مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت به هنگ کنگ ویژه ایالات متحده در رابطه

واشنگتن—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که دولت او را “آغاز روند” از پایان دولت ایالات متحده به ویژه در رابطه با هنگ کنگ از جمله در تجارت و اجرای قانون و این که او به خروج از سازمان جهانی بهداشت به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای مقابله به مثل در برابر چین است.

اما رئیس جمهور مشخص نیست در مورد سرعت و دامنه اقدامات و اظهارات خود به سمت چپ بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. بازارهای سهام افزایش یافت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در کاخ سفید به باغ گل رز نشان می دهد که سرمایه گذاران بود می ترسید رئیس جمهور را حتی بیشتر سخت گیرانه مراحل را در مقابل چین در جهان است و دومین اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز طیف وسیعی از نارضایتی در برابر چین “تخلفات,” عصبانیت محکوم تجارت کشور و شیوه های امنیتی و سرکوب آزادی های مدنی در هنگ کنگ و همچنین تاثیر آن در که.

به عنوان مجازات گفت: آغاز خواهد شد سلب دور هنگ کنگ امتیازات با ایالات متحده از جمله استرداد پیمان و روابط تجاری با چند استثنا. او گفت که دلار هنگ کنگ خواهد بود موضوع را به کنترل صادرات است که جلوگیری از چین از به دست آوردن دسترسی به انواع خاصی از فن آوری های پیشرفته اما او مشخص نکرد که آیا این تعرفه مربوط به واردات از سرزمین اصلی خواهد بود گسترش یافت و به دلار هنگ کنگ است.

“من امروز اعلام خواهد تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از موافقت نامه های ما با هنگ کنگ” رئيس جمهور گفت: از جمله “اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک از بقیه از چین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه آمده تا حد زیادی در پاسخ به پکن حرکت می کند این هفته به در محل قرار داده گسترده جدید امنیت ملی قدرت بیش از هنگ کنگ. روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که او در گزارش به کنگره تعیین که دلار هنگ کنگ دیگر معنیداری استقلال تحت چینی قاعده است. Pompeo پیدا کردن به مبلغ یک توصیه که ایالات متحده باید خود تجدید نظر ویژه در رابطه با هنگ کنگ.

رئیس جمهور گفت: امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ “گسترش رسیدن به چین تهاجمی دولت و دستگاه امنیتی را به آنچه بود که قبلا سنگر آزادی است.” او افزود که چین و هنگ کنگ مقامات تلقی مسئول عقبگرد آزادی در این سرزمین خواهد بود موضوع را به تحریم.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از سوی مقامات در پکن و هنگ کنگ. جهانی بار دولت اجرا چینی, روزنامه گفت: در یک unsigned سرمقاله شنبه اولیه که تهمت حرکت خواهد تنها به تقویت موضع چین و بیشتر متحد مردم آن در برابر ایالات متحده است.

“واشنگتن در حال ساخت یک بزرگتر قمار اما اقتصاد امریکا است که به عنوان چربی آن را به عنوان یک بار بود و آن را هنوز هم سرفه از coronavirus” سرمقاله بخوانید. “خود تاکتیک مقدار به چیزی بیش از آهسته خودکشی یک ابر قدرت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم می تواند پیامدهای قابل توجهی برای هنگ کنگ و آن 7.5 میلیون نفر از ساکنان بسیاری از آنها در مبارزه برای حفظ آزادیهای فردی و حکومت قانون — مرکزی هر دو به خاک این وضعیت به عنوان یک nexus جهانی سرمایه داری — در صورت افزایش فشار از حزب کمونیست چین. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات بیشتر می تواند ارد های بین المللی اعتماد به نفس در هنگ کنگ توانایی خود را برای حفظ هویت منحصر به فرد و مزایای آن در خدمت به عنوان پایه ای برای چینی و شرکت های خارجی است.

اما چند تحلیلگران واکنش نشان داد و با احتیاط با توجه به ناشناخته های بسیاری در اطراف چه اقداماتی دقیقا مغلوب ساختن پیشی جستن را.

“اگر چه وجود دارد بسیاری از آتش و گوگرد در رئيس جمهور در سخنان وجود دارد چند جزئیات گفت:” اسکات کندی متخصص در چین سیاست های اقتصادی در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “این می تواند ویرانگر و یا محدود نتیجه بسته به اینکه چگونه ایالات متحده درآمد حاصل.”

