مغلوب ساختن پیشی جستن متحد سنگ نمی خواهد نیاز به رفتن به زندان قرنطینه سایت

واشنگتن – در پایان ماه ژوئن او را زندانی شماره 19579-104.

اما راجر سنگ دیرین محرم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز خواهد کرد حکم زندان بدون نیاز به پیروی از یک اداره زندانها بخشنامه که به تازگی محکوم به اعدام زندانیان فرستاده می شود به یک قرنطینه فدرال سایت.

فقط در هفته گذشته آژانس گفت: “روند همه به تازگی محکوم اداره زندانیان از طریق یکی از سه سایت قرنطینه” و یا در فدرال بازداشتگاه. اما که نمی خواهد در مورد سنگ.

اداره زندانها سخنگوی سو آلیسون آسوشیتدپرس گفت که سنگ قرار است به تسلیم به اداره زندانها 30 ژوئن خواهد شد لازم نیست برای رفتن به یک مرکز قرنطینه. چرا که او به طور داوطلبانه تسلیم او گفت:. آژانس معافیت برای کسانی که به طور داوطلبانه تسلیم, absolving آنها را از نیاز به ارسال به یک قرنطینه سایت یک سیاست طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که منفجر شده در زندان فدرال سیستم. استثنا بود نه در سیاست این سازمان ساخته شده هفته گذشته.

طرفداران را مطرح آلارم برای سال در مورد نژادی و نابرابری به اصطلاح “داوطلبانه تسلیم شد” که به طور معمول اتفاق می افتد و در موارد با شرایط خاص و یا شامل مرفه و یا بالا مشخصات متهمان.

سنگ نیاز به قرنطینه به مدت 14 روز در زندان جایی که او تسلیم شد آلیسون گفت. آژانس نمی خواهد می گویند که در آن او را خدمت حکم زندان خود است.

به عنوان روز پنج 4,979? زندانیان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از اواخر ماه مارس; اداره زندانها گفت: 3,232 بهبود بود. حداقل 60 زندانیان فوت کرده اند.

پاسخ از اداره فدرال زندانها coronavirus مطرح شده زنگ هشدار میان طرفداران و نمایندگان مجلس در مورد اینکه آیا این سازمان انجام شده است به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی در مورد 137,000 زندانیان زمان خدمت در فدرال امکانات.

و حتی اگر مقامات تاکید کرده اند, عفونت و مرگ و مير داخل زندان ها پایین تر در مقایسه با خارج از تعداد زیادی از زندانیان آزمایش دوباره مثبت — نشانه هایی که COVID-19 موارد در سمت چپ کشف شده است.

سنگ توانایی دامن قرنطینه-سایت قانون است به احتمال زیاد به آتش استعلام از قانونگذاران دموکرات و زندان طرفداران که نگرانی در مورد ظاهر که اداره زندانها شده است شل شدن قوانین خود را برای کمک به متحدان رئیس جمهور و با مشخصات بالا زندانیان.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort از زندان آزاد شد در خانه حبس در اوایل این ماه به خدمت بقیه حکم زندان خود در خانه با وجود جلسه اداره معیارهای در نظر گرفته شود یک اولویت برای خانه حبس. و مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن نیز منتشر شد از یک زندان فدرال در هفته گذشته در کردند و انتظار می رود که برای انتقال به خانه حبس برای بقیه دوران محکومیت خود را به اتهام مالی مبارزات انتخاباتی تقلب و دروغ گفتن به کنگره است.

اداره زندانها مورد اختلاف است که آن را به هر گونه درمان ترجیحی به مشخصات بالا زندانیان و گفت: بیش از 2400 زندانیان منتقل شده اند به خانه حبس از مارس 26 زمانی که دادستان کل ویلیام بار اول صادر یادداشت سفارش افزایش در استفاده از خانه با خود بردهاند. بیش از 1200 نفر دیگر تایید شده اند و در حال در خط لوله منتشر می شود آژانس گفت.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر در تمام هفت فقره کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

او ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور به اعدام محکوم شده بود در اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از مولر بررسی به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

قبل از Feb. 20 صدور حکم وزارت دادگستری رهبری حمایت از اولیه آن توصیه تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در توصیه به نه سال در زندان گفته شده بود بیش از حد سخت. این حرکت منجر به مختصری flare-up بین دادستان کل Willam Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن.

سنگ به خدمت محکوم شد بیش از سه سال در زندان به علاوه دو سال آزادی مشروط و $20,000 خوب است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

این داستان درست شده است برای نشان دادن سنگ مورد نیاز است را به تسلیم شدن در ماه ژوئن 30th, نمی, مارس 30th.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>