پالم بیچ فلوریدا. – در حالی که بسیاری از جهان سیاسی متمرکز شده است در آیووا و قفقاز دوشنبه لگد زدن o ff انتخابات فصل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ذهن خود را بر روی یک نامزد حزب دموکرات که پرش اولیه رای گیری دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن p استفاده art of a S uper کاسه pregame مصاحبه با فاکس جدید s کانال Sean Hannity به انتقاد مایکل بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار است که نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات. خواه رئیس جمهور و بلومبرگ در حال اجرا دوئل چند میلیون دلار تبلیغات در طول یکشنبه شب بازی بزرگترین رویداد ورزشی سال.

تهمت متهم بلومبرگ که 5 فوت و 8 اینچ قد بلند, از ساخت یک درخواست خاص برای یک جعبه برای ایستادن روی اگر او واجد شرایط برای ریاست جمهوری آینده بحث. بلومبرگ کمپین را رد می کند و خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن یک “دروغگو.”

“چرا او باید به او یک جعبه ایستاده است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط فاکس. “چرا باید او را به عنوان این ، پس از آن معنا است که هر کس دیگری می شود یک جعبه؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن است “دروغ” بلومبرگ کمپین سخنگوی جولی چوب گفت.

“او یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد اتهام او دروغ می گوید اما سخنگوی Kayleigh McEnany توییتی که “کسی که به نظر می رسد دفاعی…”

عقب و جلو تأکید چگونه ستیز انتخابات در حال حاضر تبدیل به با دموکرات ها از حل و فصل خود را نامزد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه کامل برنامه ریزی شده بود به هوا بعد از ظهر یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر از کار اخراج کردن یک سری از اوایل یکشنبه anti-بلومبرگ توییتهایی خواستار میلیاردر “بخشی از خبر جعلی” و اصرار او “هیچ جا در رفتن است” و “فقط به هدر رفتن پول خود را” با وجود افزایش در پای صندوقهای رای است.

بلومبرگ در پاسخ خود را کنار بگذارند: “به نظر می رسد مانند تبلیغات ما در حال نگه داشتن شما در شب. ما رو یک در خاص شما باید به سازمان دیده بان است.” بلومبرگ 60-second نقطه تمرکز خود را بر اثر خشونت مسلحانه.

تهمت بود صرف تعطیلات آخر هفته خود در پالم بیچ فلوریدا جایی که او به گلف بوده و mingling با مهمانان خود غرامت پرداخت Mar-a-لاگو باشگاه. در شب شنبه او در ظاهر در یک رویداد وجود دارد به میزبانی “Trumpettes” fan club.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“ما فقط به حال ما, آرشیو نظرسنجی اعداد است که ما تا به حال,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنان خود با توجه به تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی. او همچنین در ستایش خواننده لی گرینوود که آهنگ “Proud to be an American” است که هر بار برگ برنده طول می کشد مرحله در تظاهرات. همچنین در حضور, در, عکس, شد, بازیگر استفان بالدوین و مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد Donald Trump Jr.

رئیس جمهور شد میزبان خود را سالانه سوپر باول, سازمان دیده بان حزب در فلوریدا قبل از بازگشت به واشنگتن در اواخر یکشنبه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im