مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات بخواهید به تاخیر داده های سرشماری برای رای دادن مناطق کرسی مجلس

بزرگنمایی این تصویر

یک فرد با پوشیدن ماسک پیاده گذشته پوستر تشویق مشارکت در سرشماری سال 2020 در ماه آوریل در سیاتل. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تد S. وارن/AP

با این بیماری همه گیر کوروناویروس اخلال در برنامه به صورت مداوم 2020 سرشماری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است درخواست از کنگره برای تصویب یک قانون جدید است که تغییر عمده ای که مهلت تعیین توزیع نمایندگی سیاسی و بودجه فدرال برای سال آینده.

اداره آمار درخواست که نمایندگان مجلس با تمدید مهلت قانونی برای اداره برای ارائه به رئیس جمهور جدید دولت تعداد جمعیت استفاده می شود برای توزیع مجدد کنگره کرسی و رای کالج انتخاباتی میان ایالات — چهار ماه به مارس 30 2021 از دسامبر. 31 با توجه به بیانیه ای در روز دوشنبه منتشر شده توسط اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham و تجارت وزیر ویلبر راس که نظارت این اداره است.

این اداره نیز درخواست کنگره به آن چهار ماه بیشتر به ارائه داده های سرشماری به دولت redistricting مقامات به منظور ترسیم رای گیری مناطق در سراسر کشور است. که مهلت خواهد حرکت از 31 مارس سال 2021 به جولای 31, 2021.

اگر تایید این درخواست می تواند پرتاب آچار به redistricting طرح در بسیاری از کشورهای. نیوجرسی و ویرجینیا به redraw قانونی مناطق در سال آینده خود را قبل از آخرین مهلت تشکیل پرونده برای انتخابات در سال 2021 با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

بیش از 70 میلیون خانوار در سراسر ایالات متحده در حال حاضر شرکت در قانون اساسی موظف سر تعداد اما این تنها در حدود نیمی از کسانی که انتظار برای پاسخ خود را.

دیگران هنوز هم ممکن است نیاز به شمارش توسط یک سرشماری کارگر در فرد اما این اداره اعلام کرد روز دوشنبه این برنامه ریزی بیشتر به تعویق انداختن سرشماری زمینه عملیات تا ژوئن 1 و به گسترش شمارش تا اکتبر. 31 با توجه به به روز رسانی برنامه.

مایکل کوک رئیس سخنگوی این اداره می گوید NPR در یک ایمیل که در آن آژانس را “ارزیابی” است که در ادامه به تعداد جمعیت کشور تا پایان اکتبر به معنی آن را نمی تواند برآورده زمان مهلت قانونی برای ارائه apportionment تعداد به رئیس جمهور و redistricting داده ها به ایالات متحده.

این اداره در نظر دارد برای اولین بار ساخته شده پنج شنبه با تشکر. کارولین Maloney (D-n. y.) که صندلی های این خانه نظارت و کمیته اصلاحات.

در یک مصاحبه مطبوعاتی توصیف یک تماس تلفنی راس برگزار شد با برخی از اعضای کنگره در مورد برنامه های مالونی می گوید: “کمیته را به دقت بررسی” درخواست برای تغییر سرشماری مهلت در حالی که همچنین با انتقاد از دولت برای ارائه اطلاعات بیشتر و اجازه می دهد Dillingham دفتر مدیر به مختصر این کمیته در مورد برنامه های خود را در پاسخ به همه گیر.

“اگر دولت در تلاش است برای جلوگیری از درک سیاسی سرشماری جلوگیری از سرشماری مدیر از جلسه این کمیته و سپس به استثنای او را از تماس با سازماندهی شده توسط کاخ سفید در حال و نه تشویق, حرکت,” مالونی گفت: در این بیانیه نوشته شده است. “قانون اساسی اتهامات کنگره با تعیین چگونگی سرشماری انجام شده است بنابراین ما نیاز دولت به همکاری با درخواست ما بنابراین ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه از طرف مردم آمریکا.”

با توجه به خانه نظارت کمیته آزادی مطبوعات راس “اذعان کرد که دولت تا به حال نه در پی ورودی از کنگره در مورد این درخواست پیش از این تماس به دلیل نگرانی در مورد نشت به مطبوعات است.”

پرسیده شده توسط NPR چرا هیچ اداره آمار مقامات شرکت کننده در تماس طبخ پاسخ در یک ایمیل که Dillingham در حال حاضر قصد صحبت با اعضای کنگره “در اسرع وقت” اشاره کرد: “وزیر بازرگانی است قانونی تفویض مسئولیت به انجام سرشماری بمدت ده سال و در زمان نقش خواستار کلیدی رهبران کنگره برای ادامه روند مشاوره.”

دفتر تغییرات برای سال 2020 سرشماری شدند با حمایت Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر یکی از اصلی گروه دفاع برای شرکت در تعداد.

“اگر آن را امن نیست به آمار داوطلبان مراجعه به خانه های مردم در ماه ژوئن پس از آن کنگره موظف است به در نظر گرفتن گزینه های دیگر برای محافظت از سرشماری کارگران و جوامع آنها خدمت می کنند و برای اطمینان از عادلانه count” گوپتا در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم به سازش سلامت جوامع ما و یا انصاف و دقت سرشماری.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im