امریکایی, مدیران شرکت های بزرگ و آمریکا اتاق بازرگانی است که نشان دهنده شرکت های آمریکایی در هنگ کنگ هشدار داده اند تهمت و دولت در برابر اقدام با عجله به تغییر رابطه خاص که در آن دولت آمریکا به خاک مزایای با توجه به تعرفه صادرات کنترل ویزا و اجرای قانون همکاری که سرزمین اصلی چین می کند.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در این هفته که چین را به “همه اقدامات لازم” در برابر اقدامات سازمان ملل بیش از هنگ کنگ موضوع است. چین متکی به دلار هنگ کنگ به عنوان اولین توقف برای مالی و معاملات تجاری است. بسیاری از بستگان از بالا, پارتی مقامات انجام کسب و کار و اموال خود را به طوری که آنها در حال سرمایه گذاری در حفظ مثبت جهانی برداشت از خاک این وضعیت. و بسیاری از شرکت های چینی افزایش سرمایه توسط مثال در بورس سهام هنگ کنگ.

برخی از کارشناسان هشدار داده است که تهمت اقدامات ممکن است در نهایت به مقامات چینی یک باز بیشتر در تلاش خود را برای تحکیم کنترل از خاک است.

“ایالات متحده گزینه های بسیار کمی است که کمک خواهد کرد که دلار هنگ کنگ در برابر پکن تلاش خود را برای محدود کردن استقلال گفت:” جسیکا چن وایس دولت استاد در دانشگاه کرنل.

یک رویارویی بین دو قدرت بیش از هنگ کنگ او افزود: “احتمالا بیشتر انجام دهید برای صدمه زدن به هنگ کنگ از متقاعد کردن پکن برای تغییر،”

روابط بین ایالات متحده و چین در بدترین نقطه در دهه. اکنون پس از دو سال دعوا بر تجارت و تکنولوژی هنگ کنگ و coronavirus همه گیر پدید آمده است به عنوان منابع جدید جنگ شتاب مارپیچ رو به پایین از رابطه بین دو کشور اقتصاد است.

Flanked توسط top امنیت ملی و اقتصادی مقامات تهمت تحویل کیفرخواست داغدار از رفتار است که تکرار نوظهور خط حمله در رئیس جمهور کمپین انتخاب مجدد به عنوان او به دنبال منحرف کردن مقصر برای دولت او را شکست به بنیادی این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی است.

معلوم بود از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام آیا او صدور رسمی اجرایی به منظور به طور کامل پایان رابطه خاص با هنگ کنگ. دولت می تواند تکه تکه اقدامات — به عنوان مثال اعمال همان تعرفه کالا از هنگ کنگ است که ایالات متحده امریکا بر روی محصولات از سرزمین اصلی چین — قبل از اینکه به طور کامل قطع کرد.

“کنترل صادرات, تعرفه, درمان, ویزا و اقدامات دیگر در این جدول اما تاثیر بالقوه در چین, هنگ کنگ و ایالات متحده کسب و کار نامشخص است و بدون جزئیات بیشتر” وندی کاتلر, معاون رئيس جمهور از انجمن آسیا, موسسه سیاست گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

جدا از هنگ کنگ موضوع تهمت و مقامات کاخ سفید اعلام کرد چندین اقدامات با هدف تنبیه چین است. در میان آنها: مسدود کردن ورود به ایالات متحده برای مقطع ارشد یا بالاتر در سطح دانش آموزان در ارتباط با نهادهایی که حمایت از “چین نظامی-مدنی fusion استراتژی” که برخی از مقامات آمریکایی می گویند تشویق تکنولوژی سرقت.

به گزارش نیویورک تایمز این هفته که مقامات آمریکایی تا به حال تصمیم به لغو ویزا برای فارغ التحصیلان از دانشگاه های با روابط نظامی که می تواند هزاران نفر از دانش آموزان چینی کمتر از یک درصد از کل تعداد از چین تحصیل در ایالات متحده است. از ممنوعیت صدور ویزا برای اولین بار اعمال شده بر روی یک دسته از دانش آموزان چینی که تا کنون بیشترین دانشجوی خارجی جمعیت در ایالات متحده است.

رئیس جمهور همچنین گفت که او کارگردانی مشاوران او به نگاه به یک شکست برای دیدار با استانداردهای حسابداری توسط شرکت های چینی که ذکر شده در بورس سهام ایالات متحده. چینی قانون محدودیت دسترسی حسابرسان به اطلاعات مالی در چین و قانونگذاران از هر دو طرف شکایت کرده اند این نهاد سرمایه گذاران آمریکایی در خطر است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

و تهمت نیز گفت که او “فسخ” ایالات متحده “رابطه” با کسی که از او به تصویر کشیده شده به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی حزب کمونیست چین. رئیس جمهور که قبلا متوقف بودجه به این سازمان بارها و بارها سرزنش سازمان و چین برای قراضه coronavirus پس از شیوع این بیماری همه گیر به ایالات متحده است.

