مغلوب ساختن پیشی جستن حملات جلسات پیش از اولیه انتخابات برای آمریکا

موبایل علا. – جف جلسات جدید در نشریه علمی پژوهشی گام های به دست آوردن مجدد سابق خود در مجلس سنا صندلی رو تمدید انتقاد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند بزرگترین مانع پس از رئیس جمهور به نظر می رسد به مسخره سابق دادستان کل برای اینکه مجبور به اولیه رواناب.

مغلوب ساختن پیشی جستن شکست سکوت خود در جلسات’ مسابقه در آلاباما دوباره شلاق را در خود متحد سابق خود 2017 recusal از روسیه بررسی است. جدیدترین توییتر سرزنش با صدای شیپور می تواند آسیب بیشتر جلسات امید نصب سیاسی قیامت در دولت که در آن او تا به حال مدت طولانی است که یک محافظه کار آیکون.

جلسات سقوط کوتاه از برد ایران با نامزدی آشکار شنبه و به صورت سابق و مربی فوتبال کالج تامی Tuberville در جمهوری انتخابات. برنده مارس 31 رواناب را وقت دموکراتیک بهداشت ، Doug Jones به عنوان جمهوری خواهان سعی کنید به اصلاح مجلس سنا صندلی در یک بار قابل اعتماد قرمز دولت است.

جلسات واگذار سنا صندلی او برگزار شد به 20 سال زمانی که او منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل موقعیت او مجبور به استعفا شد و پس از recusal از روسیه درخواست موجب تاول انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور وزن در صبح روز چهارشنبه تنها چند ساعت پس از بازگشایی اولیه در آلاباما نامیده می شد.

“این چیزی است که اتفاق می افتد به کسی که وفادار منصوب می شود دادستان کل ایالات متحده و پس از آن ندارد عقل یا شجاعت به خیره پایین و پایان phoney روسیه شکار ساحره. Recuses خود را در روز اول در اتاق و مولر کلاهبرداری آغاز می شود!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر.

جلسات نمی recuse در اولین روز خود را در اتاق کار, اما به طوری که در ماه مارس سال 2017 پس از مشورت با مقامات ارشد وزارت دادگستری مقامات. جلسات گفت: از آنجا که او بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 که او مورد نیاز توسط وزارت دادگستری تنظیم و به recuse خود را از پروب به وجود دارد که آیا کمپین تبانی با روسیه است.

جلسه 73 بود حفظ وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مسابقه و دوباره در سخنرانی سه شنبه شب پس از انتخابات. او اشاره کرد که او برای اولین بار در ایالات متحده سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و استدلال او خواهد بود موثر در پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد.

“هر کسی می تواند می گویند آنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار اما بحث ارزان است اما من مبارزه بزرگ مسائل روز ما و برنده” جلسات گفت: تشویق جمعیت در زادگاه خود از تلفن همراه سه شنبه شب.

“ما باید از این فرصت به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار به واقعیت و من برای آن کار” جلسات گفت.

در آلاباما جلسات در بسیاری از زمینه ها بود مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از سیاست ها مسائل سخت در آغوش خط مواضع در مهاجرت و تجارت است. جلسه اول بود سناتور ایالات متحده به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن امریکا بزرگ دوباره کلاه در آلاباما تجمع است. اما در سیاسی و تاب و طنز, عمومی خود را در حال سقوط با تهمت او را تهدید می کند امید recapturing سابق خود صندلی.

اما Tuberville افزایش با به رسمیت شناختن نام از سال به عنوان یک مربی فوتبال در آبرن دانشگاه موقعیت خود را به عنوان یک سیاسی خارجی و تلاش برای سرمایه گذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته انتقادات از جلسات.

Tuberville کمپین به سرعت شروع به ترویج تهمت آخرین نظرات در رسانه های اجتماعی. “آقای رئیس جمهور, من نمی تواند بیشتر موافقم و در 27 روز کمک خواهد شد در راه” Tuberville نوشت: در توییتی پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تنها یک نامزد در این مسابقه را حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایین خط. داگ نیست. جف نیست. اما تامی خواهد شد” Tuberville و 65 گفت: کف حامیان در شب انتخابات سازمان دیده بان حزب.

سابق حزب جمهوری خواه آلاباما رئیس لایحه Armistead گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جدیدترین نظرات تنها اضافه کردن به جلسات مصائب.

“رئیس جمهور این است که محبوب ترین سیاستمدار در آلاباما بنابراین من فکر می کنم این تاثیر” Armistead گفت. “من فکر نمی کنم که یک نکته مثبت برای جف جلسات.”

در ضمن معلوم نیست که آیا تهمت توییتر-شلاق یک رویداد منحصر به فرد و یا می تواند تبدیل به یک اتفاق به طور منظم.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“شما می توانید مانند تهمت و شما می توانید مانند جلسات و آنها متقابلا منحصر به فرد نیست اما اگر او واقعا پوند دور من فکر می کنم آن می تواند موثر باشد” گفت: ناتالی دیویس تحلیلگر سیاسی و بازنشسته و استاد علوم سیاسی در بیرمنگام-جنوب ،

“من مطمئن هستم که جلسات تاسف روز او را MAGA کلاه,” دیویس گفت:.

انتخابات برنده خواهد شد به احتمال زیاد یک رقیب قوی به جونز که با شکست یک رسوایی-گرفتار سابق آلاباما رئیس دادگستری Roy Moore در دسامبر 2017 برای تبدیل شدن به آلاباما اولین سناتور دموکرات در یک ربع قرن. جونز تنها حزب دموکرات در ایالت های خود را در یمن تحت کنترل دولت است.

مور فرار یک رام نژاد در آخرین سنا پیشنهاد اتمام چهارم.

اولیه شده بود یک مشت پرانی و جلسات و Tuberville نشان می دهد هیچ نشانه ای از اجازه.

جلسه با اشاره به Tuberville که تا سال گذشته ثبت نام برای رای دادن در فلوریدا به عنوان یک “توریست از فلوریدا.” این سناتور سابق نیز خواسته که در آن Tuberville بود که در این جلسه زمان بود که به تهمت انتخاب کنید.

“که در آن او بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نیاز او را؟” جلسات گفت.

Tuberville گفت: سه شنبه شب است که: “ما در حال رفتن را به پایان برساند چه رئیس جمهور تهمت زمانی آغاز شد که او در جف جلسات از سراسر جدول و گفت: ‘شما در حال از کار اخراج شدند.'”

___

آسوشیتد پرس نویسنده جی ریوز در گزارش Homewood, آلاباما, کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im