ما در حال صحبت کردن کاملا یک مدت طولانی یک تا سه سال به هر حال قبل از ما می توانید انتظار برای دریافت یک تصمیم نهایی در شایستگی” پیرس گفت.

Krisher گزارش از دیترویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im