متحدان که در آن می شود که بسیاری از کمک های مالی خود را از ایالات متحده در دفاع از این سازمان و آن پاسخ به همه گیر و گفت آن را در میان قدیمیترین بهداشت عمومی صدای هشدار خطر از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق شد در باغ گل رز با Pompeo; وزیر خزانه داری استیون Mnuchin; U. s. trade representative, Robert E. Lighthizer; مشاور امنیت ملی, Robert C. o’brien; و مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی لری Kudlow.

Pompeo قبلا به نام جدید چینی امنیت ملی قانون در هنگ کنگ “ناقوس مرگ” برای قلمرو مالی جهانی و مرکز تجاری است که در تئوری semiautonomy تا 2047 تحت یک پیمان بین المللی است که بریتانیا و چین به امضا رسید و در سال 1984. از آنجا که ایالات متحده قانون تصویب شده در سال 1992 تاسیس شده رابطه ویژه.

چین خشونت گاهی اوقات تلاش برای سرکوب یک طرفدار دموکراسی جنبش اعتراضی در هنگ کنگ خواسته اند یک بحث درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در میان متحدان آن بر سر چه با زور و اجبار به پاسخ. امنیت ملی hawks از جمله Pompeo و اوبراین می گویند آن را ضروری است برای ایالات متحده به بررسی چین استبداد و دفاع از اصول دموکراتیک است. اقتصادی مقامات و گروه های کسب و کار ترس یک تقابل سیاسی است که می تواند upend بازارهای جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود جایگزین بین effusive ستایش برای رئیس جمهور شی جین پینگ از چین و عصبانی broadsides در مورد چین تجارت, شیوه ها و دست زدن به آن از اولیه شیوع کروناویروس. در اظهارات خود جمعه تهمت مهمترین آنها اشاره نمی کند چینی رهبر با نام.

“این یک تلاش از جان گذشته توسط رئیس جمهور تهمت به منحرف کردن امریکا از فاجعه مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس و شکست مکرر به نگه داشتن دولت چین به حساب زمانی که آن را مهم ترین و گفت:” آنتونی بلینکن ” معاون سابق وزارت امور خارجه و مشاور سیاست خارجی به مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

بلینکن شارژ که برنده شده بود به “نرم چین در مورد دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ به امید تامین امنیت تجارت ایران” اشاره کرد که برنده قبلا قدردانی یازدهم در پاسخ به تظاهرات.

برخی از سرمایه گذاران بود و می ترسید که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اعلام شدید تر اقدامات جمعه مانند دور انداختن تجارت خود را مقابله با چین است.

تنش بیش از هنگ کنگ را در معرض خطر سرایت به گسترده تر روابط اقتصادی به طور بالقوه reigniting یک اختلاف تجاری که منجر به شیب تعرفه roiling بازارهای سهام و اخلال در شرکت های زنجیره تامین برای خیلی از دو سال گذشته.

بعد از یک مدت طولانی مذاکره ایالات متحده و چین در طلیعه آتش بس در ماه ژانویه با امضای یک فاز 1 ایران یک توافق که شامل یک تعهد چین برای خرید بیشتر آمریکایی کشاورزی و کالاهای دیگر. اما این بیماری همه گیر به رهبری چین به سقوط دور در پشت برنامه در حدود 200 میلیارد دلار از خرید اضافی آن وعده داده شده را قبل از پایان سال 2021.

از طریق افزایش واردات چین فقط $19.8 میلیارد دلار وعده داده شده آمریکا کالاهای زیر به یک هدف از $43.2 میلیارد دلار با توجه به پیگیری توسط چاد Bown, یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او بزرگ شده اند به طور فزاینده ای نسبت به آن تنظیم. اما آنها با یک انتخاب دشوار: استیک با مقابله و خطر به دنبال feckless در انتخابات سال یا راه رفتن از پیمان شمارش آنها به عنوان برگ برنده را امضا دستاورد با چین و خطر تحمیل درد بیشتر در کشاورزان بودند که انتظار می رود از آن بهره مند شوند.

برای لحظه ای آنها امیدوارند که سخت تر اظهارات را goad چینی به عمل است.

استفان Vaughn سابق تجارت رسمی است که در حال حاضر یک شریک در King & Spalding اصرار داشت که چین تا به حال بیشتر به از دست دادن.

“اگر چین مطابق با توافق رئیس جمهور می شود سود معامله,” او گفت:. “اگر چین منطبق نیست با معامله چین روبرو خواهد شد و اجرای و تاریخ نشان می دهد اجرای لطمه می زند و چین بیش از آن لطمه می زند, ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>