مغلوب ساختن پیشی جستن Esper آرزو Bon Voyage به بیمارستان کشتی را برای شهر نیویورک

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در مقابل USNS راحتی در نورفولک., در روز شنبه. کشتی عزیمت به نیویورک برای کمک به بیمارستان ها در پاسخ به شیوع کروناویروس. وزیر دفاع علامت Esper است در سمت راست. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پاتریک Semansky/AP

بیمارستان کشتی USNS راحتی کردم جریان از آن اسکله در نورفولک., در روز شنبه پس از یک پمپ پر از نیایش توسط رئیس جمهور تهمت کامل با cenacolo از پرچم آمریکا و یک گروه موسیقی نظامی.

کشتی برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در شهر نیویورک روز دوشنبه برای ارائه آن حدود 1,000 تخت بیمارستان به عنوان افزایش ظرفیت برای منطقه سخت ترین ضربه از coronavirus فاجعه است.

بیماران بدون بیماری می تواند درمان روی عرشه کشتی رئيس جمهور گفت: آزاد کردن مراکز درمان در ساحل برای افراد مبتلا به این بیماری همه گیر.

آسایش است “از 70000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم نیویورک جایی که من به خوبی می دانم یک جایی من و عشق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما برای شما در اینجا ما در حال مبارزه برای شما و ما با شما تمام راه را و ما همیشه خواهد بود.”

راحتی برنامه ریزی شده است برای باز کردن به بیماران در روز سه شنبه نسبت ناروا گفت.

وزیر دفاع علامت Esper همراه مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر کوتاه خود به نورفولک برای sendoff; مردان باقی مانده در پایان در نزدیکی اسکله تماشای کشش کاسته راحتی — سابق تانکر نفت در رنگ سفید رد و بدل با صلیب سرخ کردن به کانال.

کشتی است کارکنان فعال و رزرو پرسنل نیروی دریایی ایالات متحده خدمات مدنی mariners; این عمل توسط ارتش Sealift Command که پشتیبانی از نیروی دریایی است.

آسایش را یکسان برادر USNS Mercy میره از آن اسکله در سن دیگو و وارد روز جمعه در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im