مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد ‘کل’ اقتدار بیش متحده — در حال حاضر او Backpedaling

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت آدرس خبرنگاران در کاخ سفید به باغ گل رز در طول روزانه coronavirus نیروی کار جلسه توجیهی در تاریخ 14 آوریل. الکس ونگ/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس ونگ/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت اقتدار به طور یک جانبه بازگشایی متحده’ اقتصاد بود به صراحت رد در میان کارشناسان این هفته پس از اعلام روز دوشنبه که او “کل” قدرت را به حکومت زمانی که ایالات متحده خواهد سهولت coronavirus محدودیت.

پس از دریافت دو حزبی مقاومت از سخنان خود تهمت در روز سه شنبه اقدام به backpedal موضع خود گفت که او خواهد بود هماهنگی با دولت فرمانداران به “اجازه” را راه اندازی مجدد خود را در کشورهای مربوطه’ اقتصاد.

“من خواهد بود صحبت کردن به تمام 50 فرمانداران بسیار در مدت کوتاهی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من خواهد شد و سپس اجازه هر فرد فرماندار هر فرد به پیاده سازی یک بازگشایی بسیار قدرتمند بازگشایی طرح از املاک خود را در یک زمان در یک شیوه ای است که مناسب ترین.”

اما فرمانداران لازم نیست تهمت به اجازه حرکت خود را برای مقابله با کروناویروس که آیا آن را نگه داشتن مدارس و کسب و کار تا حد زیادی بسته — یا گفتن آن را امن برای دوباره باز کردن آنها را.

“این خیلی ساده و آشکار آن را حتی قابل بحث” کاتلین Bergin, استاد کرنل دانشکده حقوق گفت: NPR برایان Naylor. “مغلوب ساختن پیشی جستن حق ندارد به سهولت اجتماعی فاصله و یا برای باز کردن مدارس و یا کسب و کار خصوصی. این مسائل به صورت متحده برای تصمیم گیری تحت قدرت خود را برای ارتقای سلامت و رفاه یک قدرت تضمین شده توسط 10th متمم قانون اساسی.”

رئيس جمهور در آخرین اظهارات به نظر می رسد تلاش برای نرم کردن موضع خود را از یک روز قبل از آن که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس” در شرایط بازگشایی اقتصاد ملی در میان coronavirus’ ادامه داد اجتماعی و اقتصادی پارگی.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است,” او اضافه شده است.

اما این طوری نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای تغییر ناپذیر قدرت بیش متحده’ حقوق اقتصادی راه اندازی یک سراسیمگی از انتقاد از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس.

ائتلاف فرمانداران در هر دو ایالات متحده سواحل در روز دوشنبه توافق کردند که به مختصات زمانی و چگونه آنها را در نهایت سهولت خود را در کشورهای مربوطه coronavirus محدودیت.

“هر گونه برنامه ریزی برای بازگشایی جامعه باید توان اطلاعات محور و کارشناسان نه نظر و سیاست” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات گفت: مدت کوتاهی قبل از اعلام این تصمیم است.

جمهوری خواه در کنگره لیز چنی از وایومینگ رد تهمت ادعا می کند در یک صدای جیر جیر, ذکر, “دولت فدرال ندارد قدرت مطلق” و سپس به نقل 10 متمم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de