مغلوب ساختن پیشی جستن نام Rep. علامت مراتع جدید خود را رئیس ستاد

واشنگتن – در این میان یکی از دلهره آور ترین بحران خود, دولت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او تا به حال ساخته شده و عمده کارکنان تعمیرات اساسی جایگزین خود اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney با جمهوری خواه در کنگره علامت مراتع.

در حالی که بسیاری از کشور متمرکز بود بر گسترش coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تعجب زدن جمعه شب صدای جیر جیر کرد و گفت Mulvaney را تبدیل به ایالات متحده فرستاده ویژه ایرلند شمالی است.

“من به مدت طولانی شناخته شده و مشغول به کار با علامت و رابطه بسیار خوب,” او نوشت: ضمن تشکر از Mulvaney — که هرگز خود را تکان داد “بازیگری” عنوان “برای داشتن خدمت دولت به خوبی.”

بلند شایعه حرکت در می آید به عنوان برگ برنده بوده است کشیدن هم یک تیم از وفاداران و متحدان جلوتر از آنچه که انتظار می رود تلخ انتخاب مجدد مبارزه است. اما زمان — به عنوان دولت او بود در حال حاضر رو به انتقاد بیش از دست زدن به آن از شیوع — تهدید به تشدید نگرانی ها در مورد حکومت توانایی محافظت از ملت از یک ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان.

Mulvaney شده بود رهبری دولت را از بین پاسخ به این ویروس تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری کل-از-تلاش دولت بیش از یک هفته پیش.

این فقط یکی از یک سری طولانی از تنزل رتبه برای Mulvaney که در رابطه با تهمت شروع به ترش طولانی نیست پس از او نامگذاری شد و به سمت در دسامبر سال 2018 است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود چشم دوخته اند و این تغییر برای بسیاری از سال به گفته افراد آشنا با تفکر خود را اما می خواستم صبر کنید تا پس از استیضاح حماسه بود خود را به حرکت می کند.

مراتع زمانی رهبر خانه آزادی حزبی است دیرین تهمت محرم و هیئت مدیره صدایی که سیاسی غرایز تهمت احترام می گذارد. او که سال گذشته اعلام شد که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد خود کارولینای شمالی خانه صندلی و گفت: در این زمان است که او انتظار می رود برای پیوستن به برگ برنده این تیم در برخی از ظرفیت. او را مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم رئیس ستاد در بسیاری از سال است.

او رسما از این کار ارائه شده پنج شنبه با توجه به یکی از افراد آشنا با این موضوع که مانند دیگران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد تغییرات publicly. Mulvaney مطلع شد جمعه.

برخی از خارج از مشاوران به حال هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن است که ساخت چنین مشخصات بالا سوئیچ در طول coronavirus بحران خواهد سر و صدا بازارهای ولع مصرف و ثبات و تصمیم خود را اعلام و پس از دیوار خیابان بسته شده بود جمعه بود و تا حدودی مطلع این نگرانی به مردم گفت.

سابق کنگره از ایالت کارولینای جنوبی،, Mulvaney تا به حال به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک مبارک جنگجو راضی با اجازه “تهمت تهمت” را به عنوان او با تمرکز بر تقویت کاخ سفید روحیه کارکنان و wooing قانونگذاران در کمپ دیوید ریاست جمهوری عقب نشینی است. و در حالی که او هرگز رنده شده را روی تهمت و یا دیگر کاخ سفید کارکنان مانند دو مرد که برگزار شده بود پست قبل از او Mulvaney شده بود تنزل به حاشیه حتی قبل از اینکه یک فاجعه اواسط ماه اکتبر کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اصرار داشت در عوض طبیعی بود که آن را به سیاست خارجی undercutting موقعیت رئيس جمهور است که چنین چیزی وجود دارد در ارتباط با اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود در مورد Mulvaney را از دست داده و استیضاح پروب و همچنین گسله Mulvaney — که feuded با کاخ سفید و مشاور در طول پروب برای نصب یک قوی تر دفاع از اقدامات خود را.

هنوز متحدان او تا به حال بارها و بارها خار rumblings از خروج قریب الوقوع و گفته بود که به تازگی به عنوان ماه گذشته که او برنامه ریزی شده برای اقامت حداقل از طریق انتخابات در ماه نوامبر.

تا کنون از او تبرئه شده توسط سنا در استیضاح اتهامات ناروا شده است در یک قطره اشک برای خلاص شدن از شر دولت او از کسانی که او بداند به اندازه کافی وفادار است. و او شده است مونتاژ یک تیم از اعتماد خواص به عنوان او آماده برای سخت انتخاب مجدد مبارزه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

مراتع از متحدان و دوستان رئیس جمهور روشن ساخته است به کاخ سفید و کسانی که به رئیس جمهور این است که او هیچ برنامه ای برای سعی کنید برای مهار تهمت به دیگران — مانند Mulvaney را سلف بازنشسته چهار ستاره ژنرال جان کلی — تلاش کرده اند و موفق به انجام است.

یک فرد نزدیک به Mulvaney اصرار او خوشحال بود با تصمیم گیری را در مراتع اشاره کرد دو تن از آنان دوستان و خدمت کرده بود با هم در خانه آزادی حزبی. در واقع آنها گفت: Mulvaney مطرح کرده بود این ایده از مراتع به عنوان رئیس ستاد قبل از او حتی تا به حال این کار و مورد بحث و بررسی این طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از سفر به هند در هفته گذشته.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im