مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش استقرار ماموران فدرال برای پایان دادن به 'انفجار عکاسی'

بزرگنمایی این تصویر ماموران فدرال با استفاده از کنترل جمعیت مهمات برای متفرق کردن معترضان در این هفت

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

ماموران فدرال با استفاده از کنترل جمعیت مهمات برای متفرق کردن معترضان در این هفته در علامت گذاری O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در پرتلند سنگ. نوح برگر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نوح برگر/AP

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت دولت او را "خروش" فدرال اجرای قانون مقامات برای کمک به مبارزه با جرم و جنایت در شیکاگو و Albuquerque, N. M., به عنوان بخشی از وزارت دادگستری بحث عملیات افسانه است.

تهمت متهم سیاستمداران محلی در شهرهای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای پرداختن به آنچه که او می گوید در حال امواج از جرم و جنایت به عنوان عمومی و برخی از سیاستمداران تماس برای کاهش police department بودجه.

"در هفته های اخیر شده است وجود دارد یک رادیکال جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا "شدید سیاستمداران باید پیوست این ضد پلیس جنگهای صلیبی و خستگی ناپذیر تخطئه ما اجرای قانون قهرمانان."

"نگاه به آن از هر نظر خود را در تلاش برای تعطیل پلیس در جوامع خود منجر به تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت. این خونریزی باید پایان یابد. این خونریزی به پایان خواهد رسید" رئیس جمهور اضافه شده است.

با استناد به یک سری از آمار جرم و جنایت از جمله برای شهر نیویورک و فیلادلفیا و مینیاپولیس – مغلوب ساختن پیشی جستن خواست دیگر شهرستانها به درخواست برای فدرال کمک کند.

در طی یک رویداد در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بحث استقرار ماموران فدرال خواهد بود "به جوامع گرفتار جرم و جنایت خشونت آمیز." وی افزود: دولت "هیچ چاره ای جز درگیر شدن."

مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق شد و توسط دادستان کل ویلیام Barr که به جزئیات عملیات افسانه است.

"این ها 'خیابان' عوامل و محققان که کار خواهد کرد برای حل قتل و خشونت باندهای" Barr گفت: در آماده سخنان با اشاره پرسنل خواهد آمد از اف بی آی اداره مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده مارشال خدمات وزارت امنیت داخلی و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

"این متفاوت است از عملیات و تاکتیکی تیم ما با استفاده از برای دفاع در برابر شورش و اوباش خشونت" بر گفت.

این اطلاعیه به شرح زیر مشابه سخنان چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی که اصرار داشت که این روز اجرایی خواهد "نه عقب نشینی" از معترضان که به خیابان آمده اند در ضد نژادپرستی و خشونت پلیس تظاهرات.

حضور فدرال آمريکا در لباس استتار با هیچ نشان شده است ملاقات با سفت انتقاد در طول هفته گذشته در اورگان که در آن عوامل متهم شده اند ربودن مسالمت آمیز معترضان را در خیابان پرتاب آنها را به بینام و وسایل نقلیه و قرار دادن آنها تحت بازداشت است.

Barr گفت: 200 ماموران فدرال فرستاده شده اند به Kansas City, Mo. همراه با $3.6 میلیون دلار کمک مالی برای کمک به استخدام بیشتر افسران پلیس. مشابه تعدادی از عوامل و کمک های مالی خواهد شد به شیکاگو, او گفت:. بیش از 35 عوامل خواهد بود رفتن به آلبوکرک همراه با بیش از 1.5 میلیون دلار در کمک های مالی او گفت:.

قربانیان جرم و جنایت شد و در کاخ سفید برای اعلام از جمله اعضای خانواده از افسانه Taliferro 4-ساله پسر کشته شده در ماه گذشته در کانزاس سیتی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن